bugün

Bugün kendisini halk tv de gördüm ve çok şaşırdım. ilk başta tanıyamadım ancak sonrasında çok yaşlandığını farkettim. Vay be.
geçtiğimiz yıllarda mhp içindeki en aktif isimlerden biriydi. şimdilerde pek sesi çıkmıyor geçen aylarda fox'a bağlanmıştı iyi adamdır.
Bayadır göremiyorum. Sanırım milletvekili veya belediye başkanlığı da yapmıyor.

Görünmüyor ortalıkta
bahçeli'nin harcadığı değerli bir milletvekilidir. mhp'yi sevmediğimi herkes bilir ama bu adam bir tık daha değişik (diğerlerine göre)
Hahahaha oktayi harcadilar matmazel
biz dedik terket bu stepne partiyi harcarlar seni diye.
Hep söylemişimdir siyasetteki bir kaç düzgün insandan biri. Bu mhp iyi parti sürecinde mhpyi yıpratmak istemedi anladığım kadarıyla. Yoksa ne akp ne mho yalakası olmamıştır. Ama ne vardı iyi partiye ya da chpye geçseydin be aga? Evet özel hayatında zor günler geçirdin ama cb adayı olsan hiç düşünmez sana atardım. Neyse.
en sevdiğim mhp li.
hemen hemen herkesin mhp'den ayrılıp iyi partiye geçmesini beklediği ancak ısrarla mhp'de kalan milletvekilidir. halk iradesine kulak vermedi ancak çok sevdiği devlet babası onu liste dışı bıraktı. bir iki gün içinde ne olacağı belli olur.
Sevdiğim birkaç siyasetciden biri. Mhp gibi bir çöplükte durmazdı ama eşini kaybetmesi onu siyasetten epey koparmıştı zaten. Iyi parti sürecini pek yönetemediğini düşünüyorum. Umarım yeni iktidar döneminde yani akp mhp saçmalığı yokolup gittiğinde kendine siyasi arenada bir yer bulur.
vurmuştur ama alamamıştır.
MHP'den aday adayı olmasına rağmen aday gösterilmemiş siyasetçidir. Zaten MHP akparti ile birlik olup iktidar ortağı olduğundan beri bir ağırlığı da kalmamıştı.
şu zorlu dönemde çıkıp görüşünü belirtmelidir. Bu kadar yıl bir partinin yükünü çekip sonra köşesine çekilmek pek akıllıca değildir. Yaptığı sevenleri içinde haksızlıktır.
sinan oğan'ı desteklemelidir.
görsel
Gulbin tosun a meclisin o an bombalandigi icin bagirarak canli baglantisini sonlandirmistir.
fox tv canlı yayınında konuşan an itibariyle bombalandığını söyleyen milletvekili. evet.
akşener'in yanında yer almakla doğru tercihi yapmış olan milletvekilimiz.
Y Oktay Vural.
görsel
------------

Adana’daki FETÖ operasyonunu hatırlıyor musunuz?

27 kişi gözaltına alınmış, tabii ki FETÖ imamları önceden yurtdışına kaçmıştı.

Adana Belediyesi kesesinden FETÖ besleyen bir sürü insan da, bu operasyonda tıpış tıpış içeriyi boylamıştı!

Ah ne tesadüf?

MHP’li sızma FETÖ’cü Hüseyin Sözlü, sebze halini de bizim Kâküllü Figen’in hevallerine peşkeş çekmişti. Böylelikle MHP’li Sözlü’nün canı çektikçe, PKK’lı hevallerle “alabalık” keyfi yaptığı bile söylenirdi.

E tabii Kâküllü Figen, hanımının akrabası olunca, Adana Büyükşehir Belediyesi’nde de sülalecek istihdam olunacaklardı. Böylece Adana’daki HDP-PKK sempatizanlarına “sus payı” vermiş olduğundan, hiç başı ağrımadı.

Kaküllü Figen de, MHP’li eniştesi Hüseyin Sözlü sayesinde tırnağı taşa değmeden PKK’cılık yaptı!

