bugün

entry'ler (420)

mel mel bakan gibson

(bkz: vay amk dedirten durumlar)

ağaoğlu nursret acun üçlüsü

ağaoğlu ; geçen sene taksim'de canlı bomba saldırısından sonra insanların karanfil bıraktığı yeri anlatırken " geçerken gördüm insanlar fakir karanfil bırakıyor ben gül bıraktım " diyebilen biri. aynı konuşmasında " ortanca " hanımının da olduğunu belirtmiştir.

acun ; evli olduğu halde sevgilisi olan bunu ayan beyan yaşayan üstelik sevgilisinden çocuğu olan sonradan olma medya patronu. " bizim acun " , " sevilen acun ", " ailenizin evladı ". hani namus ve ahlak timsali bir memleketiz ya onun için bu bilgileri söylüyorum.

nusret ; son dönemde çıkmış son sonradan görmelerden biri. ben demiyorum kendisi röpotajında diyor. babası madenciymiş. 6. sınıfta okulu bırakmış. medyanın insanı rezil de vezir de edebildiği gerçeğinin en önemli örneklerinden biri.

bu üçünden ikisi mevcut hükümete yakın olmalarıyla bilinir. nusret için aynı şeyi söyleyemem. henüz !

ama bildiğim bir şey var ki. bunlar adam olmuşsa bu millet sayesinde veya yüzündendir.

kendi özetini iyi çıkar türkiye.

20 ocak 2017 boğaz köprüsünün trafiğe kapatılması

boğaz köprüsünü kullanan yazarların dikkatine

cumhurbaşkanı geçecekmiş.

http://www.haberler.com/1...iki-serit-9182261-haberi/

edit: eksileyenlere sesleniyorum. siz varya yemin ederim sapıksınız lan. haber paylaşıyorum herif onu bile çekemiyor.

kötü çocuk

işin ahlaki değer, edebiyat veya içerik kısmına hiç girmeyeceğim. ayrıca tartışılabilir. benim dikkat çekmeye çalıştığım yer işin ekonomik boyutu olacak.

bakın gençler bu ülkede 10-19 yaş arasında 12.8 milyon insan var. bu wattpad denen platform dizüstü edebiyatı nın tavan yaptığı yerdir ve okuyucu kitlesi malum yaş grubudur.

Bu kaynağı gören kan emici yayınevleri ingiltere'nin hindistana , fransa'nın cezayir'e saldırdığı gibi saldırdı wattpad yazarlarına ve okuyucularına.

Biz bu kanaldan paranın köküne koyarız dediler. Afilli kapaklar, yakışıklı çocuklar vs vs süslendi püslendi girdi piyasaya.

şimdi gelelim söz konusu kitapların ne kadar sattığına. bu üç kitap aylarca çok satanlar listesinde kaldı. 3 kitap toplamda 300.000'den fazla sattı. kitaplar ortalama 20 TL.

kaba etimden uydurmuyorum. haber oldu bu. http://www.hurriyet.com.t...akaranlik-olacak-40335916

Yeter mi ? yetmez. yetmedi.

" E biz daha fazla para kazanabiliriz. Aileleri kendilerinden bi haber olan bu çocuklara bu kitapları sattığımız gibi bunlara aynı kitabın filmini de izletebiliriz " dediler. Ayrıca bir parantez daha eklemek gerekirse bazı veliler kendi elleriyle aldı bu kitapları çocuklarına içinde ne yazdığını bilmeden veya bilerek.

Okulların tatil olduğu gün patlattılar bombayı. Yani bugün.

Yazarın yayınevi ile sözleşmesi nasıl bilmem ama birileri fena para kaldırdı.

En az bir o kadar da sinemadan gelecek.

Ben böyle ergen sömürüsü görmedim.

