entry'ler (404)

ben bu yazıyı sana yazdım

Telefon rehberinde adım kayıtlı degil artık muhtemelen ama taniyorsun beni 2 yılını verdin bana, söylemek istediklerim var sana, oku lütfen bir kac dakika sadece... Sana onlarca kez dedim benden ayrılmayı düşündüğünde bir gün bile bekleme, beni de kendini de kandırma. Sen sözler verdin bana ama sözünü tutamadin benim kadar cesur olamadın dürüst olamadin bitirmek istediğini bile söylemedin bana iyilik mi yaptın kötülük mü sence? Sadece vicdan yaptın belki bana en çok koyan bu oldu. sıkıldım bunaldım diyerek beni bezdirdin sanki birtek senin sorunlarin vardı ben çok anlayissiz biriymişim gibi bana beni anlamiyorsun dedin. Anlamıştım da aslında inanmamistim bitiyor olmasına, geçen gece iki gece önce sana sarıldığımda sıkı sıkı sen bana sarilmadin ya, her sarildigimda kalbinden gelen her zamanki duyduğum içimi ısıtan kalbinin sesi de gelmedi bana o zaman inandım bittiğine. 3 sene önce "ben düşündüm de olmuyor" deyişinden farklı değildi bugün "olmuyor yürütemiyorum artık" deyişin. Demekki ben senelerdir yol aldim sanmışım sadece bosunaymiş belki ama hiçbirşey için pişman değilim inan eğer bunu düşünüp üzülürsen birazcik bile üzülme sakın. mutlu olduk bazen, mutsuz da olduk. Çokta yıprattık birbirimizi ama ben seni hep ilk sevdigim gibi sevdim hiç eksilmeden. Gittiği yere kadar giderim dedim, direndim herkese karşı kendime karşı en çok, hep direndim, sana da dedim üç kuruşluk insanları haklı çıkarma, sensin esas olan, sana güveniyorum diye. Malesef ben hariç herkes haklı çıktı, önemli de degil ben seni kendim için sevdim. Ve sen beni hiç sevmedin diyemem de artık ruhunu kalbini doyuramiyorsam seni mutsuz ediyorsam zaten senle yasadigim hiç bir şeyin bi anlamı yok artık. Sen hep mutlu ol istedim ben... Dedim sana ayrılmak istersen benden, sana yalvarmam ben sana gelip aglamam ayrılma yapma demem. Demiyorum da bu mesajımi bir yakarış sanma sakin, öyle degil çünkü ya da ne istersen öyle san. Ayrılmak facebooktan Forsuquareden silmekle olmaz. Sen benden ayrilsan ne ayrilmasan ne? Bu senin hikayen degil ki, bu benim hikayem, benim aşkım, benim sadakatim, benim sözlerim, benim yeminlerim, benim...... Şu an ne hissettiğini bilmiyorum oh sonunda bitti diyorsan gözün aydın, üzülüyorsan eğer içini de ferah tut benim sana hakkım helal olsun, sen de helal edersin biliyorum bana söylemene gerek yok olduğun yerde dilinden dökülse yeter, iki kelime zaten. inan kızgın değilim sadece (kalbim sana karşı çok kırgın --- bak burda espiri bile yaptım). Sen beni hayatından çıkardın sanma sen beni ölmüş say artık. çünkü ben sana verdiğim her sözü tuttum. Yine tutucam, bu ayrılık bana hala şaka gibi geliyor ama gerçek biliyorum, söz veriyorum seni unutucam. Şayet sende biseyler söylemek istersen, eğer varsa tek bir kelimen bile, sakin söyleme, cevap verme bu mesaja, kendine sakla duymak görmek istemiyorum artık, beni sevmediğini istemediğini, benden bıktığını, seni yorduğumu... Güzel tek bir cümle için gözünün içine bakarken ben yeteri kadar okudum bunları...

izmir in bir sike benzemediği gerçeği

izmir bir sike benzemez, bok gibi bir şehir gerçekten de. çorum bile 10 basar izmire. türkiyenin en güzel şehriydi sözde, bu kadar büyük bir hayal kırıklığı olamaz. denizi olmasa belki çankırı bile güzeldir izmirden.

bmw ile gelip evlilik teklifi yapıp reddedilmek

bu amk kırosuna az bile etti bu kız. böyle evlilik teklifine ancak böyle sıçılır işte. araba alıp, sünnet arabası gibi süsleyip evlilik teklifine iş yerine gitmek nedir ya? keşke bi tane de patlatsaydı kız bunun suratına.

