bugün

fırsat bulamıyorlardır. neyden fırsat bulamadıklarını yazmak istemiyorum.
Yazıcak bırsey bulamamıs veya onun yazıcaklarına yakın bırseyler oldugundan yazmaktan vazgecmıs yazardır. Her saniye onun kendini ifade edebilecegi bir konu arar ve buldugunda yazısını yazar.
uyku mahmurluğundan dolayı aklına yazacak birşey gelmeyen ve kafasını toparlamaya çalışan yazarlardır. ocakta kahvelerinin olması muhtemeldir.
her başlığa " maydanoz " olacak " bilgi birikimi "ne sahip olmadığını düşünen yazardır.
(bkz: söz gümüşse sükut altındır) *
sol framedeki basliklardan tatmin olmamis yazardir, okur olmasi da mümkün.
bu başlığı görünce dayanamayıp entry giren yazarlardır. *
o an için sadece okumayı tercih eden yazarlardır.
okumaktan yazmaya fırsat bulamayan yazardır.
uykusu gelmıs yazardır kafası basmıyordur. gıdıp yatamıyordur.bu saatte yatılır mıdır.
(bkz: online olup bir sey yazmayan yazarlar)
(bkz: sözlükte kuru kalabalık yaratan yazarlar)
(bkz: elim dolu)
yazamayan yazardır.
ÇAYLAKLIKTAN YAZARLIĞA YENi TERFi ETMiŞ YAZAR OLABiLiR
+HEYECAN, BASKIN ÇIKARDA TEK KELiMEYE BiLE 5 DAKiKA DÜŞÜNMEK ZORUNDA KALIRSINIZ...
düşünce evresinde bulunan yazar tipi (bkz: beni yalnız bırakın).
o an vakti olmayan yazardır sanırım.
entry kabızı olmuş yazardır. yine de entry ishali olmuş yazardan yeğdir. ortalığı kirletmez.
belki de sözlüğü okuyan yazarlardır. ilginç di mi, birilerinin yazılanları okuması.
Bir arkadaşına bakıp çıkacak olan yazardır.
yazmak isteyip de yazamayan yazarlar da olmaları muhtemeldir.
bir de şu var; oy vermek isteyip de verememek. konumuzla ilgisi var mı? bakıyım var mı? valla yok.
sürekli sözlüğe bir şeyler kazandırma derdinde olan, hiçbir şey yapmıyorsa formata uygun "normal" entryleriyle sözlükteki sıcak entry akışını sağlayan yazarlara çemkirenleri odunla dövülmesi gereken güruhtur.

yok efendim neymiş her aklımıza geleni sözlüğe yazıyormuşuz. allah allah. in format we trust derim, bakarsın öyle. anladın mı?
yemek yerken "sözlüğe bir göz atayım" demişlerdir. veya aptal saptal başlıklara yazmak içlerinden gelmiyor da olabilir.
yazacağı ilk 20 entrysi yüzünden üstünde baskı olduğunu sanan yazardır. sal gitsin rahat ol lan diye moral vermek gerekir.
(bkz: evde salak salak sözlüğe bakmak)