bugün

altıncı nesil yazar.
(bkz: sözlük yazarlarının iddaa kuponları/#6685660)
(bkz: sözlük yazarlarının iddaa kuponları/#6685718)

yarın leeds united maçı için benimle beraber heycanlanacak, gol ve goller bekleyecek yazar. hoşgelmiş.
kuponunun tutmasını tüm kalbimle dilediğim genç.
aslında "off tff genç" nickine sahip olmak istemiş nesildaş. parmakları büyük yazar. hoşgelmiş.
alkolün etkisiyle bi harf yanlışı yaparak sözlüğün eğlence konusu olan ve yaptığı hatayla kendisi de dalga geçen yazar.
(#7756265)
iş bu entryde bir yazarın sözlükte olmasının gerekmediğini belirtmiş yüce bir peygamber edası ile.
niye ki dedim kendi kendime..
senin ne haddine ki birinin nerde olup nerde olmaması gerektiğinden dedim, senin ne haddine milletin babasından atasından dedim, zira ben o atanın kurtaramadığı topraklardan gelmiş olmama rağmen babam da gayet belli, iş bu halde sana ne ki milletin doğru bildiğini söylemesi dedim kendi kendime, hakaret etmek neden dedim, lakin
evet tanımımı burada sonlandırıyorum, devamını yazmaya gerek görmüyorum. böyle bir adam işte..
koştursun peynirciks alıntısıyla..*
sıkılgan, son moda genç tipi.
iddia sever, cana yakın 6. nesil yazar.
atatürk sever nesil üstüm. sırf atatürk sever olması yüzünden daha bir hevesle entrylerini takip ettiğim yazar.
(#8056089) entrysi ile düşüncelerimi dile getirmiş.**
sözlükte varlığıyla teselli bulunacak insanlardan biri. umarım daha çok yazar.
inci sözlükten olduğunu belli eden arkadaş . **
iyi ki doğan yazar. *
16 haziranda doğmuş özel insanlardan biridir kendisi. doğum günün kutlu olsun nice güzel yıllara.
doğmak için bir hayli sıcak bir gün... doğum günün kutlu olsun! nice yaşlara...
amanda aman doğum günüymüş.
aguş muguş. doğum günü çocuğu seni.
her ne kadar tanımasamda doğum gününüz kutlu olsun sayın yazar. saygılar.*
sözlüğü anlamış yazar. troll ler, bilgisizler, ekepeliler vs.
28 haziran gece 01.25 sularında alkollü araç kullanmaktan ehliyetini kaptıran yazardır.

(bkz: bittim ben)
Sanırım girdiği her entrynin altına "eksileyin lan, eksilemeyen akpli lan, durmayın hadi eksi basın, şu, bu, x iş başında" tarzı saçma ve anlamsız editler döşeyen kişi. sözlük yazarı diyemiyorum ben artık böyle arkadaşlara çünkü yazarlık yapmıyor bu arkadaşlar. Sözlükte günlük ortalama 500 kişi online oluyor ve sen bir şeyler yazıyorsun, hiç eksi almasın mı istiyorsun? Herkes senin gibi mü düşünsün, herkes artı mı yağdırsın sana yani? Her eksileyeni hemen editler ile lanlı lunlu şekilde yaftalamaya çalışmak, daha doğrusu her entry sonrası oylama ile ilgili edit girmenin mantığı nedir? Ha bu yazarın seri eksi oy veren ibneliğini falan yapmıyorum çünkü yazdıklarında oylama değer doğru düzgün bir şeyler bile göremiyorum. Eylem hayatı olmayan, doğru düzgün okumamış, milli eğitim tarih kitapları haricinde tarihten habersiz, atatürk olmasaydı piç olurdunuz mantığında, kemalizmin doğru düzgün kelime anlamını dahi bilmeyip yobazca kemalizmi savunan tipik heyecanlı ulusalcı.

Bu altta numaraları verilmiş entryler, bir kaç tanesi işte. Hepsinde niye eksiledin, eksileyen kesin şu partilidir, bu örgüttendir, şu mahalledendir geyiği. Yazma kardeşim o zaman ya yazma yani eksi oy almak bu kadar canınızı yakıyorsa yazmayın. Yazıyorsan da vay eksi geliyor lan diye ağlama, serzenişte bulunma. Bu entry kontra yapasın diye değil ha yaparsan bir önemi yok, kafana göre ama bu saçmalıktan vazgeç. Sonra sözlükte kalite düşüyor, iyi yazar yok muhabbeti dönüyor ama gerçekten böyle yazarlık olmaz.

bir de şu dikkatimi çekti: #8560808

harbiden bambaşkaymışsın erenler.*
nickini her gördüğüm de gülme krizine sebep olan yazardır.* **
entrylerini pek takip etmesem de bilinçaltımda sempatimi kazandığına dair kalıntılar bulduğum yazar.
her entrysi ayrı bir derya. ayrı bir macera. uludağ sözlük'e beklenen kaliteyi getirmiştir. sağol varol.
(bkz: 31 mayıs 2010 iskenderun pkk saldırısı/#8223270)

okumamla şanlı bir şehit evladı olduğunu öğrendiğim kafa dengi yazar. Allah sabır versin. En şanlı, gurulu duyguların insanı. Babasının ruhu şad olsun. Gözü arkada değil çelik gibi sağlam bir evladı var.

(bkz: kahrolsun pkk)
An itibariyle o kocaman akp sevgisiyle beni kendine hayran bırakmış,6.nesil bir yazardır.
yobazlardan nefret eden, pkk sempatizanlarını nerde öldürmek isteyen bir yazardır. laik, kemalist, izmirli bir yazardır.

(bkz: seni çok özledik ata m)
kendisine tavsiyelerde bulunmak istediğim güzel yazar.
bol bol kitap oku, fazlaca düşün, fazlaca sus. saytarılık etmeden güldür. bu.