bugün

entry'ler (712)

gazete kullanmada tek milletiz

şapka yapılır.

alkollü mekanda süt içmek

kovboy filmi klişesi olmuş karizmatik davranış. Elemanımızı sataşılmasını bekledikten sonra ortalığı dağıtır * genellikle. Gazoz soda içmek gibi değildir. Gazoz içince verilen izlenim ben içmiyorum, çekindim biraz utandım mı bundan bilemedim ki iken, süt bir sağlık ve özgüven timsalidir.

30 ağustos zafer bayramı

zaten yaz tatiline geldiği için ülke genelinde çok daha çoşkusuz kutlanan bayram. *

ay a çıkan türk kızlarının ilk sözü

telefonla ters fotoğraf çekilecek, arkaplanda mekikten başka hiçbir şey gözükmeyecektir. Öyle ki ayda olduğu bile görünmeyecektir. Ardından gelen sözlerdir.

cihat

kelime anlamı mücadele etmek'tir.

penaltı kaçıran ateist

beslenmemesi gereken trollere dert olmuş insan.

ay da dinlenebilecek şarkılar

pink floyd-dark side of the moon

islam ın sanata bakış açısı

http://www.yusufislam.com...he-say-music-is-forbidde/ adresinde çok güzel cevaplanmış iddia. *

ramazan ın islam ı bırakmak için bir fırsat olması

öncelike (bkz: bugün ateizm için ne yaptın)

akıl dışı önerme. bakalım niye:
ramazan ayında artan bir çok akıl dışı uygulamaya şöyle bir göz atalım:
bütün bir günü aç geçirerek kendi acizliğinin ve açlığın farkına varmak.
günde beş kez hayatın koşuşturmasına ara vererek meditasyon yapmak. bu esnada kendine hayatın amacını ve sakınman gerekenleri hatırlatmak. Bu işten önce vücudunun çeşitli yerlerini yıkamak.
çoğu müslümanın yaptığı şekilde yılda bir kere mal varlığının fazla olan kısmının en az kırkta birini fakirlerle paylaşmak.

bu gibi kötülükler(!) arttığı için hak vermek de mümkün aslında.

kötüsü çekilmeyen şeyler

döner
müzik.

nisa 34 ayet

muhammed esed'in çevirisinden okunulduğunda çoğu soru işaretinin ortadan kalkacağı ayet.

agnostik org

hiç araştırmadan fazlasıyla yetersiz -ve çoğunlukla yalnış- bilgiyle yola çıkıp, ona buna söven. Üstüne üstlük bak din adamları çark ediyor evrim varmış hahayt tarzı yorumlarla bir yere vardığını zanneden saygı yoksunu site.

links2

metin tabanl bir browser.

milliyetçilik saçmalığı

kendisine ait hiç bir elle tutulur başarısı olmayan insanın, bir milletin ve o milletin atalarının başarılarıyla avunması durumu.

kürdistan kurulursa olabilecekler

türkiye kısa bir süreliğine ekonomik bir rahatlama yaşar.
türkiye kısa bir süreliğine su sıkıntısı çekebilir.
kürtler kısa bir süreliğine devlet sahibi olur, sonra ağabeey, dohtor yok burdae diye ağlayarak geri gelirler. kolay mı lan devleti yürütmek.

ben beyaz atlı prens çok beklettim mi

+ben beyaz atina lpg taktiran prens çok beklettim mi?
-evet abi, kaç saattir seni bekliyoruz. halı saha ayırttık o kadar saati var bunun.
+kusra bakma at servisteydi, onu bekledik.

ben beyaz atlı prens çok beklettim mi

+ben beyaz atina lpg taktiran prens çok beklettim mi?
-evet abi, kaç saattir seni bekliyoruz. halı saha ayırttık o kadar saati var bunun.
+kusra bakma at servisteydi, onu bekledik.

askeriyede ayy ne ilkel yer burası yaa diyen er

içinden demesi kendisi için daha hayırlı olacak erdir.

bıçağı meyveye saplayıp ikram eden baba

çocuklarına bıçak ikram eden babadır. meyveyi bıçak saplayıp ikram eden babası ise meyve kesip ikram etme işini anneden devralan babadır.

işedikten sonra penisten düşmeyen sidik damlası

penis iki parmakla alttan ve üstten bastırılarak sıkılmalı, böyle düşmesi sağlanmalıdır. *