entry'ler (107)

aşk

aşk diş macunundaki saçma kimyasal formüllere bakarken salakça sırıtmaktır. belki entry'yi görür diye utanmaktır. eller pişse bile tutmaya devam etmektir. o tuttu diye eli yıkamamaktır.
neyse ben uyuyormuş numarası yapacağım.

ingilizce web sayfası olmayan ihracat şirketi

geniş çaplı olmadığı anlaşılan şirkettir.

sarı saçlı mavi gözlü kürt

(bkz: your argument is invalid)

le cola üzerine yazılabilecek isimler

sodalı karamel.

ırak şam islam devleti

kazanıp kaybetmesi halinde kürdistan bağımsız olur.

zeus a inanan yazarlar derneği

bu arada madem ban yemeye çok meraklıyım, "zeusa inananlar"ın aq. hepsinin evet.

evlenilen kişinin anne ve babasına anne baba demek

çok saçmadır. insan daha elini öpmeye kıyamaz. sen mi yetiştirdin kardeşim beni? hayır. o zaman?

zeusuekber

buralar bok kokmaya başladı. isteyen banlasın umurumda değil. saygı duyacaksınız o kadar. yoksa birileri mutlaka gösterecek gününüzü.

zeus a inanan yazarlar derneği

yüce olan (büyük harf yazamıyorum ondan evet) ıslah etsin sizi dediğim dernek.

sigara kokan kız

iticidir hatta iğrençtir kanımca. sigara kokan erkek de öyle. ama kızlara yakıştırmak daha zor pek tabii.

öküz başlı antilop

isme bak aq dedirten hayvandır. Çok tipsizlerdir ama nedense çok severim kendilerini.

sözlük yazarlarının bira tercihleri

Alkolsüz bira. Hayır değilim.

civcive marilyn manson dinletmek

civciv ölürse rüyada değilsiniz demektir. ha ölmediyse hatta zevk alıyormuş gibi görünüyorsa uyanmaya çalışın. uyanamıyorsanız atlayın, aşağı salın kendinizi. marilyn manson'la karşılaşmaktan iyidir.

otit

olunca migren ve diş ağrısını ve hatta aşk acısını unutturan hastalık.
denizde takla atmayın işte. onu yapmayın. ben yaptım siz yapmayın kulaklık falan takın bak değerlisiniz benim için. 4 gün başımı yerden yere vurdum acıdan. zaten amk hekimi"ağla ağla otit olmuşun" deyince sinyaller gidip gelmeye başladı bende. çocukmuyum lan sanane diyecektim. tanıdık vardı. ukte kaldı içimde be sözlük.

klimayı en soğuğa alıp yorgana sarılmak

klimanın şifadan geçilmeyen ellerine bırakmak maalesef kış soğuğundan daha acıdır. hayattan bile acıdır. ben yaşadım siz yaşamayın.

sözlükte kız var mı yok mu

efsanelere göre var. ama ben daha çok kezbanlara rastladım.*

ben acıktım

denildiğinde evde yemek yoksa yemeksepeti koşacağım tek adrestir.*

ispanya nın başkenti

barcelona değildir. öyle sanılmamalıdır. ispanyollar bizim başkentimizi istanbul sansa güzel mi olur?

entry numarası sallama

(#634987).
büdüt: çıkan şeye bak ya bendeki şans işte. bir tane daha deneyeceğim.
(#666666).

31 ağustos 2014 türkiye abd basketbol maçı

takımımızın cenabet olacağı maç. bir de ingiltere'de kraliçenin huzurunda oynanan bir maç olsaydı keşke. çok dalga geçerdik burada. ama 31. günü olmalı.*