Not: ergen kelimesi kötüleme amacıyla kullanılmamıştır.

kürtaj haktır diyen bayanlar

millet mars gezegeninde nasıl sebze yetiştirebiliriz gibi bu topraklarda pek yaygın olmayan soruların cevabını araştırırken, " yazar " ların 15-40 yaş aralığında olduğu bu sözlükte kürtaj gibi tıbbi bir olay tartışılıyor.

bakın çocuklar yapmayın bunu. bu kadar aymazlık olmaz. biraz etrafınıza bakın. etrafınız derken aşağı mahalleye değil tabi diğer ülkelere bakın. mümkünse kuzey avrupa'ya iskandinavya'ya bakın. tamam mı yavrucuğum ?

aşın artık şu eşiğinizi.

akıllı olun.

adam olun lan !

hak değildir diyenler hangi akıl mantıkla hak değil diyor ? günahsa yaptıranın günahı. zararsa yaptırana zarar. sana ne lamın oğlu ?

senin gibi müslüman veya musevi veya başka bir din mensubu olmak zorunda mı ? inanmamakta özgür değil mi ?

kendi bedeni kendi kararı !

amiyane tabiriyle sana giren çıkan nedir ?

kombi 85 derecede donuyorum

türkçe' doğru düzgün yazamayan " yazar " beyanı. ulan 3(üç) cümle kurup 7 (yedi) kere yazım hatası nasıl yapabiliyorsun ?

dizi seyredince türk olduğunu hatırlayan güruh

konuyla ilgili daha önce başlık açılmış olabilir. aradım bulamadım varsa affedin lan.

Bakın güzel kardeşim bu böyle olmaz. Sana sesleniyorum beni iyi dinle.

bir kaç sene evvel reisiniz " her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum" dedikten sonra milliyetçilere ( ırkçılara zaten evvelden beri küfür ettiniz ) küfür edip, malum dizi ( diriliş ertuğrul ) ve rüzgar başka yerden esmeye başladıktan sonra elinde kılıçla televizyon karşısına geçip arabasının camına " IYI " yazdırıp, baş parmağına zihgir ( zaten baş parmağa takılır ) takan andaval !

Yeni mi aklınıza geldi türk olduğunuz ?

Ne gariptir ki bunlarla " kandırıldık affedin " diyen kişiye inananlar aynı tavanın balıkları.

islamiyet öncesi tük tarihi hakkında bir bok bilmeyen, tarih bilgisi seyrettiği diziyle eş değer sonradan olma türk !

siz, bu günlerde ayıla bayıla çıkartmasını yapıştırdığınız tamgaları ( orhun abc'si ) seneler evvel insanlar yazdığı zaman onlara saldırdınız.

başındaki çobana göre hareket eden fikir fukaraları.

daha dünkü bok gelmiş bana burada şanlı türk tarihi bilmem ne atıp tutuyor. lan gavat sana mı kaldı şanlı türk tarihinden bahsetmek ? sinirlendirdi beni hergele.

sen türk değildin müslümandın hani ???

ırkların bir önemi yoktu din en büyük çatıydı ??

şimdi mi aklına geldi sentez yapmak ?

don lastiği gibi nereye çeksen oraya gelen bir toplum olabilir mi amk ya ? oluyor işte.

mümkünse orada burada kendinizi türk diye tanıtmayın.

17 ocak 2017 ozan arif in erdoğan açıklaması

kerhaneden dün emekli olmuş,
ama bugün bakirelik taslayan orospulara benziyorsunuz...

son günlerde karşılaştığım en iyi benzetme. mükemmel. o kadar cuk oturmuş ki. bunu en başta söylemek istedim. daha düne kadar feto ya feto deyince kızan tipler şimdilerde fetoya terörist diyor. işte benzetme budur. hakikaten harika.

neyse şimdi gelelim ozan arif'in eğitimli olup olmadığına.

şu yazıyı okuduktan sonra yazan kişi arif olmuş, mehmet olmuş, osman olmuş eğitimli mi yoksa eğitimsiz mi olduğu sizce çok mu önemli ?

ne önemi var ?

içeriği doğru mu ? doğru.

fotoğraflar doğru mu ? doğru ( montaj değil )

bırakın şimdi ozan arifin geçmişini geleceğini söz konusu yazı doğru mu ?

o zaman doğru söze ne denir ?

beşiktaş ın antalyaspor u veto kararı alması

totomaç pardon "fotomaç haberine inanan masum köylü" girdisi.

ya hem bir boktan haberiniz yok hem salaksınız. bak ne diyor adam http://www.youtube.com/watch?v=ss1lCAI3TrA

antalyaspor'a mal etmem kişiler ve camialar ayrıdır diyor.

13 ocak 2017 akaryakıt zammı

(bkz: benzinliklerin vergi dairesine dönüştürülmesi)

sabah gazetesi nin kapatılması

Türkiye gerçek anlamda bir Kurtuluş Savaşı verecek…

Bu sözü biraz açalım isterim. Ne tür bir kurtuluş savaşı bu ? Kendinden olmayanlardan kurtulma mücadelesi mi ?

