bugün

entry'ler (192)

galatasarayın 2013 14 cl sezonunda grupdan çıkması

ceza aldıktan sonra anadolu klüplerinden hiçbir farkı kalmayan spor toto süper ligin diğer iki "büyük" klübünün taraftarlarını çatır çatır çatlatması muhtemel hadise.

uyurken dinlenecek müzikler

Booth And The Bad Angel'a ait muazzam bir parça olan; Dance Of The Bad Angels

yazarların iddaa dan kazandıkları en yüksek para

343 lira

çöp poşetini çanta yapmış birinci sınıf öğrencisi

lcw de çantanın 10 lira olduğunu düşünürsek, türkiye gibi bir yerde yolda o çocuğu böyle görse, tanımasa bile çevirip bir kırtasiyeden çanta alabilecek adamlar var diye düşünüyorum.
düşünmek istiyorum. düşünmeliyim... iyi niyetimizden başka neyimiz kaldı ki?

bir de fotoğrafı çeken kişi, o çocuğa çanta aldı mı acaba?

grafikerimtrak

(#4885964) etrysi ile dikkatimi çekmiş yazardır.

ash in götü sıkışınca pikachu yu çağırması

ash in, ezeli düşmanları roket takımı ve miyav a elektrik vermeye gelince, elektrik vermeyi çok iyi bilen sadık dostu pikachu nun asli vazifesi için 7/24 görevde olması durumu. nitekim ash bunun için şu sözleri sarfetmiştir: 0.5 kalem neyler 0.9 ucu / sen olmasan napardım, biricik gardaşım pikaçu. * ayrıca ash kariyerinde birkaç kez ejderha kılıklı çarizard ı çağırmış fakat pokémon efendi ash i iplemeyince tekrar pikaçu ya dönüş yapmıştır.

hiç opera izlememiş kırsallar

opera vardı da biz mi gitmedik ? şeklinde karşılık vermemi gerektiren başlık. zira tiyatro bile yoktur.

unutulmaz film replikleri

(bkz: recep ivedik 3)

baklavamı da sana bi daha da baklava, sana naah gelir baklava sana. baklava nah baklava sana nah baklava.

29 eylül 2010 glasgow rangers bursaspor maçı

d-smart 112. kanaldan hd kalitesi ile izlenebilinmiş bir maçtır. *

nemzetispor

avrupadaki türk spor klüplerinin faaliyetlerini bizden evvel öğrenip bize aktarabilen macar gazetesi. *

en güzel kızların isveç te yaşaması

tüm iskandinavya bunlarla doludur. isveç deyip bi noktaya odaklanmak ayıp olur.

futbol bir dinse lionel messih

futbol ülkü ise arda turan.

off pff genc

iddia sever, cana yakın 6. nesil yazar.

roketatar ramazan

nickini ve entrylerini beğendiğim, 3. nesil yazar.

nuquerna

inci kendisine tecavüz etmiş olacak ki ağır bir trawma ile bilinç altına yerleşmiş gibi bir izlenim bırakmakta. hem madem inci siker, bize de nuquerna nın anasına geçmiş olsun demek düşer.

nuquerna

tam bir piçtir.

hem de su katılmamış bir piç.

boğaz köprüsünde minyatür kale maç yapmak

bank asya birinci lig reklamlarında sağa sola saçılan, nike total 90 toplar ile güzel reklam kampanyası oluşturabilecek aktivite.

başbakanın israil baş tehdit demesi

bir tek miting de ip atmışlığı yoktur. ipi alır, israillileri çamaşır asar gibi asar. o asmazsa eğer polat alemdar asacaktır, yakındır. *

mustafa kemal atatürk ün milyonluk gemi alması

ülkedeki bütün gemileri versek yine hakkını ödeyemeceğimiz gazinin, son isteklerinden birisidir. helal hoş olsundur. bize laf etmek düşmezdir.

hepimiz ermeni yiz

(bkz: ben türk üm)
(bkz: hepimiz müslümanız) *