bugün

(bkz: otobüste yanına kız oturmayan erkeğin haklı isyanı)
ancak ve ancak otobüste boş yer varken bir kadının yanına oturan erkek tarafından fark edilebilecek hatta garipsenecek kızdır.
kızlarla anlaşamayan, erkeklerle muhabbeti daha keyifli bulan, kaşar kokmayan, sıradan ve kafa bi kız olma ihtimali de bulunan insanda olabilir.
Kendisi boş,görüntüsü hoş insandır.Bunu kullanan da boş propagandacıdır.stop.
otobüslerde haremlik selamlık tarzı oturma biçimini delen eli öpülesi kızdır.
yanına oturulan erkek için çok şey ifade eder lakin kız farkında bile değildir.
Bizzat başıma gelmiştir efendim. O gün tesadüf üzerimde takım elbise vardı ve dört boş koltuk arasından(hepsi erkek yanı) benimkinni seçmişti. Nedenini elbette sormadım ama sanırım mecburiyet durumu olmadıkça oturmuyor bayanlar erkeklerin yanına, oturmak mecburi ise de en yakışıklıyı veya tipi düzgünü falan seçiyorlar.

Edit: imla
bu durumda; erkeğin g.tü kalkar efendim.* *
belki de yanına oturduğu çocuktan etkilenmiştir, çocuğu sevmiştir, hatta o çocuğa vermek bile isteyebilir, gönlünü evladım gönlünü.*
yurdum erkeği tarafından 'aranan kız' olarak fişlenmesi muhtemel olan ve fekaaat kuvvetle muhtemel boş olan koltuk tarafı güneşli olduğundan sıcaktan pişip terlemek istemeyen veyahut boş olan koltuğun ordaki cam sonuna kadar açık olduğundan yeni çektirdiği fönünü bozmak istemeyen kızdır. kısacası buluşacağı kişinin yanına terli terli ya da saçları dağınık gitmek istemeyebilir. kızlar sizin kadar basit düşünmez dostum, onlar daha komplike canlılardır.
erkeğin zihninde oha kız bana yazıyor dedirten kız modelidir.
otobüste boş yer varken erkeğin yanına oturan erkekten farksız kızdır. o zaman erkek erkeğe yolculuk yapanlar gay. kız belki ters gitmeyi falan sevmiyordur. ne yüklenildi arkadaş.
muhtemelen abisinin, babasının , eşinin , kuzenin yada sevgilisinin yanına oturan kızdır yada yanına oturduğu kişiyi tanımıyorsa oturma ihtimali olan diğer boş yerleri beğenmemiştir , belkide o boş yer çok güneş alıyordur, yada o boş yerde fil gibi bir teyze oturuyordur orada sıkışmak istememiştir, yada sana ne lan.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam) eşittir (bkz: kolpa) lakin insan isteği yere oturur kimse karışamaz yargılayamaz ister kucağa ister boş koltuğa isterse de oturmaz kızın kendi bileceği iştir.
başlık olarak yer almasındaki kinayenin bile beni rahatsız etmeye yettiği durumdur.
kişiler istedikleri yere oturmakta özgürlerdir. ayrıca bir erkeğin yanına oturmakta sebep arayan zihniyet düşündürücüdür.
özellikle bazı şehirlerimizde toplu taşıma otobüslerinde tek boş yerin bayan yanı olması sebebiyle ayakta yolculuk yapan beylere tanık olmuşluğum var. yazık.
kendilerini dinin savunucuları olarak görenlerin; batılı, sarışın, mini etek giyen kızların orospu olduğunu düşünenlerin ve laikliği cumhuriyet gazetesi okumaktan ibaret olduğunu düşünenlerin uydurmuş olduğu otobüs fantezisi hikayesidir.
birde bu kızın anti parçacığı vardır. bu tip de tek boş yer olan erkek yanına oturmak yerine ayakta gitmeyi yeğler.

(bkz: otobüs gürültüsünde kulaklık sesi duymak)
(bkz: kabaran pantolonlara bakmak)
(bkz: müslüman müslüman yürüyüp eve gitmek) *
otobus, koltuk, erkek yani gibi kavramlari bir araya getirip kiza orospu damgasi vuran zihniyetin urunudur.

iki yabanci insanin yan yana oturup iki laf konusmasi niye bu kadar acaip karsilanir anlamiyorum.
muhtemelen amaçsız bir durumdur.

(bkz: beklenti sahibi abazanın içler acısı hali)
yer buldum oylesine oturdum diyen, gun icerisinde kafasi kazan gibi olmus kiz da olabilir.
ne alaka lan istediği yere oturur belki kızcağızın kafası dalgındır o sırada ya da belki evden koca avına çıkmak için ayrılmıştır.
sadece en arkada üçlü de orta boş iki yanında erkek var ve ters dönük ikili yerde bir kişilik boş yer varsa ve yolunuz 1 saat 15 dk sürecekse terse oturup kusmaktansa oraya oturup düzgün düzgün yolunu giden kızdır. ayrıca bu tip şeylerden mesaj çıkaran erkeklere sadece hayatta başarılar dilenir.
500 t otobüsünde sağ çıkmayacak kızdır.
o hat o kadar da modern değil.
plan yapıp kafasında olacakları canlandırdıktan sonra eyleme başlayan kızdır.Aynı zamanda abaza kişiliktir.
otobüste boş yer varken erkeğin kucağına oturan kızdan daha edeplidir.
(bkz: bang bus)