"sabrımız taştı".. (bkz: rte)
(bkz: bıçak kemiğe dayandı)
'' olimpiyat yan gelip yatma yeri değildir''
'olimpiyat oyunlarindaki mevzular kabul edilemez.' rte.
Ramazandan sonra gerekli aciklamayi yapacagiz.
önümüzdeki (2016 Brezilya) olimpiyatlara bakacağız. Olmadı 2020 de ülkemizde bütün altınları toplarız! ne de olsa bizimkilere Londra havası yaramadı.
ağlamak istiyorum.

(bkz: ilker yasin)
yeterince fotoğraf çekemedim.

(bkz: suat kılıç)
Zor bir dönemden geçiyoruz.
but... sometimes... what can i do...
ramazan ın hürmetine sabrediyoruz.
bıçak kemiğe dayanmıştır.
(bkz: one minute)
gereken yapılacak. (hükümet)
olimpiyata giden spocuların instagram ile uğraşmaktan madalya aldığı unuttuğu bir gerçektir.
bu rezaletin üstüne herkes susmalıdır.
olimpiyatlarda rakiplerimize destek olan ülkelere haddini bildirecek güçteyiz. (rte)
Dünyanın en berbat insanlarının yaşadığı bir ülke için gayet normal bir durum,şok olmaya falan gerek yok,adama yolda giderken napıyosun abi nasıl gidiyor diyorum "sanane la yarram" diyor kavga çıkartıyor,bu ülkemi lan dandik bir kara parçası,ülkenin ülke olabilmesi için birincisi ırk tek olacak,olamazsa bile diğerleri soyutlaştırılacak ırklarından amerikanın yaptığı gibi,birde türkiyede yaşayan bi adama sormuşlar kadın nedir diye "kadın,amın etrafındaki et parçasıdır" demiş,sokaklarda gezdiğinizdede bunu görebilirsiniz,yemin ediyorum türkiyede yaşayan insanlar dünyanın en kişiliksiz insanları,1000 dolar bulsun aylık direk 950 dolarıyla karıya gider,20 000 dolarlık bir kredi çeker araba alır kalan 49 dolarla o kredileri 50 sene öder,geriye kalan 1 dolarlada hava atar,sırf gösteriş olsun ben bişeyler yaptım diye...

ve sen böyle bir ülkeden madalya bekliyorsun,yazık...
an itibariyle olimpiyat stadyumunu 5 bin asker ile çembere alınmıştır.
anasının babasının nişanlısı tecavüz etsin kızlarının odaya kilitlenmesine göz yumduğu bi ülkeden ne bekliyosunuz mk? o kadar sporcunun gidebilmesi bile bi şey.
türklükle alakası olmayan durum. yetti bu ezikliğiniz. kaynak yaratıp yatırım yapılmalı. 100 000 binlik şehirde bir spor klubü varsa ne bekliyorsunuz?

ne acayip yetenekler var aslında.
-bıçak kemiğe dayandı
-daha fazla sabrımız kalmadı
-sabrımız taşmak üzere
-daha da gitmeyiz.(en güzelide budur).
facebook dalı da olsaydı keşke.
istedik vermediler güney kore bile sizden daha çok madalya almış yuh amk dediler.
"destek verildiği takdirde yedincisine gitmek istiyorum".

derya büyükuncu. *