bugün

entry'ler (70)

ayi gardas

kendisine "gardas" diyerek hitap ettiğiniz ve güvendiğiniz kimsenin genellikle cinsellik üzerine sorular sorması veya aklıyla cinsel organının yer değiştirmesi durumudur.

abazan seytanin siki olmak

kızların canını yakıp yakıp sonra suçu şeytana atma durumudur.

lanet olsun icimdeki bu anket sevgisine ceto

üzerinde durulması önemsiz bir konu.

orkid kullanmayan kiz

atalarımızın zamanındaki kadınların yaptığı gibi regl olduğunda cinsel organına tütün basan dişi türüdür.

bos zaman doldurucu olarak kiz modelleri

halk arasında kullanılan "eğlenilecek kız vardır,evlenilecek kız vardır" sözünü hatırlatan durumdur

sarjoru bitmeyen tabanca

kendi kendine kurşun üretme özelliğine sahip olan tek ateşli silah çeşitidir. Yeşilçam tarafından bizzat üretilir.

dunyanin en sikici kentleri

türkiyedeki şubesi adanadır.

sizden tam yetki istiyorum

Kendine güvenin hatsafada olduğu durumdur.

yalniz kalan ergenin elinin cukune ulasma suresi

evde uydu yayını olmasına en çok sevinilen durumdur.

eski sevgili ile arkadaş kalmak

"Eski kaşardan tost,eski sevgiliden dost olmaz" dedirten durumdur.

her seye ragmen guzeldi

ilk söylendiğinde akla cinsellikle ilgili objeler getirmesine rağmen aslında masum bir yalan çeşitidir.

eski türk filmlerindeki randevu evleri

ağızlarda sigaranın hiç eksik olmadığı ve herzaman nuri alçoya çalışan kurumdur.

birini unutmaya mecbur olmak

Rahmetli barış mançonun dediği gibi "unutmak kolay demiştin alışırsın demiştin.Öyleyse sen unut beni,yeterki benden isteme!" durumunu anlatan olaydır.

anne ile msn den kız beğenmek

teknolojiyi örfle buluşturan durumdur.

marx in omrunde bir kerecik ben marxistim dememesi

kendi felsefesine bile inanmayan ve felsefenin ateistlikten geldiğinin önemli kanıtlarından olan marxın her sözü gibi değersiz olan bir kelamıdır.

ses zinası

"ah","uh","hadi hadi","yeagh" gibi ses kelimeleriyle hafızalara kazınmış bir zina türüdür.Sesli taciz de bu kapsama girebilir.

ask seks ve boyun egmeyen diger seyler

doyumsuzluk.

oss ye giris belgesi

kimine göre umut fakirin ekmeği kimine göre hiçbirsey ifade eden belgedir.

iktidarsiz jigolo

cinsel gücü tükenmiş olan ve bunun sorumlusu olan yaşlıları görünce yolunu değiştiren kişilik.

kiz arkadasla konsere gitmek

kız-erkek arasındaki gelinen son noktadır.Ve kesinlikle alkolsüz gidilmemelidir yoksa sıkıntıdan can verme ihtimaliniz vardır.