bugün

Lisede her tenefüs yaptığımidi..
Lisede çok keyif alarak yaptığımız eylemdi. Sorsan dünyanın en kural tanımaz insanlarıydık haha vay anasını be
Övünmüyorum. Lakin bi süre sonra o kadar alıştık ki. Lavabonun başında normal bir şekilde sohbet eder olduk. içeri girenler de şaşırmıyordu, dur Bi tane de biz yakalım diyordu.
kokunun koridorlara kadar taşmasına, koridorun dumanaltı olmasına sebep olan ve nefes aldırmayan leş gibi eylem...

9. sınıfların birçoğu içmiyor, 10. sınıfların katında öğretmenler odası ve müdirenin odası var, 11. sınıfların da tuvaleti arızalı diye sürekli bizim kata çıkan ve geneli 10-11. sınıf olanların yaptığı şey.

hayır, mesele tuvalette sigara içmek falan değil. ki zaten çoğu hoca da buna göz yumuyor. mesele, kabinleri berbat etmeleri ve işini halletmeye gelenlere izin vermiyor olmaları.

ayrıca üzerinde sigara ve çakmakla yakalanıp, sigara kokup, müdür yardımcısına "valla billa içmiyorum hocam!" demek ne lan?
sınıfın camında içtim, bahçede içtim ama hiçbiri tuvalette içmek kadar zevk vermiyor.
okulun tiyatro sahnesinde içip yangın çıkarmak kadar atraksiyon barındırmaz.
Teneffüste işemeye gidiyorum tuvalette yer yok. Amına çaktığımın aptalları girmişler tüm kabinlere sigara içiyorlar. Biri çıksın diye bekliyorum sıra gelince işeyip çıkıyorum. Sınıfa gidince farkediyorum ki her yerim sigara kokuyor. Başlıyorum sövmeye. Yapmayındır.
bok kokusunda sigara içmektedir. çok delikanlıysan bahçede iç. içmeyenlere neden saygısızlık ediyorsun.
Lise çağlarının vazgeçilmezi.

Hangimiz yapmadık.

Edit: siz liseli olmadınızmı dostlar. O tuvalette içilen sigara kadar özlenilen başka ne vardır ki ?
okulun tuvalet harici kapalı mekanında sigara içmek değildir. makina mühendisliği bölümü bodrum katında itinayla içilir.
incecik kalan filtresi ve upuzun olan ateşine rağmen nedendir bilinmez zamanında büyük keyif alarak yaptığımız eylem.
sözlükteki liselileri göstermiş eylem. riskli bir eylem olduğu için sigara daha güzel gelir.
Yeşilay bilekliği takarak nöbetçi hoca baskınlarından korunabilirsiniz.
Liseli eylemidir. Ulan rahat rahat içemedikten sonra ne anlamı var ? Yiyorsa o sevimsiz götün git bahçede iç.Yapılan eylemde sigara içmeyenlerin hakkı zaten düşünülmez. Tuvalet sigara koktu mu duman altı oldu mu ? Bu tip sorular liseli bir beyin için fazla olduğundan dolayı gerçekleşen eylemdir. Bunlar o yaşlarda ülkücü veya devrimci takılırlar hatta sorsan bazıları hümanizm falan diyebilir. Kelimeyi biliyordur yani ama ‘’pantolonun üzerinden’’ o kadar oluyor. Kul hakkı veya inanmıyorsa ‘’diğer kişi hakkı’’ veya insan sağlığını düşünmez, düşünemez çünkü babası da düşünmüyordu pezevengin ne yapalım ? Ailede bunu anlatan biri yoktu. Dönem bittiği zaman getir karneyi bakalım. iyiyse aferin kötüyse ananı sikeyim diyen onun dışında başka bi bokla ilgilenmeyen babanın evladı bu eylemi yapabilir. Devlet okullarda sigara içmeyi yasaklamasa daha az içilecekmiş miş miş . Japon’a anlatıldığında ağzıyla değil götüyle gülecek olan olaydır.
Okul müdürünün tuvaletlere kamera kondurmasıyla sonlanan durum.
Cezaevi mübarek. Her yer kamera.
bugün yaptığım eylemdir.

bi macera bi atraksiyon olsun dedik. *
nobetçi öğretmenin sesini duyunca sigarayı atıp, üzerine sinmiş kokuya rağmen içtiğini inkar eden gencin yaptığı eylem.
okulda sigara içmek bir çeşit gövde gösterisi olup tuvalette içilmesi daha az popilerite kazandırır. en kralı için

(bkz: sınıfta sigara içmek)
bazı bünyelerde hobiye dönüşen eylemdir. arkadaşın biri evde bile tuvalete girip sigara içiyodu.
Yağmurlu bir günde dershane kapısının müdür tarafından kapatılması sonucu dershane tuvaletinde sigara içen ögrencilerin durumu daha vahimdir.
(bkz: adamsın)
sigaranın iğrenç tadının ödüllü yemeklerden bile daha güzel olduğu tek yer ve tek andır. yakalanma korkusu lezzetin ara sıcağıdır. dibinde ki süngere kadar içmekse anın tadını bi kez daha yansıtan tatlıdır denebilir. *
bütün okul koridorunun leş gibi sigara kokması demektir.hele ki sınıfınız erkekler tuvaletinin karşısındaysa bütün koku üstünüze siner resmen.içmiyosanız bile içiyosunuz sanırlar!
lise yıllarının vazgeçilmezidir. bir sigara bütün ekibe dolanır. bu işleme ise sigarayı orosu etmek denir. *
müdür yardımcısı basınca kabinden kabine atlatan olay.Ne var ki yine de yakalandık.