bugün

(bkz: erkut abi yi işbaşına davet ediyorum)
(bkz: az da bize versinler)
caniyi yakışıklı bulmuşlardır.
yani doğal bişey bence insana iyilik yapan değil kötülük yapan yaranır. deveye diken insana zarar veren yaranırmış
türk abazasının kolları sıvamasına sebep verecek olay.*
hangi mantığın eseri bilmiyorum. ama tuhaf kadınlar çok fazla bu yüzden normal karşılıyorum. ted bundy den beri bu böyle. türkiye desen cem garipoğlu'na bile yazdı bu manyaklar.
ted bundye giden cinsel içerikli mektuplar, evlilik teklifleri kadar ilginç değildir.
şayet bahsi edilen bu söylem doğru ise; beşeriyet tarihi bu durumu 3.kez yaşıyor olacaktır. daha önce;

(bkz: karındeşen jack)'e işlediği cinayetlerin 1 yüzyıl sonrasında yollanan, mektuplar.
(bkz: charles manson)'a tabii mürid ve hayran kadınların yolladığı mektup ve elektronik postalar ile daha önce de, benzeri vakalar gözlemlenebilmişti.
o aşk mektuplarının zehirli kimyasallarla ovalandıktan sonra analarının ammına sokmalarını talep ediyorum.

tanım: oruspu çocuğuna gelen mektuplardır.
tarihte bir çok kez örnekleri görülmüş durumdur. insanların, özellikle de kadınların nedense bu tarz sapkınlıkları olabiliyor. Ted Bundy'den hitlere, daha önceden örneği verildiği gibi karındeşen jack'e yazılan mektuplardan, charles manson'a kadar daha bir çok örneği vardır bu durumun.