bugün

inanılmaz bir olay yaşayan, biri kadın toplam 4 kişi. Adamın biri güvenlikçilere kafa atıyor, diğerleri de sopalarla kadın da dahil olmak üzere hepsine girişiyor.

Video:

https://twitter.com/Balik...CfIX_GeWeNVY-t5A&s=19

Dövülen kişiler sonradan mekanı silahla basmışlar deniyor.
Sarışın abla ücreti mukabilinde hizmet veren biri gibi duruyor ama çok cesur kadınmış. Kendini erkeğe siper ediyor. Dört kişiye on kişi dalanlardan daha adam.
Sopayla bacaklarına vurulan kişi şanslıysa dizlerine zarar gelmemiştir. Çok feci olay. Kavganın başında kadının suratına sopayla vuran dalyarak da ağır oç.

Savaş durumu haricinde kadına kaba kuvvet uygulayan kim olursa olsun adam değildir.
Gece kulübünde artistlik yapan elemanı o fedailerden biri dövse haklı olurdu ama kadının işin içine dahil edilmesi ve orantısız şiddet uygulanmadı iğrenç. Adamın ayaklarına sopalarla vuruyorlar. Kadına ne olduğu belli değil.
Maşallah dindar troll var, mafyatik bodyguard yalakası var. Sırada ne var?

Kafa atan gerizekalıyı dövsünler tamam ama yanındaki 2 adam ve 1 kadın boku bokuna dayak yemiş. Kadının eskort olduğunu sosyal medyada yazmışlar. Eee? Eskortsa dövülmeyi hak ettiği anlamına mı geliyor? Oradaki bütün heriflerden daha delikanlı o kadın. Maalesef arada kaynamış.
Mekanın adı ruby. Eski adı anjelique. Gece kulüplerinin çoğu, hatta neredeyse hepsi belalı tipler tarafından yönetiliyor. O fedailer de büyük olasılıkla yeraltı dünyasından birilerinin adamıdır. Yani o kafa atan adam resmen belayı çağırmış.

Gece kulüplerine gidip gerçekten eğlenebilen var mı çok merak ediyorum. Hiç tarzım değil.
Yanındakilerin dayak yemesi tamamen kurunun yanında yaşın da yanması olayı. bende istenmediği bir yere ısrarla ve inatla girme çabasındaki bu tipleri anlamıyorum. Geç başka bir yere ye, iç, eğlen. tabi amacın buysa. Ha benim cebimde param var gider istediğim yerde artistlik yaparım, hepsi hazır ola geçer dersen de bir gün böyle dayağı yersin.
Bu badigard cenahı genelde it sürüsünden hallice oluyor. Bunların mekanında bunlara saldırmak deli işi o yüzden. Almıyorsa almasın başka mekan mı yok koca istanbul da. Hem ruby denen yer eskide anjelique iken iyidi, artık tam bir kıro mekanı haline geldi halbuki alınmamak kalite göstergesi bir nevi. Müşteriler yanlış yapmışlar.
Para karşılığı bedenini sattığı düşünülen hanım abla kadar adamlığı olmayan bir avuç serserinin yediği haltı görüyoruz. O kadının tırnağı bile olamamak onların sorunu.
Yiyin birbirinizi amk. Semtimizin gündeme gelişine bak ahah hay tipinizi. Daha bir defa şuralara gitmişliğim yok.
çok orantısız biçimde dayak yemiş kişilerdir. nokta.
Asıl mevzu, bu kişiler dövüldükten sonra yaşanıyor. Bir arabanın içinden bu güvenlikçilere ateş açılıyor ve biri ağır yaralanıyor. Bu olayla mı ilgili, yoksa başka bir konuda husumet besleyen kişilerin işi mi belli değil.

Konu ne olursa olsun birine orantısız güç uygularsanız kinlenmesine sebep olursunuz ve bu kişi büyük olasılıkla intikamını alır.

Olayda Kafa Atan tip suçlu, onu ve yanındakileri öldüresiye döven bodyguardlar daha da suçlu.
Olaydan sonra fedaileri taradıklarına göre bu dövülen kişilerin arkası sağlam. Bu mekanda artık adam vurma olayları çok olur.
Arkadaşlar, sevgili Romalılar,

mekanın kapısı sarallar tarafından korunuyormuş. Adamlar ağır mafya. Eyvah eyvah denecek olaylar yaşanacak belli ki. Kafa atan adam eğer sarallar kadar güçlü değilse o iş bacaklarına vurulan sopayla bitmez.

Bodyguardları tarayanlar her kimin adamlarıysa geçmiş olsun şimdiden. Helvalarının nasıl olacağına şimdiden karar versinler.
siddeti savunanlar, taraflardan birini tutup oh olsun diyenler, mafyalarin etki sahalarindan bahsedenler....hayati toz pembe gormuyorum ancak sosyal medyadaki yorumlarin yuzde 99 u korkunc boyutta! tum bunlari hangi ara bu kadar icsellestirdinizde uzerine birde can siperane taraf tutar oldunuz! yazik.
tanim: sayica birbirine denk olmayan ancak zihniyetleri birbirinin aynisi olan iki gurubun birbirini yemesi ve cehaleti kastigi tespitlerden belli toplumun bunun uzerinden adeta zevke gelip, agzindan salyalar akitarak alkış tuttugu trajik bir olay. curumuslugun yansimasi.
Yobazlar, değil cami kapısında, kabe'de, Medine'de neler yaptıklarını unuttuk sanıyorlar.

Yok haramlardan sakınmakmış, yok sonra böyle olurmuş.

Len cami kapısında canlı canlı yaktığınız Ferhunde'yi unuttuk mu sanıyorsunuz? Ya Medine'de birbirinizin kafasını gözünü kırdığınızı? Ya da (bkz: 20 Kasım 1979 kabe baskını)nı?

La zamanında kabe'yi iki kere mancınıkla yıktınız, avlusunda kıtır kıtır insan boğazladınız. Bir de Medine'de yaşanan (bkz: harre vakası) vardır ki bilen bilir.

Bu bokları yiyenler alkollü müydü yobazlar?

Dinin yaptığı kafayı ve hastalıklı bağımlılığı eroin bile yapmaz.
Güzel ezmişler. Kafa atan arkadaş dayağı haketmiş. Bu apaçi tiplere taviz verilirse, o tür mekanlar da eğlenmeye gelen insanlara da zorbalık yapmaya kalkarlar.
Güvenlik görevlileri üstüne düşen görevi yapmıştır.Son haberlere gore 4 tanesi tutuklanmıs haklari yenmistir .gece kulubunde icip icip korumaya kafa atmak akillicamidir o kadar kisinin icinde hic mi dusunememis basina ne gelecegini bu arkadas.
çok fena dayak yediler amk.
Bu tarz mekanlar, iceride ariza cikartacak gotlekleri iceri almiyor. Iceri almadiysa da efendice siktir olup gidecen, sansini baska mekanda deneyecen. Nerede psikopat, sabikali adam varsa guvenlik yapiyorlar. Artislik yaparsan, iste ananin amini tersten boyle sikerler.

Sasirtmamis olandir.
içeri alınmadılarsa gitmeyi bilmelilerdi bu doğru ama mekanın kapısını elinde bulunduran sarallar ile husumeti olan bir grup olduğuna dair yorumlar okudum.

Ruby ve çevresindeki mekanlarda bulunmayın bir süreliğine. Çünkü belli ki bu konu kolay kapanmayacak. Çok kişinin başını yakacaklar.
ileriki günlerde mafya hesaplaşmasına dönüşebilecek feci olay. Bu aralar Ortaköy'deki eğlence mekanlarından uzak durmak lazım.
Şimdi her şeyden önce gerizekalı oldukları çok açık.

Bir sıkıntı olursa insanları dövmek için kapıda duran insanlara sen kuru götünle nasıl kafa atmaya çalışıyorsun.

Seni böyle kılçıksız yerler işte…
kapıda görevli arkadaşlar hata etmişler genelde mekanın kapısında kimse ile laf dalaşına girilmez buyrun beyfendi şurada konuşalım diye bir odaya alıp orada paketlenir ama herhalde kadın var diye görevliler güzellikle anlaşmaya çalışmış. öğrenciyken uzun yıllar olayın geçtiği anjelik gece kulübünün yakınındaki laila'da çalıştım ben kapıda durmazdım sivil iç güvenliğe bakan 20 kişiden biriydim biz öyle yapardık, belki de sistem değişti çok zaman oldu.
Boş işler..