vikings

baş karakterinin ragnar lothbrok olduğu dizi. değişik bir adam. allahım bu nası bir adam * , bu nası bir karizma, o nasıl bakışlar öyle, o ne biçim bir gülüş... yan karakterler de çok sevilesi ancak o deli bakışları ve gülüşü bile tek başına diziyi izlenir kılabiliyor. bak diğer dizilerle kıyaslamayayım dedim ama duramadım, yine de karizma konusunda bir gannicus değil. *

ancak;

--spoiler--
lagertha lothbrok yengenin üstüne gül kokladı, gözümüzden düştü. ancak o at suratlı, deve gibi öküz gibi karıyı kuma alacakmış lagertha'nın üstüne. çok ayıp edersin ragnar. odin'in gazabından da korkmuyorsun heralde, ama gittin siktin o karıyı bak kızın öldü. sonra deme "tanrılar bana neden kızgın!"...
--spoiler--

kısa çirkin erkek ile şişman güzel kız

kız şişman da olsa eğer güzel ise utanmadan hem kısa boylu hem de çirkin bir erkeği tercih etmeyecektir.

türk dil devrimi

harf inkılabıyla birlikte cumhuriyet tarihinin en sikik hareketlerinden biridir.

wentworth miller

en karizmatik yeri 3 numara saçları olan aktör. kellik bi adama bu kadar mı yakışır dedirtir. tabi ki prison break'te öyleydi, normalde saçları uzayınca kıvırcık ve çirkin.

yeni alınan sigara paketini kaybetmek

bu deyimi kullanmayı hiç sevmem ama bu gerçekten evlat acısı gibi koyar.

renkli gözlü olmayan kız

"ay senin gözlerin leens miii, lens di mi bu gerçek olamaz" diye gördüğü güzel renkli gözlü kızlara saldırırlar genelde. bi çekememezlik var heralde *

iftara 1 saat kala sol frame menüsü

yazın güzel güzel yemekleri, fotoğraflarını da paylaşın biz niyetlilerin sevapları artsın. mesela ben az önce bir hınzırın oyununa gelip tiramisu başlığına girdim, sonra da kendimi tiramisu fotoğrafına bakarak yutkunurken buldum...*

iftara burada 40 dk var, bir saat sonra kadar oruç tutanlar da ibadet etmenin verdiği huzur ve iftar keyfini yaşamış olarak tok insanlar olacaklar nasılsa. *

tavukgöğsü

olsa da ancak bir buçuk saat kadar sonra yiyebiliriz.

ramazan ayının yazarlara güzel gelen yönleri

şu anda hocanın okuduğu merhaba ey şehri ramazan şeysi. nedir tam olarak bilmiyorum. *

çok güzel be. sefa geldin diyor. valla sefalar getirdi, ramazanın kendisinde büyük bir huzur, mutluluk vardır her zaman.

zall tarafından takip edilmek

sözlükte hiçbir aksiyonum olmamasına rağmen neden başıma geldiğini düşündüğümdür. ilk gördüğümde "aha ananııı noluyo la" gibi bir tepki vermiştim. zall, insanı gereksiz strese sokmasana la.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

sabah 7de uyandım, güya kpssye girecektim. uykumu iyi alamamışım, uykumu alamayınca başım döner benim. gittim geri yattım. yarın da 2 oturum daha vardı. girse miydim la acaba... pişman olur muyum ki... geçti lan ama artık naapsak ki...

aha bunları düşünüyorum.

sünni kız vs alevi kız

birisinin hayat tarzı diğerine göre biraz daha rahattır. nasıl bir rahatlıkmış derseniz, alevi kızı ortaokul liseden itibaren gece geç saatlere kadar alkollü mekanlarda takılabilir, sünni kızı 30 yaşına da gelse baba evinde olduğu müddetçe bi bok yapamaz. sünni ve alkol karşıtı akpli babası ağzına sıçar o kızın.

en sadık erkek burcu

yengeçtir. bence. ama değilse de sorun yok benim açımdan. oğlak burcu sadıksa iyidir tabi.

hitit üniversitesi

alevilik açılımı kapsamında ilahiyet fakültesi bünyesinde alevilik kürsüsü kurulacak olan üniversite.

martı eti vs eşşek eti

biri kırmızı et diğeri beyaz et olduğundan ikisi de birbirinin yerini tutamaz, sağlıklı beslenmek için ikisine de ihtiyacımız vardır.

ege üniversitesi

dün gece dikeygeçiş sınavının açıklanmasıyla, kazandığımı öğrendiğim üniversitedir. *

kadınların en çok görüldüğü mekanlar

hamamdır.