bugün

(bkz: siz öldürmeyi çok iyi bilirsiniz)
nedense firavunun kulağına girip onu öldürdüğü kıssası aklıma gelmiştir birden.
(bkz: obama nın sinek avlaması)
(bkz: obamanın sarkozyle baktığı kız)
obamaya yaklaşmış ve obamanın avucunun içine girmeyi başarmış ama artık aramızda olmayan bir hayvandır.
(bkz: klasik amerika)
obamanın tek tokadıla ölmüş olan hayvandır. obama da her normal insan gibi sinekten rahatsız olup öldürmek istemiştir, 'bizler günde kaç sinek öldürüyoruz neden başlık açılmıyor' diye dişündüren olaydır.
yakında talk show yapacaktır ve kitabı basım aşamasındadır.
(bkz: Şanslı sinek)
sineğin akıbetini değiştiren olaydır, sinek şu anda cia merkezinde incelenmektedir.
talihsiz sinek, mekanı cennet olsundur.
peşinde 20 uçak, 50 polis arabası ve yaklaşık 1000 kişilik ordu dolaşması muhtemel minik canlı
karakolda kendini kamufle ettiğini sanan zavallı hayvandır. *
bünyeyi prova yapıyor olma ihtimaliyle ilgili korkutmuştur. düşünsene bizimkilere çaksa böyle, tayibe filan..
(bkz: hepimiz sineğiz)
sineğin diğer taraftaki havasını düşünmemizi gerektirecek olay. tahtalı köye gittiğinde, ortamda sorduklarında nasıl öldün diye; "beni obama tokatladı olum" dediği zaman ki havası nasıl olur be. tabi sen beni öldüredim onu, obama öldürdü.*
kuvvetle muhtemel hafif sersemleyip düşmüş sinektir. üzerine raid sıkılarak, sinek öldürme aparatı ile vurularak öldürülebilir.

obama dersen; amerika'nın 44. devlet başkanı evet.
beyazsaray aldatmacasıdır. zira bana sorarsanız o sinek ölmemişdir hatda tokatlama olayıda tamamen kurmacadır. kurmacaya göre sinek, obama tam konuşma yaparken ona sokulacak ve koluna doğru bir iki sorti yapdıkdan sonra obamanın tokatıyla kendini yere atıcakdır ve böylece amerika halkını temsil eden tokatın yani amerikan halkının güçünü tüm dünya anlamış olucakdı. kurmaca hollywood ustalığı ile işlenmişdir. ****
amerikanın tokatladığı ıraklıların, afganların... yanında bu kadar konuşulması ayıp oloan şehit sinektir.
türkiye'yi ziyareti sırasında sevdiği kedinin bir anda celebrity olduğunu ve nerdeyse her ana haber bülteninde 1 hafta boyunca 3.haber olarak verildiğini düşünürsek, tokatladığı sineğide bir türk dizisinde görmemiz muhtemel.
işte bir türk ile bir amerikalının farkı buradadır.bir amerikalı sineği öldürmeyi maharet sayar.ama bir türk dünyada çok az insanın yapabileceği bir kıvraklıkla sineği avcuna hapseder ve pencereden doğasına salıverir.
yazarın notu: tabi ki istisnalar vardır ama çoğumuz böylediriz.