FETÖ, DEAŞ, PKK, HDP, CHP, sol örgütler, kemalistler... demiş.

sayılanlar arasında 2 tane parti ( birisi ile can ciğer kuzu sarmasıydı ) , 3 tane terör örgütü ( biri sonradan oldu önceden über müslüman pek sevgili cemaat lideri hazreti fetullah idi ) sol örgütler ( geniş yani * sol olsun da ne olursa olsun. ne var ne yok sol örgütler ) ve kemalistler ( tanıtmaya gerek yok ) var.

Tabi bir de bunların hepsini yönlendiren ağır t.şaklı bir '' üst akıl '' var. ( bu güne kadar gören olmadı. kim diye sorunca belli bir cevap verilemiyor. rüzgara göre bazen amerika oluyor bazen rusya oluyor bazen israil bazen almanya vs vs karışık yani )

bakın şimdi;

http://www.sabah.com.tr/y...rdogan-ve-fethullah-gulen

http://www.sabah.com.tr/y...ah-gulen-ve-derin-turkiye

http://www.sabah.com.tr/y...-fethullah-gulen-hareketi

http://www.sabah.com.tr/y.../hocaefendiye-acik-mektup

süreki rasim'den örnek vermeyeyim birazda başka birileri olsun *

http://www.sabah.com.tr/y...2013/11/27/fitne-ve-nifak

http://www.sabah.com.tr/y...ye-cemaate-dusman-kesildi

bu nasıl kurtuluş savaşı *

23 aralık 2016 akaryakıt zammı

(bkz: benzinliklerin vergi dairesine dönüştürülmesi)

türkiye de 2016 da yaşanan terör patlamaları

eksik liste güzel kardeşim. ne yazık ki bu kadar değil. ocak'ta sultanahmet meydanı 27 nisanda bursa ve başkaları da var. mesela sadece haziran'da 3 tane patladı. 3 ünün içinde atatürk hava limanı da var hem de.

bala göte hayatta kalınan bir ülkedeyiz.

17 aralık 2016 kayseri talas saldırısı

gün itibariyle 1 senede türkiye'de patlayan 21. ( yirmibirinci ) bombadır. bugüne kadar ne bir istifa ne bir kontra hareket veya bir başka eylem yapıldı. her patlayan bomba ve ölen insanlardan sonra aynı teraneyi okuyor birileri.

dış güçler dış güçler.
e amk siz necisiniz lan ??

hani iç güçler ?? 21 tane bomba bu amk hani iç güçler ????

devamı gelecek önce soğumam lazım.

edit: devamı gelecek cümlesinde kastedilen yazının devamının geleceğidir. patlamaların devamı gelecek gibi bir ima olmamıştır. yanlış anlamanızı sevdirtmeyin.

daha ileri giderseniz sınır kapılarını açarız

zamanında mültecilerin doğru düzgün sitematiğe oturtmadan, yapılanmadan apar topar yurda alınmasını istemeyen insanlara malum güruh '' insanlıktır, müslümanlıktır tabi alırız. ne oluyor senin cebinden mi çıkıyor parası ? diyordu.

şimdi aynı mülteciler ülkenin dış siyaseti için başka ülkelere koz olarak kullanılıyor. '' salarım bak üzerinize heeee '' deniyor. bakalım zamanında insanlıktan müslümanlıktan dem vuran iki yüzlü güruh buna ne diyecek ?

lan ne demek ne diyecek böyle sorumu olur ? tabi ki de kabul edecek yaşasın reyiz diyecek. sizin insanlığınız buraya kadar müslümanlık anlayışınız buraya kadar.

insanlığınız yalandan, müslümanlığınız yalandan, demokrasiniz yalandan, adaletiniz, hukukunuz, vicdanınız yalandan.

mazlumların üzerinden ''din kardeşi'' diye siyaset yapıp sonra işine gelince aynı mazlumları koz olarak kullanmaya ne denir ??

şortlu kadına tekme atan adamın tahliye edilmesi

şaşırmanın lüzumu yok ! düzelmesi için ne yapıyoruz onu sorgulamak lazım.

