entry'ler (405)

hiç ateist terör örgütü olmaması

burnunun dibindekini görmeyen yazar başlığıdır. pkk ve pkk gibi bir çok etnik kimlik üzerinden ortaya çıkmış seküler yapılanmalar mevcuttur. ve evet örgüt ateist olmaz seküler olur.

kimseye aşık olamayan erkek

kendisine aşıktır.

kadir mısıroğlu son 99 yılın en büyük tarihçisidir

"tahrikçisidir" olarak düzeltilmesi gereken gereksiz başlık.

bir erkeğin övüldükten sonra ilk tepkisi

erkekleri gözlemleme şansım ve bu işe merak duymadıgım için sadece kendi adıma "öyle oldugunu dusunmuyorum" dur.

evet, övülecek tek birşey bulamam kendimde.

vodkanın yanında iyi giden şeyler

Şeftali dilimi.

ben allaha bile inanmıyorum sana mı inanacağım

Hiper falan olmayan aptalca cümle.

Sebep : Allaha bile(!) inanmıyor olman demek, varlıgına inanmıyor olman demek. Yani, varlığına inanıyor dediklerine inanmıyor olsaydın haklı olabilirdin. Bu cümleyi ancak karşındaki kişinin varlığına inanmadığını belirtirken kullanabilirsin.

evren yokken ne vardı

@1 de belirtilen, "hiçlik" olarak adlandırılan, sağduyunun çözümleyemeyeceği ve anlayamayacağı zımbırtı.

born in winter

beni ilginç bir şekilde efkârlandıran gojira şarkısı. sevgilimi bir başkasıyla görmüş gibi oluyorum. kontrolüm falan düşüyor. çok farklı.

tc no yazılı olan belgeyi kaybetmek

sadece tc kimlik no ile bu tür işlemler gerçekleştirilebiliyorsa 1 milyon kişi dolandırılabilir sağlam bir tezgahla. kuşkulandırmayınız efendim.

tc no yazılı olan belgeyi kaybetmek

bugün validenın gerçekleştirdiği reçeteyi kaybetme olayıdır.

birşey olmayacagını söylediysem de endişeli görünüyor *

reddeden kıza ısrar edecek kadar aciz olmak

tamamen nasıl bir kız olduguyla ve neden reddettiğiyle alakalı bir durum. acziyetle bir alakası yoktur.

not: henüz hiçbir kıza acılabilmiş değilim.

atatürk olmasaydı boş otobüste ayakta giderdik

inkar edilemez bir ileri devrimle türkiye cumhuriyetini kurarak "atatürk" adını almış mustafa kemal ve direniş savaşı hakkında yapılabilecek en kötü tespittir.

hayat gerçekten yaşamaya değer mi değmez mi

yaşamdan yaşama, kişiden kişiye değişiklil gösterebilecek derin görünen ama aslında çok sığ bir sorudur. ama temeldir.

her şeyin tek sebebinin din olması

teknik olarak doğru kabul edilebilse bile temelde dinde insanlar için yada insana ait olarak değerlendirilir. yani herşeyin sorumlusu dinleri anlatan ve yanlıs anlayan insanlardır.

apandisit ameliyatı

6. günümdeyim. özellikle yemek yedikten sonra gerçekleştirilen sindirme işlemi sırasında ciddi sancılar veriyor. omuzlardan göğüse doğru inen şiddetli-hafif ağrılar normalmiş. ha bide sigara içilmemesi gerekıyormus. kilo kaybı da etkilerinden birisidir.

suriyeliler donarken yaşamak içime sinmiyor

çok uzaklardan kulaklarıma çalınan bir masal gibi. donarak ölmek, suriyeliler, açlık bla bla bla...

türkiye de cihat ilan edilse olabilecekler

cihat ilan edilmiş olacaktır.

hayvanın anlayıp insanın anlamadığı şeyler

yaşamın ta kendisidir.

insan neden çocuk sahibi olmak ister ki

hayvanlarla aynı sebebe bağlayan arkadaşlar olmuş. eyvallah, güdüsel olarak öyle fakat biz insanız ve bunun duygusal sebepleri de vardır. onu da geçtim etrafına bir baksan hayatı boyunca bir insan yetiştirmekten daha ciddi ve mânâlı bir iş yapılabilir mi?

memleketin en okunası gazetesi

şok gazetesi'dir.