bugün

Her gelen kıza ve erkeğe yetecek kadar Murat Boz ve Hadise vardir. Zaman zaman Hadise çirkinleşse de Murat Boz sempatik olabiliyor .
an itibariyle çıkan şadinin sesi murat bozun elinde daha güzel olacaktır. murat bozu seçsin.
yarışmacılar ahmet kayadan bir şarkı söylediğinde jürinin döndüğü yarışmadır. (bkz: mağdur edebiyatı)
bir anda insanda müzisyen havası veren program. , izlerken, "buna kimse dönmez çok detone oluyor", "bunun ses rengi çok güzelmiş" yorumlar yapılıveriyor.
Bu akşamki bölümünde burcu söylemez adlı bir kızımızın da yarıştığı program.Bu kızımız hocam.coma da da üyeydi.Ordan az chatleşmedik bu kızla.Tabi sonra ara soğudu falan da kaldı öyle.Bi de farklı illerdeydik ondan bi yol olmadı.Orada tatlı fotoları da vardı hani.Şker mi şeker bi kızdır yani.
acun olmasa ne güzel olacak.
Gökhan ın ezildiği yarışma. arkadaş. şimdiye kadar düello kazandığını görmedim. tek başına döndüğü kişilerin elenmişten beter üzüldüğünü gördüm. yarışmacılar tarafından yok sayıldığını bile gördüm. ciddi ciddi acıma hissi oluşturdu bende.
an itibariyle yanık sesli ablamız ciğerleri dağlamakta.
şu yanık sesli kocaman abla , karşıyaka tribün lideri gibi bagirmasa daha iyi soyleyebilirdi sanki .
vay arkadaş ülkedeki herkesin ailesi müzisyen , herkes doğduğundan beri şarkı söylüyor, bir benmiyim çirkin sesli...
oradaki jüri sanatçıysa bende krakerim.
kısaltması ost olan yarışma. serbest çağrışım için (bkz: original sound track)
3 adam programında seyrettiklerimizi daha kaliteli bulduğum program. kalite anlayışım farklıysa demek.
o juri müzikten anlıyorsa ben cliff burton'ım steve harris'im amına koyayım. Boku bokuna elediler arkadaşımı çok berbatları aldılar, gerçi tüm eğitimlileri elediler, jurinin ne mal olduğu oradan belliydi.

Editeyşın: juri burdaymış millet.
jüride popçuların olduğu ve opera eğitimi gören sesi eşşşek gibi olan konservatuvar mezunu veya öğrencisi olan gençlerin bile bazen seçilmediği müziğin m'sinin anca olduğu boktan yarışma.
acunun yarışma programı. peki hazretleri neden orada diye sormak istiyorum. cevabi merak etmeden izlemiyorum. the voice uk yeter bize. en azından program sahipleri orada değil.
sömürü düzeninin sanat ve şov dünyasına yansımış hali.

aslında sizlere alakasız gelebilir ama ben bu programı izledikçe akp nin neden bu ülkede iktidar olduğunu daha iyi anlayabiliyorum. çünkü hep mağduru oynuyor. tıpkı yarışmacıların çoğu gibi.

herkesin babası felç geçirmiş bu yarışma sürecinde, herkesin başına birşeyler birşeyler...

allah hepinizin ve hepimizin sağlığına mukayyet olsun.amin.

ancaaak, banane bunda arkadaşım, gözümüze gözümüze bunu sokuyorsunuz. hali hazırda ünlü olan insanların bile bu bilgilerini zor duyarsınız. bunlar kafadan başlıyor, bana şu oldu bana bu oldu diye.

ve bir hikayesi olmadığı için elenen insanlar olduğunu açık açık görüyoruz. dün zülüf ü söyleyen bir çocuk vardı mesela. adam çıktı tertemiz okudu indi. sonuç ? e sen öğretmensin, baban annen de sağlıklı, bir kazada kopan bir uzvunda yok. o zaman kusura kalma kardeşim. hayır bi açıklama bekliyorsun o da yok.