Adana’daki FETÖ-PKK-MHP çarkının içinde, sızma FETÖ’cü MHP Adana milletvekili Seyfettin Yılmaz da var tabii…

O da Oktay Vural’ın kankisi…

Ne tesadüf, öyle değil mi?

Neyse…

Adana’da belediyeye elini veren, kolunu kurtaramadı.

FETÖ öyle beslendi ki, Belediye’nin bütüüün kirli dosyaları FETÖ yöntemleriyle kapatıldı.

Tâ Afrika’daki FETÖ okullarına bilgisayar almak mı dersin? FETÖ savcılarına kayıt dışı para akıtmak mı dersin… Belediye kesesinden Pensilvanya seyahatleri mi dersin? Belediye kesesinden Adana’daki Kanuni Üniversitesi’ni ihya etmek mi dersin?

Teheyyy!

Oktay Vural’ın, MHP Adana milletvekili Seyfettin Yılmaz’ı neden ille de TBMM idare amirliğine uçurmak için bu kadar kan ter içinde kaldığını, anladınız mı şimdi?

Ben tâ 13 Eylül 2015’te dememiş miydim, Oktay Vural MHP’ye sızmış biridir diye? Hımmm?

Al sana şimdi MHP’nin Bülent Arınç’ı oldu işte!

O gün yazdığımızda, önlem almadılar...

Ha şimdi MHP’nin şikâyetinden yakınıp duruyorlar!

Eğer FETÖ’nün Adana imamı Ömer Ekinci’yle, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin emniyetteki dosyalarını kapatan “imamı” Cemal Tahir Soncu kaçmasalardı, bu karmaşık ilişkiler ağını çözebilirdik, bülbül gibi öttüklerinde…

Ama anında topukladılar tabii…

Biz de elde olanlar ile yetindik.

Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı yerde askerlik yaptığı halde Muhsin Yazıcıoğlu’nun selam vermediği bir adam Oktay Vural!

Hep AK Parti’den mi çıkacak?

Bir Arınç da sizden çıksın ne var yani?

*

Geçen sene hakkında yazdığımda bir okur aynen şöyle demişti!

“Oktay Vural’a hiç mi saygı duymadın?

Adam yıllardır siyasetçi…

Saygı uyandıracak hiçbir şey yapmadı mı yani?

Düşündüm…

Bir daha düşündüm…

“Tık” yok…

Hadi bir daha düşündüm…

Hah sonunda hatırladım!

Evet, evet, saygı duyduğum bir yanı da vardı.

Karısı ölünce çok acı çekmiş ve de ağlamıştı!

FIRTINA ÖNCESi…

Belki de kıyamet alametleri demeli…

Bülent Arınç piyasaya çıkar…

Hüseyin Çelik, Erdoğan’la geçmişte yaşamış olduğu, grup içi çatışmaları günceller.

Demirtaş dolunaya karşı direniş çağrısı yapar!

Gazetelerdeki “kadrolu” barkodlu beslemeler, Erdoğan’a alttan alttan laf sokar!

Proje Küfürdaroğlu da, “gençlerle gurur duyar”.

Sonra gelsin Soros destekli operasyonlar…

Yoook canım, başıma güneş geçmedi…

Elli derece sıcaktan da değil!

I ıh! Oruç mu?

O da değil sıkıntım…

“Karakolda ayna var” olayı, bildiğiniz gibi…

----------
mhp'deki görevinden istifa etmesiyle zift medyasınca paralel ilan edilmiştir.

http://www.onyediyirmibes...yler-yazdi-ki-h65408.html
istifa etmiştir evet. Gemiyi terk ediyorlar.

Bakalim Bahçeli neler yapacak.

Sinan Ogan başkan.
Geç bile kalmıştır. Bence muhalif harekette yer almamalı. Evet.
memleketi batırarak destan yazan dsp mhp anap iktidarının "ulaştımama" bakanı.
en son kankası bahçeli ile mhp yi de batırmıştır ve gün itibari ile grupbaşkan vekilliğinden istifa etmiştir.
görsel
mhp'deki görevinden istifa etmiştir. muhaliflere destek vermesi beklenmektedir.
bu sefer bahçeli gerçekten bitmiştir.