entry'ler (108)

tarih tarih dergisi

Tarih Tarih grubunun çıkarmış olduğu, "gerçek tarihi derinlerde aramayın" mottosuyla ön plana çıkan Türkiye'nin en ucuz tarih dergisi. Ayrıca dolo dolu olduğunu ve dergi bünyesinde gerçekten "gerçek tarih"ten anlayan insanların bulunduğunu bilmenizi isterim.

sadece türklerin sorabileceği sorular

Ateist adama "Güsul abdesti de mi almıyon la?" sorusunu yönlendiren insanları bu gruba dahil edebilirim.

recep tayyip erdoğan ı yunanistan a itelemek

Şunu belirtmek gerekir ki Bobiler.örg'ten Cem Işık'ın eseridir.

gerdek gecesi yanlış yapıyoruz diyen kadın

insan insanı siker mi diyerek olaya fazlasıyla hümanist yaklaşan kadındır.

sözlük yazarlarının çaldığı enstrümanlar

(bkz: düdük)

ota boka bebeğim diyen kız modeli

Senin bebek bebek dediğin eline bebek ve... Neyse olmadı bu. Tek kelimeyle iticidir.

otobüste osurmaktan çekinmeyen insan

bunu yapar ve başyapıtının halk tarafından iyi yada kötü anlamda nasıl eleştiri alacağını bir kenara oturup izlemek ister. * *

kızla ilk buluşmada şekersiz kahve içme rezilliği

farkında olmadan yaptığım artistliktir.

seksi bir kız görünce erkeklerin tepkisi

(bkz: dat ass)

70 sene sonra islam ın ortadan kalkacak olması

"adem'den kıyamete kadar insanlığın ömrü yedi bin senedir" hadisinin yanında koca bir hiçtir. bunun aksi kanıtlandı. 70 yıl sonra bu da kanıtlanacak. ama değişen bir şey olur mu? sanmıyorum.

fizy mood

keşfedildiği gün olan bugün ağzıma sıçandır. Sıradaki parça barış manço'dan unutamadımdır. bugün kapamıyorum ama yarın kesinlikle açmayacağım.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

http://fizy.com/mood u keşfettim ve sabahtan beri nostaljik-melonkolik arası geziniyorum. Teoman-Arkadaşım Aşkısın an itibariyle.

cips paketinin dibindeki kırıntılar

arkadaş ortamında onu kafaya dikmek uğruna kavga bile edilebilir.

(bkz: şahidim)

piknikte hazırlıklara hiçbir katkısı olmayan kişi

evin küçük veledidir. hiçbir katkısı olmasa bile yanında getirdiği sevimlilikle ilgi odağı olabilir.

edit:imla

çirkin erkeklere tavsiyeler

Kendiniz olun. Yakışıklı erkeklerdeki egoya sahip olunmadığından bunu başarmak daha kolay olsa gerek.

şebnem ferah

sigara adlı parçasının çok ayrı bir kafası vardır.

cv sine ikiz çocuk yaptığını yazan kadın

geniş bir insanım, her zorluğa göğüs gererim. ayrıca çocukta yaparım kariyerde imajı verir ki o an gözyaşları sel olur.

saksafon çalan kadın çekiciliği

keman çalan kadın asilliğinin yanında koca bir hiçtir.

kişisel gelişim kitaplarının tırt olduğu gerçeği

katıldığım önermedir. yazar kişinin başarısı söz konusu olunca çoğu kitabı yazmıştır ama anlattıklarını başaramamıştır. dolayısıyla anlattıkları yanlıştır.

çocukken doğru sanılan yanlışlar

sorgulayan her zeki insanın dini inancıdır efendim. burada ateist yada teist olmasından değil, dini kendi gerçeklerine göre yorumlamasından bahsediyorum.