bugün

hülya avşarsız daha anlamlı olan yarışmadır.
yapmacık olan juri üyeleri olsa da yine de gerçek anlamda yarışmadır. ama o gel bana benim ol şöyle yaparız böyle yaparız lafları balonmuş, katılan bir arkadaşım anlattı, kuliste siklemiyorlar diyo.
sanat müziğini ingilizce okuyarak çığır açılan programdır. napıyonuz lan az kalan özümüzü böyle böyle yobaşlaştırıyorsunuz.
an itibariyle hadisenin takımına yeni girmiş yarışmacısıyla birlikte eşek sesine benzer sesler çıkararak yarışmacının sesini karalamış olduğu yarışmadır. kulak tırmalıyıcıydı. evet*.
athena gökhan ı kimse seçmiyor ne iş dediğim program.
Acun Medyanın artık yavaş yavaş baymaya başlayan işi diyebiliriz, seneye muhtelemen kabak tadı verecektir, hadisenin tekrar balık etli bir kadın olması , muratın artık yeni espriler edinmesi, ebrunun kasıntı halinden vazgeçmesi halinde prim yapabilir, haa Gökhana lafımız yok.
an itibariyle belarus'lu bir ablanın edith piaf söylediği yarışmadır. mest olduk televizyon başında, çokta güzel türkçe konuşuyor.
Alptuğ pilgir' e haksızlık yapılan yarışma programı. Mükemmel sesin ağırbaşlılığınla birleşince, senin o ' dönecekler mi acaba?' bakışın beni üzdü. Senin sesini 4 kişi belirleyecek değil.. Müziğe lütfen devam..
gökhan özoğuz'un samimiyetinin fark yarattığı program. tamam hepsi eğlenceli kadronun ama gökhan başka be abi.
athena gökhan'nın; '' vavv süperr, inanılmaz bi ses, bir şey diyim mi? harika yaa, seni çok istiyorum, mükemmelsin''

gibi cümlelerden başka bir şey demediği yarışma.

seyirci de ona gülüyor zaten. cümle kuramadığı için komik duruma düşüyor. acun bir kez daha ne kadar kurnaz olduğunu gösterdi. bu adamı sırf bu yüzden bu yarışmaya aldı. makara olsun diye.

murat boz'a gelince, adam harika biri. tam komedyenmiş haberimiz yokmuş.
adaletsiz bir yarışma.

dönülmeyen yarışmacılara söylenen bahaneler gerçekten komik. benim takımımda senden var. arkadaş yarışmacının suçu mu daha sonraki haftalarda çıkmak. ne demek bende senden var. daha iyisiyse dön. yok kontenjanım dolu yok şöyle böyle.
yazık. biraz adaletli olun.

bir de ilk sezon juri birbirine bakmadan dönüyordu. şimdi 1-2 dakika birbirine bakıp hatta konuşup dönüyorlar. iyi bir sesse dön gitsin. sen jurisin bir başkasına bakıp öyle döneceksen haftalık 100.000 tl yazık.
acun ılıcalı 'nın vasat projesi. cidden batı'da yaran açıkta bu ve bunun gibileri dikkate almazlar da ülkemizde göz ucuyla da bakıyoruz maalesef.
şimdi dönmüyorsun fakat öyle methiyeler düzüyorsun ki bu eşikte kendince tutarsız oluyor harbi çok iyisin harika bi ses rengin var ama dördümüz de laf birliği yaptık ve dönmedik. dalga mı geçiyorsunuz adamla. yani en azından birkaç kusur sayın ki şartlar eşitlensin neden dönülmediği anlaşılsın.
bir de neylan denilen yarışmacı gene şansını deniyor ve geçenlerde iz bırakmıştı ilgiye namzet bir ses yetisi var. dikkate alınası.
acun ılıcalının sazan avı.
an itibariyle annemin deyişiyle Hadise' nin popişinde don olmadığını gördüğümüz program.
Bugün Show Must Go On söylenmiş ve beni benden almıştır.
ilk defa bir Acun Ilıcalı araklamasına ılımlı yaklaştığım nadide program. Benimde favorilerim arasına girmeye hak kazanmış 3. yılında olmasına rağmen hala devam eden ses yarışması. Önceden mustafa sandal ve hülya avşarında dahil olduğu fakat sonradan Acun yaptığı hatayı anlayıp hülyadan vazgeçince ortaya çıkan ses yarışması. gökhan özoğuz ve ebru gündeşin katılımlarıyla tekrar hayata dönen enfes ses yarışması. 4 jüri üyesinin arkalarını dönerek yanlızca ses güzelliğine baktıklarını sandığımız ses yarışması. Murat boz ve Gökhan özoğuz sayesinde patlama yaşayan ve kendini izletebilen ses yarışması.
acunun canlı yayında ne işe yaradığını anlamadığım program. ayrıca her yarışmacıya aynı şeyleri söyleyen jüri üyelerini samimiyetsiz bulan tek kişi ben miyim ?
3. yılında halen bir star çıkaramamış yarışmadır. zaten biz bu yarışmalardan star çıkmayacağını biliyoruz ama

burada potansiyel sahibi insanların nasıl harcandıklarına da tanık oluyoruz.
ilk ben döndüm, sen bana döndün, döndün, niye dönmedin muhabbetlerinin sıkça geçtiği tv programı.
bu sene olduğundan cıvık geçen program. Hayır geçen seneler bir ciddiyette vardı ama bu sene çok laubali hareketler yapılıyor. Gökhan iyi çocuk ama bayıyor birader. Normal şartlarda böyle biri gelse karşına amına kodum salağı cümle kuramıyorsun geçmişsin karşıma konuşuyorsun diye kafa göz dalacağımız tipler tv'ye çıkınca ay ne tatlı şuna bak çok şeker diye süs köpeği ilan ediliyorlar. anlamıyorum insanlık nerede hata yaptı.
murat boz olmasa izlenmeyecek bir yarışma.
acun ılıcalının sazan avı.
maalesef ses ve yetenek konusunda da ülke olarak gerçek değerlerimizi ortaya çıkaramadığımızı ortaya çıkaran program. budist kız aracılığıyla bu konuda en iyi konumda olan ülkelerden çin'in muadil ses yarışmasını izledim. çince parçalardan tek bir kelime anlamadığım halde bizimkilerde duyduklarımdan çok daha fazla etkilendim. sizin de bana katılacağınıza eminim. acun zaten hak etmediği bir şekilde bu kadar yükseldiği için, hazırladığı programlarda da bir halt çıkmıyor. bir tarafta popstarının ceceli olduğu bir ülke diğer tarafta ise bunlar:

http://youtu.be/ez1aP5TvmBM?t=5s
Programa artık trt sanatçıları, assolistlerin katılmaya başladığı yarışma. Kalite arttı gerçekten.
şaşırtan güzel seslere tanık olduğum yarışma. hasan doğru isimli yarışmacı caruso'yu söyledi az önce. benim favorim kendisi, süperdi.
güncel Önemli Başlıklar