301 kişinin hayatını kaybettiği soma katliamında zamanının başbakanlık müşaviri yusuf yerkel darp ettiği madenciye para cezası ve 10 ay hapis cezası verildi.

darp eden şahıs ayağım incindi diye rapor aldı.

adliyenin önünde başkasına ateş eden adam serbest bırakıldı. tecavüzcüler serbest kalıyor. işte sizin yaşadığınız ülke bu kadar.

yarın bir gün ki inşallah böyle şeyler olmaz, biri çıkıp, sen veya annen veya kız kardeşine otobüs seyir halindeyken" o kafandaki başörtüyü beğenmedim" deyip baaam diye tekme mi atsın ?? o tekme atan gavat serbest mi kalsın ?? konuşurken yazarken biraz empati yapın.

yanlışa yanlış deyin artık lan ! kansızlığın lüzumu yok ! sor kendine biri senin ablana tekme atınca mutlu mu olacaksın ? sebebi ne olursa olsun sana veya yakınına biri şiddet gösterdiği zaman mutlu mu olacaksın ?

sakın unutma amk gavatı, bir gün adalet sana da lazım olacak !

beşiktaş

tek bir maçta ülkenin yarısını g.t etmiş güzide takım.

şenol güneş

tek bir maçta ülkenin yarısını g.t etmeyi başarmış güzide teknik direktör.

28 eylül 2016 beşiktaş dinamo kiev maçı

vodafone arena da izleyeceğim şampiyonlar ligi maçıdır. hava koşulları top oynamaya oldukça elverişli olacak. parçalı bulutlu, yağış yok. rüzgar yok. tatlı bir serinlik.

umarım şenol baba gaassaray maçının ilk devresindeki yaptığı çift ön libero tercihini yapmaz ve beşiktaş galip gelir. böylelikle tüm kiev yalayıcıları nöt olmuş olur.

23 eylül 2016 metrobüs kazası

ürperten bir olaydır. neden ?

türkiye'de bardak çok büyük. hangi bardak ? o son damlanın içine düşüp suyun taştığı bardak. "bardağı taşıran son damla" sözündeki bardak. değil içine damla düşmesi, yağmur yağıyor hatta özellikle su tutuluyor ama yine de o bardak bir türlü taşmıyor.

dün ve ondan önceki günlerde metro ( intihar) ve marmarayda( teknisyen vefatı ) yaşanan can kayıpları, bugün metrobüste yaşanan akıl almaz olay, yine geçtiğimiz gün şort giydiği için otobüste saldırıya uğrayan kadın vatandaş vesaire vesaire.

her gün hayatını kaybeden askerlerden gelen haberleri veya ülkenin çeşitli yerlerinden gelen tecavüzleri saymıyorum bile !

bombalar, trafikte yol vermedi diye birbirini vurmalar ve malumunuz darbe de cabası.

yaşadığınız son bir seneyi tekrar gözden geçirin. ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

bu tip olaylar sonrasında eylemi yapan kişileri hapse atmak en kolayıdır. asıl problem hapse atılan kişinin dışarı çıktığında aynı eylemleri tekrar yapabilecek potansiyele sahip olması durumudur. bunları hapis yerine önce tımarhaneye kapatmak gerekir. çünkü bunlar akıl hastaları kişilerdir. seyir halinde giden bir metrobüsün şoförüne saldırmak en hafif tabiriyle deliliktir. şort giyen kadına şort giyiyor bu diye saldırmak deliliktir...

zina yapılmasının sebebi kız çocuklarının okula gitmesidir diyen adam da delidir. hapse atılması bir şeyi değiştirmez. önce tımarhaneye kapatılıp sonra hapse atılması ve ondan sonra topluma geri dönmesi gerekir.

bu iş batıda bu şekilde işler. önce tımarhane sonra hapis sonra toplum içine çıkış. kesinlikle tımar olana kadar tımarhanede kalmalıdır.

eğer bu delileri tımarhaneye kapamadan hapse atarsanız hiçbir sonuç alamazsınız. bunlar yine topluma karşı saldırgan birer hayvan olarak hayatlarına devam edecekler.

tüm okurlardan rica ediyorum , lütfen aklınıza mukayyet olun. çok rahat bir ülkede yaşadığımız söylenemez. ama daha da bokunu çıkarmayalım.

unutmayalım ki türkiye'de bardak çok büyük. umarım daha enteresan ve üzücü olaylarla karşılaşmayız.
esen kalın.