bugün

molped kullaniyor olabilir, yine de bilemeyiz ne kullandigini filan. sormak lazim...
alerjisi olabilir. kaliteyi arttırmak amaçlı kullanılan bazı kimyasallar hassas ciltlerde tahrişe sebep olabiliryor. bu yüzden en önemlisi sağlık için pamuklu pedleri tercih ediyor olabilir.
adetten değildir.
bim'de satılan scarlet markalı pedi kullanıyordur. 5 lirayı orkid'e vermek yerine, 1 buçuk liraya ihtiyacını karşılamayı bilen tutumlu kızdır. ikisi de aynı amaç için kullanılıyor nasıl olsa. *
Salty Sardine'in bayanlar için özel ürettiği iç çamaşırıyla tanışmış,menstrüasyon döngüsünü nano teknolojiyle üretilen donuyla hışrtısız geçiren kız modeli.
Pamuk fiyatlarının tavan yapmasının sebeplerinden birileridir ki pamuk tıkamaktan zevk alırlar.
baska bir marka da kullanmiyorsa eger hamiledir bu arkadas.
eger marka olarak diyorsanız kaliteden odun vermiş kızdır. şeyiminde bir kalitesi var mantıgından vazgecmiştir.
delikanlı kızdır. rakıyı susuz içer, soğanın cücüğünü yer.
kotex kullanmıyorsa evy lady kullanacak olan kızdır.
1.orkid bir markadır
2.biz ona ped deriz
3.olabilir yani ped pişik yapıyor diye amerikan bezi kullanıyordur kız ne var!
belki başka marka kullanan kızdır.
(bkz: evde kalmış menopozlu yaşı geçkin kız)
(bkz: kız kurusu)
kanaması olmayan kızdır. *
rahattır.
molped kullanmıyorsa kotex kullanacak olan kızdır.
bunalmış kız tipidir.giyisinin altına don, onun altına orkid.olmadı altına benimkini giysin.
+orkid kontrolü yapacağız kenara çeker misiniz lütfen
-peki memur bey
+orkid var mı?
-yok kullanmıyorum ben
+şuraya üfle bakiim bi sen
-püffff
+ama sizde 68 promil orkid çıktı
-hayır olamaz!
prensipli kızdır. alkollü orkid de kullanmaz.
afrika da yaşana kadındır. sahi kabile kadınları nasıl önlem alıyor merak konusu...
külot da kullanmıyorsa demeyin onun keyfine. püfür püfür, oh misss.
+orkid alır mısın?
-yok kullanmıyorum sağol!
yiğidin malı meydandadır lafını ciddiye alan kızdır.
atalarımızın zamanındaki kadınların yaptığı gibi regl olduğunda cinsel organına tütün basan dişi türüdür.
diger markalari ya da tampon kullanan kizdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar