bugün

entry'ler (645)

ateist olmasına rağmen bikini giymeyen solcu kız

kıllıdır.

yazarların tercih ettiği prezarvatif markası

(bkz: el örgüsü)

fakirlik belirten cümleler

sözlük yazarıyım.

sormadın beni

adamı depresyona sürükleyip üzerinde zıplayan şarkı.
ibrahim tatlıses'in sevdiğim bir kaç şarkısından birisi. isyeaaannnn !

http://www.youtube.com/watch?v=wJ9Sjh4wu-4

gece uyuyamamakla zeka arasındaki ilişki

(bkz: sabah beşte yattım karizması) *

gecenin şarkısı başlığında şarkı paylaşmak

yalnızlığın daniskası.
en çaresiz anlarınızda birileriyle ortak bir paydada buluşma isteği. bak ben şu şarkıyı dinliyorum hadi sende dinle, hadi sende benim gibi hüzünlen, demek bir bakıma. işte hep yalnızlıktan bunlar.
bu başlığı açmadan önce gecenin şarkısı başlığında bir şarkı paylaşayım. (bkz: #22263524)

tanım 2: gecenin şarkısı başlığını anlamış yazar eylem ül hakikati. film paylaşsa olmazdı yani.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=VF24eQFe3hc

pişmanlık

lan ben buraya neden yazıyorum.
yalnız ve mutsuzum.

extacy nin aslında hayatın ta kendisi olması

hee kokain çok güzeldir, cigara çok fenadır, extacy über süper eğlendirir ...

yarrram sözlükte ne işin var ?
sözlükte yazarken mi kullanıyorsun bunları ? yada kullanıp sözlüğe mi geliyorsun ? yatın uyuyun amına koyyim.

+25 insanların alındığı bir sözlük kurmak hayalim. paranın amına koyarım yeminle.

zall

öyle yada böyle bir şekilde sözlük furyasından ekmeğini yiyen adam.
nerede eski sözlük muhabbetleri.... ama şimdi sanırım sistem bu şekilde. gençler böyle eğleniyorlar. yada inter aktif sözlüklerde takılma yaşı iyiden iyiye düştü.
inter aktif sözlüklerin gidişatı iyi değil ve bu kötü gidişat da bile bir şekilde ekmeğini yiyor bu arkadaş.
güzel bir şey. gerçi bana neyse amına koyim.

hayata sorulmak istenen tek soru

(bkz: neden ben)

uludağ sözlük ün en sevilen yazarı olmak

asosyalliğin dibindeki insan olmaktır.

naz yapmayan açık sözlü kafa dengi hatun

(bkz: nil erkoçlar)

not: sonrası malum beyler...

en karizmatik isme sahip futbolcu

(bkz: sikilacci)

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=VF24eQFe3hc

uyuyakalan birinden sabaha kadar mesaj beklemek

aşkın en saf halini yaşayan insan davranışıdır.
''uyuyakaldı canım'' dediğin insan belki çılgınlar gibi sevişiyor ve o sebeple mesaj atamıyordur sana. sevişmesi bitsin, keyfi yerine gelsin mesajını atar. sıkıntı yapmaya gerek yok yani.

gençlik

hayatınızı internette , sözlüklerde, saçma sapan yerlerde harcamayın diye hitap etmek istediğim arkadaşlarım.

yarın gündüz gidecek hiçbir yeriniz bile yoksa gidin bir çam ağacına sırtınızı yaslayıp gökyüzünü seyredin. yalnız olduğunuzu düşündüğünüz an hiç tanımadığınız birisine selam verin , bir çay söyleyin. boşuna efkarlanmayın dostlarım.

sabah uyanıldığında düşünülen ilk şey

(img:#806127)

bbg izlemiş efsanevi nesil

beyninin bir bölümü bbg yüzünden hasar almış nesildir.
beyler kimseyi kandırmaya gerek yok. bbg izledim diye hava atmaya da gerek yok. bildiğin medyanun kölesi olduğumuz, ergenliğimizin en tatlı zamanlarını televizyon karşısında geçirdiğimiz dönemlerdir. efsane olan nesil, bbg isimli program yayınlanırken izlemeyen nesildir. izleyen bildiğin hasarlıdır.

bebeğini evde bırakıp 9 günlük tatile giden anne

belli ki psikolojik olarak bir rahatsızlığı olan annedir.
annedir ama sonuçta.
aklı yerinde olsa böyle bir şeyi yapmazdı. nasıl yapsın ? hastalığını yenip bu durumla yüzleştiği zaman belki de son nefesine kadar acı çekecektir. çok üzücü bir durum.

acil şifalar diliyorum kendisine.