bugün

santrayla omuz omuza şeklinde sloganı atılan, maçın başında kasap havası melodisiyle hakem düdüğü çaldığı gibi bütün stadın aynı anda organize olarak yaptığı tribün şovu.

en iyi örneğini bucaspor taraftarları gerçekleştirmektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=mFuDQ2jYnR0
pınar altuğ, ebru cündübeyoğlu, dolunay soysert ve betül şahin'in oynadığı sıcak bir diziydi aynı zamanda.
"omuz omza" şeklinde yazılışı, yazım yanlışı olarak kabul edildiği için hece düşmesi istisnasıdır.
(bkz: meleklerle omuz omuza)
(bkz: stepmom)
şu sıralar kanal d nin öğlene doğru yayınladığı dizidir. merve sevi adli bünyeye * çok meraklı abazan kişiler izleyebilir. asıl izlenmesi gereken dizi için;

(bkz: yaprak dökümü)
songül karlı nın bir şarkısıdır

Yolda beyazlar allar
Kınalıdır ak eller
Hanımlar mendil sallar
Beyler omuz omuza

Burası Anadolu
Dağlar omuz omuza
Gidenler toprak oldu
Sağlar omuz omuza

Omuz omuza gardaş
Omuz omuza yoldaş
Bektaşi, zeybek, dadaş
Canlar omuz omuza

Elimle buğday ektim
Alın terimi döktüm
Dağlarda halay çektim hey
Senle omuz omuza

işte pembeler allar
Açılmış gonca güller
Gençlerim halay çeker hey
Vermiş omuz omuza
en az pınarbaşı kadar, hatta ondan daha coşkulu olan tezahürattır. tribünde samimiyetin en arttığı dakikalara tekabül eder ayrıca. ömründe görmediğin bir adamla omuz omuza girilir.
merve sevi'ye ait füze tabirli göğüslerin erkekler tarafından ilk defa farkedildiği dizi. *
kanal d' de sabaha karşı 5 civarı yayınlanmaya başlayan çakma desperate housewives.
türkiye'de en iyi yapan taraftar grubu ultraslan'dır.

http://www.youtube.com/watch?v=AzCA70A4-QQ
şu aralar cine5'te tekrar yayınlanan dizi.

ankaralı turgut'un bile rol aldığı, arabesk-fantazi & pembe dizi karışımı bir yapım.
ultra sikko bi diziydi bu, cine 5 tekrarlarını veriyor.

diziden akıllarda kalan tek şey tolga savacı'nın kullandığı nefis bmw z3 oldu bünyede.
sex and the city nin türk versiyonu olup, cine 5 de sabahın köründe tekrarının tekrarı yayınlanan eski bir yerli dizi.
zülfü livanelinin muhteşem şarkılarından biridir. müziği adamı 77 1 Mayıs'ına, ziverbey köşkünün işkence tezgahlarına götürür, sağlam bir dönem belgeselinde çok sağlam durur gibime gelmektedir.
Burası anadolu,
Dağlar omuz omuza.
Gidenler toprak oldu,
Sağlar omuz omuza.