bugün

eşini kaybetmiştir mekani cennet olsun.
eşi vefat etmiş, allah kendisine metanet diliyor eşinin nur içinde yatsın diyorum.
kanserle mücadele eden eşi malesef hayatını kaybetmiştir. kendisi ve ailesine sabırlar diliyoruz.
siyaset adamı. eşini kaybetmiş allah sabır versin.
gata'da kanser tedavisi eşi tuba vural'ı yitirmiş milletvekili.

kendisine, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine buradan baş sağlığı diliyorum.
eşi hayatını kaybetmiş allah rahmet eylesin, oktay vural'ada allah sabırlar versin.
Eşini kaybetmiş insandır.
Zamanında canımın bir paresi dayım da eşini aynı vural gibi kanserden kaybetmişti.
Çok iyi bilirim ne demek olduğunu.

Allah rahmet eylesin eşine..
Böyle haberleri duydukça elim ayağım titriyor.
allah rahmet eylesin. kalanlara sabır versin.
karısı hayatın kaybetmiş vekil. allah rahmet eylesin, sabır versin...
bi ara cardiff'i çalıştıracağı söyleniyordu. milli takımın başına geçerse uçarız.
başı sağolsun.
şimdi gördüm milliyette fotoğrafını dağ gibi adam yıkılmış başı sağolsun allah sabırlar versin.
allah rahmet eylesin, sabır versin.
başı sağolsun. allah geride kalanlara sabırlar versin.
hayat arkadaşını kaybetmiştir.
allah sabır versin.
o cenaze törenini izlerken içimi acıtan adamdır. saf acıyı yüzünde görmemek imkansızdır. allah eşiyle cennette kavuştursun inşallah.
Fotoğrafını gördüm bugün. Bu adam eşini seviyor dedim. Perişan olmuş. Çaresiz, yıkılmış...Allah sabır versin.
Eşini kaybetmesiyle acısını paylaştığımız milletvekilimiz. Başı sağolsun.

Allah'tan kendisine ve çocuklarına sabır diliyorum. Merhume için de mekanın cennet olmasını diliyorum allah'tan.
Allah kimseyi sevdiceginden ayırmasın. Allah gani gani rahmet eylesin.

görsel

Fotografa baktıkça bir şeyler yazasım geliyor. Çok acı bir görüntü.

Edit: siyasi kimliği bir yana bırak eksileyen kardeşim. Adam bir acı yaşıyor. Dusmanimin basina gelmesin diyeceğin türden bir acı bu. insanlıktan nasibini almamış arkadaş.

Sevdiğin insanı kaybettiğini ve diğer insanların yasayisindan görüşünden ötürü ahahahah iyi olmuş mala dediğini düşün. Hoş mu?
eşi uçmağa varmış, ruhu şad olsun.
allahtan kendisine sabır dilediğim siyasetçi. eşine de allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin.
Başı sağolası adam. birilerinin zorunda gitmiş taziye mesajları. Seveni çok bu mu sıkıntı keko?
Allah sabır versin. Tuba hanımın da Allah taksiratını affetsin.
eşi tuba vural ı meme kanserinden kaybeden mhp milletvekili. ailenin başı sağolsun, allah sabırlar versin.
ölümün yıktığı adam, başın sağolsun..
güncel Önemli Başlıklar