bugün

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, ibrahim Büyükakın sunduğu eski adı 3 artı 1 olan televizyon programı.
eser yenenler, oğuzhan koç ve ibrahim büyükak'ın yapacağı program.
3 +1 gorunumlu çghb.
Yarın Murat Boz konukmuş.

Genç kezbanlar ekran başına.
o ses türkiye sikeci yardıran program.
3+1 adina farkli anlamlar yuklendigi icin bundan sonra 3 adam olarak devam edecek program.
kahkahalar attiran program. muptelasiyiz.
Bu geceki bölümü harika olan program.
o ses türkiye skeciyle yardırmışlardır.
bu akşam 23:30'da yılmaz vural'ın konuk olarak katılacağı program.
Güzel bi programa benziyor. Bugünkü konuk yılmaz vural.
iyi hoşta fazla gömüyolar kendilerini.
simon ortalığı sikertti şimdi sıra yılmaz Vural da.
yedek futbolcu skeçleriyle koparmışlardır.

-hocam 4 yıldır yedeğim ya!
programın başında ibrahim büyüak yine hadise'ye ufaktan giydirmeyi ihmal etmedi. yılmaz vural skeci ise gülümsetti.
Bu program gerçekten harika. tabi böyle bir program olması için eser ve ibo gibi çenesi düşükler ağzı laf yapanlar sempatik birileri olması lazım.
oğuzhan'ın 3.adam olarak kalacağı program. biraz dahil olsa biliyoruz kendisinde de epey iş var.
Eski adı daha hoş olan program.
yabancı konuğun bile ikide bir lafını kesmeleri gerçekten hiç hoş değil. ben rahatsız oldum burda.
konuk edilen kişiye karşı fazla dikkatsizler. bir durun adamların sözü bitsin öyle konuşun. bunun dışında iyi ilerleyen program.
makina kafa karşısında bana oldukça yavan ve yapmacık gelen yapım.

bir türlü keyif alamadım.
tutmayacak olan yapımdır.
hakikaten çok eğlenceli program...

aslında mecburiyetten konuk alıyorlar, konuk almasalar daha da eğlenceli...
Eser daha az konuşursa bir şeye benzeyebilecek programdır. o gitsin 2 konuk gelsin.
eser yenenler denen gereksiz, boş konuşan adamın yerine yine aynı ekipten murat eken'in veya şahin ırmak'ın gelmesinin hiç de fena olmayacağı program.