bugün

entry'ler (460)

yüksel

insan ilişkilerinin, dostlukların, abi kardeş olmanın bile bu kadar sığ olduğu bu dönemde bu kadar çok sevildiği için çok şanslı olan kişi.

twitter kitlesinin beyinsiz olması

Twitter uzun zamandır bok çukuruna dönüşmüş durumda. Her kesimin aşırı fanatiği orada toplanmış, sabahtan akşama kadar nefret kusuyorlar.

"Mehmetçik Gazze'ye" diyen şeref yoksunu siyasal islamcılar, Türk ordusuna iftira atan orospu çocuğu pkklılar, diriliş Ertuğrul izleyip Osmanlı hayali kuran osmanlıcı kara cahiller, lgbt ve aşırı sol örgütlerin borazanlığını yapan sjw tayfasının arasında tımarhanelik olmamak mümkün değil.

dünyayı tavuklar yönetsin

Çok sevimli ve masum hayvanlar. Bence de dünyayı yönetmeliler. Şu an Gazze'de insanlık dramı yaşanıyor. Geçmişte Azerbaycan'ın Karabağ bölgesinde Türk soykırımı yaşandı. Doğu Türkistan'da soykırım devam ediyor. Bütün bunlara sebep olan şeytanı solda sıfır bırakan insandan başka bir şey değil.

Eğer tavuklar dünyayı yönetirlerse sadece gıdaklayarak bütün dünyayı sakinleştirebilirler. Civcivlerini kanadının altına alıp ısıtan hayvanlar olm bunlar. Hepsi toplansa hepimizin içini ısıtır bence.

mangal yakamayan sözlük erkeği

Beceriksizin tekidir. Mangal yakamayan, musluk tamir edemeyen, elektrikten anlamayan erkek olmamalı.

gökte düğün var deseler merdiven kurup çıkarız

yüce türk milletinin düğün ve oynama hastalığını ifade eden anlamlı ve komik söz.

esra erol da

kadın çocuğu ondan alınmasın diye, yani aşiret çocuğu almasın diye kaynıyla evlenmiş. sülalede kendini öldürenlerin haddi hesabı yok. bu güneydoğu nasıl bir yer allahım!

ghosting

istemem yan cebime koy diyemeyen orospu evladı eylemi. "Seninle görüşmek istemiyorum" derse konu tamamen kapanacak. Bunu yapmak istemiyor. Belki gekecekte yine dönerim kafası. O nedenle bunu tespit ettiğiniz anda engeli basın. Siktir olup gittiği yerden geri dönemeyeceğini görmesi gerek.

Bunu iki üç hafta konuştuğunuz tip yapınca takmazsınız zaten. 3-4 yıllık sevgilisini ghostlayan piç gördükten sonra hiçbir şeye şaşırmıyorum.

aşık olmak acizliktir

Ergenlikte ve ilk gençlik yıllarında çok güzel olan bu duygu 30 yaşından sonra gerçekten acizlik oluyor. Kesin bilgi.

Kimse kimseyi çok fazla sevmemeli.

ayrıldığı sevgilisinin numarasını silmeyen insan

Net olmayan insan tipi. Nerede görsem tanırım. Evli barklı bile olsa eski sevgilisinin numarasını silmeyen şerefsizler var. Evet var bunlar.

Adı üstünde eski. Eski sevgili ile görüşmenin anlamı ne? Barışacaksan, unutamadıysan da açıkça söylersin. Rehberinden silmemekte direnmek nedir? Açıkça konuşmayıp susarak ilişki bitirmiş insan modeliyle hele, sinirden adama kafayı yedirir.

Bazı insanlar cidden çok yorucu amk.

köprüden atlayıp intihar eden polis memuru

Çektiği videodan anladığım kadarıyla Eski sevgilisini tehdit etmiş. Büyük ihtimalle hakkında soruşturma açılmıştır. Şimdi sosyal medya yasası nedeniyle içimden geçenleri yazamıyorum ama eğer kendini öldürmeseydi büyük olasılıkla eski sevgilisini öldürecekti.

Çok korkunç bir kafa yapısı.

23 ekim 2022 iç sıkıntısından uyuyamamak

Memleketin halini kara kara düşünen her vatandaşın yaşayabileceği durum.

25 eylül 2022 bağcılar da korkunç anne katliamı

neredeyse 1 ay olacak ama ben hala bu olayı atlatamadım. çok korkunç. uyuşturucunun ne kadar pislik bir illet olduğunu yüzümüze çarptı. kafası kıyakken annesini kim bilir ne olarak görüp öldürdü diye düşündüm. ruhum daraldı.

bu ülkede çok fazla konuşulmayan ama artık gündeme gelmesi gereken metamfetamin terörü var.

sevgiliden ayrılmak

Ağustos ayından beri çevremdeki herkes patır patır ayrılıyor. Noluyor AMK? Herkesin derdi de aynı. ilgisizlique.

2022 yılında sizi gerçekten çok seven biriyle karşılaştıysanız götünüz başınız ayrı oynamasın. Sonra sizi seven insanı kaybedip sağda solda ağlıyorsunuz, kafamız sikiliyor.

gaziantep te derin dondurucuda bulunan çocuk

Yeter lan! Yeteeeerrr! Kendi ülkemden, kendi insanımdan nefret eder haldeyim artık! Zerre kadar vicdanınız yok mu lan sizin? Utanıyorum artık yemin ederim.

3 yaşındaki çocuğu döverek öldürüp derin dondurucuda aylarca saklamak nedir lan? Allah kahretsin sizi!

eski sevgilinin whatsapp ta engellememesi

Eğer siz engellediyseniz ve o engellemediyse kesin ya takıntılı bir manyaktır ya da "eninde sonunda geri dönecek, benden vazgeçemez" diye düşünen bir narsisttir.

Açık kapı bırakıp "istemem yan cebime koy" tavrı sergileyen mallardan uzak durun. ilişkiye değer verseydi çaba sarf ederdi ve ayrılık olmazdı. (Sizin bencil olmadığınızı ve çabalayan taraf olduğunuzu varsayıyorum.)

Ortada aldatma veya aldatılma varsa bu kişi ya gurursuzdur ya da -aldattıysa- şerefsiz.

Her halükarda beş para etmez bir tiptir.

Bu oksijen israfı pislik taburcu edilmemiş. Hastaneden kaçmış. Zavallı Annesi de yatağa bağımlı bir hastaymış. Kadının başka çocuğu varsa ve gerçekten iyi biriyse Allah ona sabr-ı cemil ihsan eylesin. Bundan sonra bu acıyla yaşaması çok çileli olacak çünkü.

Kadının komşuları ve yakınları da mutlaka psikolojik destek almalılar. Çünkü bu bir travma ve tedavi edilmeyip bilinçaltında derine gömülürse çok feci şekilde patlayabilir. Faciaya tanık olan çocuk varsa özellikle de onların pedagoga çok ihtiyacı olacak.

Düşünün ki kadınsınız. içinizde kıpırdayan bir hücre yumağı var ve insana dönüşecek. içiniz içinize sığmıyor. Çok mutlusunuz. Bebeğinizi sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Dünyaya geliyor, anne diyor, yürümeye başlıyor, okula gidiyor falan filan derken yetişkin bir herif oluyor. Ama oğlunuz uyuşturucu bağımlısı ve akıl hastanesine yatması gerekiyor. Sonra akıl hastanesinden kaçıyor ve eve gelip sizin kafanızı kesiyor.

Düşünebildiniz mi? Benim kanım dondu. O kadıncağız inşallah ölürken çok acı çekmemiştir. Çektiği manevi acıyı düşündükçe tüylerim ürperiyor. inşallah cennete gider.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

Para karşılığı bedenini sattığı düşünülen hanım abla kadar adamlığı olmayan bir avuç serserinin yediği haltı görüyoruz. O kadının tırnağı bile olamamak onların sorunu.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

Mekanın adı ruby. Eski adı anjelique. Gece kulüplerinin çoğu, hatta neredeyse hepsi belalı tipler tarafından yönetiliyor. O fedailer de büyük olasılıkla yeraltı dünyasından birilerinin adamıdır. Yani o kafa atan adam resmen belayı çağırmış.

Gece kulüplerine gidip gerçekten eğlenebilen var mı çok merak ediyorum. Hiç tarzım değil.

x başlı köpekbalığı filmi furyası

Kanal D bunlara çok cüzi bir ücret ödeyip yayın hakkını almıştır. Gece kuşağını doldurmak için yayınlıyorlar bazen. Bu saçma köpekbalığı filmlerinin Sharknado adlı versiyonu 6 seriden oluşuyor. Toplasan hepsinin IMDb puanı 20 etmez. Öyle boktan. Ama ABD'de bu saçma filmlerin tutkunu çok var.