hoş çocuğunda kabahati yok, oradaki 4 kişinin de, repertuarında varsa bilemem (ebru gündeş) ancak onun dışında 3 türkünün sözlerinin tamamını ezbere bildiğini düşünmüyorum, bunların değerleğeceği sisteminde amına koyayım. koy oraya gökhan ın yerine kubat ı bak nasıl oluyo?

gökhan efendi diyorki mesela parçadan sonra, bunu diyor, ben diyor son iki haftadır yıldız tilbe den dinliyorum falan filan... lan neşet babanın türküsü nü adamın ölüm yıldönümünde bilemeyeceksen, sen bu lezzete sahip adamları nasıl değerleyeceksin?

editto: daha sonra devam edeyim bu entrye.
arkadaşımın katılımından sonra anlattıklarına göre acunun orada sen dön sen dönme hepiniz dönün hiç biriniz dönmeyin diyerek önceden kurgulanmış kolpa bir şov yarışma kesinlikle değildir.
her çıkanın ağlamak için çıktığı nadiren de kaliteli şarkı söyleyen iyi sesli insanları dinleten araklama program.
Az önce bi adama sadece gökhan döndü. adam elense daha az üzülürdü lan.
Olayını hala anlayamadığım yarışma..
tırt bir yarışmadır.
Pazartesi gun ki bolumde eski kiz arkadasimin yarisacagi ses yarismasidir.

Ulan 1 seneyi gecti bir kez olsun goremedim kizi, hala diyorumki bi sey olsa da karsilassak barissak hala sarhos oldugumda arayip konusmak istedigim ilk isim. Ulan acun senin yuzunden inanilmaz bi heyecanla bekliyorum hayatimda bir kez bile izlemedigim programi izleyecegim ya, allah da senin belani vermesin.
yetenek sizsiniz türkiye' nin aksine çok sağlam yarışmacıların programa katıldığı, pazartesi stresini atmakta bir demlik siyah inci çay ile muhteşem giden yarışma programı.
jürinin iticiliğini ve yetersizliğini, acun' un banker bilo edalarıyla baş köşeden programı yönetmesini felan bir tarafa bırakacak olursak hoş vakit geçirilebilecek bir program.

birde kimse bu tarz programları kendisini geliştirmek adına felan izlemiyor, tek amaç kafa dağıtmak, o yüzden alternatif olarak kitap okumak yada spor yapmak gibi aktiviteler mümkün değil yada aynı yeri doldurmuyorsa aptal türk dizilerine göre katbekat yeğdir. kısacası gereksiz eleştirilerinizi kendinize saklayın.
aga ben hareketler veya söyledikleri söz yüzünden insanı bu kadar aşağılayan program görmedim.

amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar

geçen hafta bir yarışmacı hadise' nin elini öpüp alnına koydu. -ki adam tamamen saygıdan yaptı. ama hadise hanım beynine kurşun yemiş zombi gibi bugda kaldı. yandan gökhan falan uyarmasa öyle programın sonuna kadar kalırdı vallahi. gökhan ise efendiliğini göstererek saygıdan yaptı diyerek sanatçıyım diye geçinen hadise' ye küsküyü vermiştir.

bu hafta ise bir yarışmacı ebru gündeş' i seçerken ''kendisine aşık olduğum, ebru gündeş demek istiyorum'' diyerek ebru' nun takımına gitmiştir. adam tamamen ebru gündeş' in sesini kast ederken bir tarafları kalka kalka göğe ulaşan çok sevgili sanatçımız, ebru ''aşık olduğum demeseydi iyiydi. ehehe'' diyerek kendince ayar vermiştir.

adamlar yetenekleriyle rezil oluyorlar amk. yazık.

yapacağınız programa sokayım ben gidiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar