bugün

oktay vural

------------

Adana’daki FETÖ operasyonunu hatırlıyor musunuz?

27 kişi gözaltına alınmış, tabii ki FETÖ imamları önceden yurtdışına kaçmıştı.

Adana Belediyesi kesesinden FETÖ besleyen bir sürü insan da, bu operasyonda tıpış tıpış içeriyi boylamıştı!

Ah ne tesadüf?

MHP’li sızma FETÖ’cü Hüseyin Sözlü, sebze halini de bizim Kâküllü Figen’in hevallerine peşkeş çekmişti. Böylelikle MHP’li Sözlü’nün canı çektikçe, PKK’lı hevallerle “alabalık” keyfi yaptığı bile söylenirdi.

E tabii Kâküllü Figen, hanımının akrabası olunca, Adana Büyükşehir Belediyesi’nde de sülalecek istihdam olunacaklardı. Böylece Adana’daki HDP-PKK sempatizanlarına “sus payı” vermiş olduğundan, hiç başı ağrımadı.

Kaküllü Figen de, MHP’li eniştesi Hüseyin Sözlü sayesinde tırnağı taşa değmeden PKK’cılık yaptı!

Adana’daki FETÖ-PKK-MHP çarkının içinde, sızma FETÖ’cü MHP Adana milletvekili Seyfettin Yılmaz da var tabii…

O da Oktay Vural’ın kankisi…

Ne tesadüf, öyle değil mi?

Neyse…

Adana’da belediyeye elini veren, kolunu kurtaramadı.

FETÖ öyle beslendi ki, Belediye’nin bütüüün kirli dosyaları FETÖ yöntemleriyle kapatıldı.

Tâ Afrika’daki FETÖ okullarına bilgisayar almak mı dersin? FETÖ savcılarına kayıt dışı para akıtmak mı dersin… Belediye kesesinden Pensilvanya seyahatleri mi dersin? Belediye kesesinden Adana’daki Kanuni Üniversitesi’ni ihya etmek mi dersin?

Teheyyy!

Oktay Vural’ın, MHP Adana milletvekili Seyfettin Yılmaz’ı neden ille de TBMM idare amirliğine uçurmak için bu kadar kan ter içinde kaldığını, anladınız mı şimdi?

Ben tâ 13 Eylül 2015’te dememiş miydim, Oktay Vural MHP’ye sızmış biridir diye? Hımmm?

Al sana şimdi MHP’nin Bülent Arınç’ı oldu işte!

O gün yazdığımızda, önlem almadılar...

Ha şimdi MHP’nin şikâyetinden yakınıp duruyorlar!

Eğer FETÖ’nün Adana imamı Ömer Ekinci’yle, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin emniyetteki dosyalarını kapatan “imamı” Cemal Tahir Soncu kaçmasalardı, bu karmaşık ilişkiler ağını çözebilirdik, bülbül gibi öttüklerinde…

Ama anında topukladılar tabii…

Biz de elde olanlar ile yetindik.

Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı yerde askerlik yaptığı halde Muhsin Yazıcıoğlu’nun selam vermediği bir adam Oktay Vural!

Hep AK Parti’den mi çıkacak?

Bir Arınç da sizden çıksın ne var yani?

*

Geçen sene hakkında yazdığımda bir okur aynen şöyle demişti!

“Oktay Vural’a hiç mi saygı duymadın?

Adam yıllardır siyasetçi…

Saygı uyandıracak hiçbir şey yapmadı mı yani?

Düşündüm…

Bir daha düşündüm…

“Tık” yok…

Hadi bir daha düşündüm…

Hah sonunda hatırladım!

Evet, evet, saygı duyduğum bir yanı da vardı.

Karısı ölünce çok acı çekmiş ve de ağlamıştı!

FIRTINA ÖNCESi…

Belki de kıyamet alametleri demeli…

Bülent Arınç piyasaya çıkar…

Hüseyin Çelik, Erdoğan’la geçmişte yaşamış olduğu, grup içi çatışmaları günceller.

Demirtaş dolunaya karşı direniş çağrısı yapar!

Gazetelerdeki “kadrolu” barkodlu beslemeler, Erdoğan’a alttan alttan laf sokar!

Proje Küfürdaroğlu da, “gençlerle gurur duyar”.

Sonra gelsin Soros destekli operasyonlar…

Yoook canım, başıma güneş geçmedi…

Elli derece sıcaktan da değil!

I ıh! Oruç mu?

O da değil sıkıntım…

“Karakolda ayna var” olayı, bildiğiniz gibi…

----------