bugün

diyanet dergisinin son yayınında yer alan ifade. bir aşağılık olmadığımız eksikti sağolsun diyanet onu da halletti. cinsellikten hoşlanan insanlar var diyebilen bir zihin aslında şaşırtmadı böyle yorumlarla. lakin istediği kadar sapıkça düşünseler bile asla insanlara aşağılık demeye hakları yok. ondan sonra yok özgürlüktü bilmemneydi. bu dinci kafaların hala kendi gibi olmayanlara tahammül edebileceğini düşünen sözde demokrasi yandaşlarımız da belki biraz olsun bir ibret alır. mahalle baskısı denen kavramın net bir örneğidir aslında bu durum.

en iyisi iran'daki gibi 1 günlük evlilikler yapmak sanırım. ne de olsa cinsellikten hoşlanan insanlar var...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25143964/
doğru önerme. buna gocunan folloş erkeklere de istirham ederim. nikahsız birliktelik kadının değerini düşürür. kadın o kadar ucuz değildir. yiyorsa yasal sevişin. ama "bize kadına sahip çıkmak ters, erkek olamıyoruz." diyorsanız devam edin.
(bkz: süreli evlilik yapın)
3 çocukla özel hayatımıza giren bir başbakanla yetinmeyen diyanetin işi iyice seviyesiz bir noktaya geltirdiği saçmalama.
zinanın seviyeleri olduğuna göre ve dinin kuralları değişmez olduğuna göre nikahsız birliktelik zinanın en aşağılık olanıdır.
doğrudur zinadır ama zinanın aşağılık olanı aşağılık olmayanı nasıl oluyor pek anlamadım. netice büyük bir günahtır sadece. ben yapmam diye büyük konuşmamak lazım adama lokmayı fena yuttururlar sonra.
doğru, zinadır. zaten zinanın tanımı budur. ha zina için ahlaksızlık orospuluk piçlik diye bir tanımlama var mıdır? o zaman zina yapıldı diye ne insanlara hakaret etmek, ne onları dışlamak, ne onları dövmek öldürmek insanlığın tanımına yakışmaz. zaten başkasının iki bacağının arasına gitmiş iki bacak arası insanın iyi biri oluşunu, o bacak arasını ayırt etmeden önüne gelene veren karakterde olmadığı sürece ne kadar etkileyebilir ki?? bu devirde bence biz insanlar iyi insanlara açız, o kadar azaldı ki. bir de başkasının bacak arasına giden bir bacak arası için adam gibi adamları da bu yüzden hayatımızdan eleyebiliyorsak önce dönüp kendimize bakalım, ne kadar adamız diye.
karmaşık mı oldu ??
bi nevi bizim haberimiz olmadan sevişemezsiniz diyor. imzayı atacaksın, eş, dost herkesin haberi olacak ancak öyle sevişebilirsin. hem sevişiyorsun hem devlete haber vermiyorsunuz bir de tutmuş burda bıdı bıdı yapıyorsunuz.
seks degil miydi lan o ?
diyanet işleri başkanlığı'nın asıl işine bakmak yerine hangi cacıklara hıyar olduğunu gözümüze sokan demeç.

özel yaşamdan insanların rakımına ulaşmayı bırak da sen önce camileri birilerinin yuvalanma merkezi olmaktan çıkar diyanet.
ya ben çok aptalım, yada gördüklerim gerçekten saçma... dünyanın hepsi aşşağılık o zaman. cümle kurmayı bilmeyen adamlar ahlak dersi veriyor.

(bkz: aşağılık olmayan zina)*
Konuyu muhalif olanların kızkardeşlerini de çağdaşlık gereği olarak erkek arkadaşlarıyla yalnız yatarken görmekten mutluluk duyacağını umduğum durumdur.

(edit:eksileyen ben değildim o gördüğün ve mutlu olduğun)
millet neyin yanlış olduğunu kendince kestirmiş. ahlak bekçiliği farklı bir kıvama dönüşmüş artık önceden müdahale sistemi var. sana ne ya. sen nikahsız birliktelik kurma,kuran kursun. eğer rızasız olursa zaten olay tecavüzdür. insanı frenleyecek kendisidir en nihayetinde. zina suç kabul edilirken bile oluyordu bunlar. milletin uçkuruna bu kadar girmemek lazım. herkesin uçkuru kendine bir yerde. gühanındaysak en masumu budur belkide.
konuya muhalif olanların veya destekleyenlerin, erkek kardeşlerini çağdaşlık gereği olarak kız arkadaşlarıyla yatarken görmekten rahatsızlık duymayacağından emin olduğum durumdur. Kız kardeşin vajinası varsa senin de penisin var. Sen önüne gelene sokacaksan o penisi, buna niyetliysen, bırak kız kardeşin de senle eşit olsun ve kukusunu istediğine verebilsin. Cinsiyet ayırımcılığınızı sikeyim afedersiniz.
bide birlikteliksiz nikah var ki o ayrı bir tartışma konusu.
arkasından "imam nikahı yapın!" önerisi gelecek. sıkı tutunun.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam) gelsin fetva versin. *
ahlak kavramından yoksun olup hakkında yorum yapan kaşar peynirlerine ters gelecek ifadedir. öyle ki onlar yiyişmek, öpüşmek ve bol hediyeler ister. kucaktan kucağa atlayıp kucak dansı yaptıktan sonra son şanslı kişi ile de evlenmek isterler. ama mazisi onları ilgilendirmez.
"Aşağılık" kavramına takılan arkadaşları anlayamıyorum. Zina, aşağılık bir eylem değilse nedir o zaman? Zina yapan adam ya da kadın bu "aşağılık" kavramını değil, bunun hesabını nasıl ödeyecek onu düşünmeli. ateistler, agnostikler ve arta kalan diğer zevat için kaygılanmanıza da gerek yok;insan bozulur, insan kalmaz. Kendinize dönün.
9 yaşında el kadar kız çocuğu ile nikah adı altında birlikte olmak(aslında düpedüz tecavüz) kadar aşağılıkça bir eylem değildir.
o zaman bu zihniyete göre ''sevişmek'', belediyeden izin alınca meşrulaşan bir şeydir.
Toplum düzenini bozduğu?? iddia edilen zinadır.

Hangi toplum ve hangi muazzam düzeni diye sorarlar adama. Kendi hayatlarınızda mutluluktan ölmeye yaklaştığınız vakit diğer insanların hayatlarını eleştirmeye bir nebze hakkınız olur belki, o da kendi zihninizde.

Ayrıca şahsen Şu an ders arası ve bir koltuğa yayıldım pinekliyorum, ben pineklerken muhtemelen her 3 saniyede 1 birileri nikahsız boşalıyor. Ben napıyorum? pineklemeye devam ediyorum. Seni kaşıntı tutuyorsa bilemem.
güncel Önemli Başlıklar