bugün

entry'ler (810)

kürt ırkı

bir irk nerede azinliksa o ulkedeki pis isleri onlar yapar...okuyamadiklari icin cahil kalirlar ve o ulkeye ait bir sadakat besleyemezler...

Almanyada ne kadar kerhane isletmecisi, ne kadar uyusturucu taciri, mafya varsa yuzde 80 i turktur...

Amerikada ne kadar hirsiz, serseri, pislik adam varsa yuzde 90 i zencidir...

simdi bir kürt hırsız olabilir, kerhaneci, uyusturucu taciri olabilir...ki bi ton kürt vardır bu işlerle uğraşan. inkar etmek mümkün değil.. ama bu adamları bu hale ne getirdi diye düşünmeden yo kürt pislik, yo kürt cahil, yo hırsız demek haksızlık...

demba ba

eger ortalarda dolasan para dogruysa kesinlikle satilmasi gereken futbolcudur. nitekim sampiyonluk kaderinin belirlendigi maclarda ortalikta dolasarak winner olmadigini gostermistir. biz o kadar kotu forvetler gorduk ki adam atilmasi gereken golleri atti diye ilah yaptik...gelecek parayla sag bek stoper forvet alinabilir...

beşiktaş taraftarı

(bkz: #27738902)

beşiktaş

iki laf da taraftarina soylemek istedigim takimimdir... ulan her kosulda destek vermeyin su takima biraz tepki koyun... sampiyonluk gitmis yarak kurek top oynaniyor. sacma sapan hatalar yapiliyor hala ooooo besiktas kara kartal bilmem ne...

tamam iyi gunde kotu gunde desteklemeliyiz ama iyi gun mu gorduk be kardesim. gozunuzu sevem yapmayin..

beşiktaş

ben hayatimda boyle cunubet bir takim gormedim arkadas arsenal nedir? ne gerek vardi simdi? adam gibi bi kura cikmaz mi?

feyenoord

(bkz: feyenoord)

2014 kpss alan sınavı sonuçları

gecen sene bu sinava girip bu stresi yasamis biri olarak tecrubelerimden faydalanmak isteyen varsa yesillendirsin.. ozellikle matematik alaninda yorumlamalarim daha tutarli olabilir. allah emeklerinizi zayi etmez ins.

en zor matematik konuları

bir matematikci olarak zor demeyelim de en sevmedigim konu obeb-okek tir. isminde meymenet yok serefsizin...

356 ncı dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

Eğitim Birliği: J.LOJ.K.LIĞI/GÜVERCiNLiK / GÜVERCiNLiK / ANKARA
Esas Birliği: J.iS.iNŞ.GRP.K.LIĞI/GÜVERCiNLiK / GÜVERCiNLiK / ANKARA

ben ogretmenim baba ne anlarim insaattan? allahini seven yesillendirsin. istihkam insaat nedir nasildir? buralarda gorev yapan oldu mu?

the sims 3 kurd expansion pack

ırkçı oruspu çocuklarının zeka seviyesini gösteren başlık olmuştur. hepsinin beyninin aynı şekilde çalıştığının göstergesi olmakla beraber. yaptıkları şakaların da beyinden uzak hep diğerinin bir benzeri şekilde türediğini göstermiştir.

(bkz: azalarak bitin)

2014 lys tercih kılavuzu

istedigimiz bolumun ikinci ogretiminin sonradan acilma gibi bir ihtimali var midir? nitekim kilavuzda goremedim. kilavuzun guncellenme ihtimali var midir? bilen bir arkadas bir dost cevaplarsa sevindirir.

2014 üniversite tercih tavsiyeleri

mimarlik okuyan, bitiren dostlardan yardim istemekteyim. varsa yesillendirin size zahmet.

lys 3 coğrafya küresel ısınma sorusu

akarsu yataginin genislemesi adli secenek de olabilir. nitekim kuraklikta tatli su kaynaklari kuruyacaktir. deniz ile akarsulari karistirmamak gerek.

bana herkes ekmel der

Gel tanışalım önce
ben kısaca ekmel
ama sen bana uzun uzun
ekmeleddin ihsanoğlu de...

bir kürdün dünyaya faydaları

bir faşist oruspu çocugundan daha faydalıdırlar dünyaya.

21. yy da hala insanları ırkına göre ayıran insan görünümlü oruspu çocuklarını gördükçe insanlığımdan soğuyorum yemin ederim.

nice kürt bilim adamı, doktor, öğretmen vardır bu ülkeye ve dünyaya faydalı olan....

ama ülkeye dünyaya faydalı tek bir ırkçı göremezsiniz.

tanrı nın kılıcı attila

(bkz: tanrı nın kırbacı)

gece yatmadan önce dua edip yatmak

çocukluğumdan bana kalan en güzel alışkanlığımdır.

kürtler

irkci oruspu cocuklari tarafindan yine saldirilan irk. simdi bu irkci oruspu cocuklarina cevap verebilmek icin karsimdakinin insan olmasi lazim. e be yarragam sen insan misin ki? 21. yy olmus hala insani insandan ayiran, kurt-turk-laz ayrimi yapan oruspu cocuklari var. bi bitmediniz amk bi bitmediniz.

küçükken astronot olmak isteyen çocuk

benimdir. sonra fark ettim ki yukseklik korkum var. vazgectim.

kürtlerin dünyaya hiçbir yararı olmaması

oturduğu o küçücük koltuktan dünyaya müthiş yararı olmuş faşist oruspu çocuklarının söylemidir. sen ne yaptın ulan? diye sorarlar adama.

bütün dünyanın lanetlediği faşistçe duyguları hala utanmadan sergileyebilen bununla övünen sözde milliyetçi oruspu çocuklarının dünyaya katkısı ne peki? dünyaya kin, nefretten başka ne verebiliyorsunuz?