bugün

bu adam hiç böyle saçmalamıyordu, hani saçmalasa da bu kadar değildi. kavgalar, delikanlılıklar, filozof özentiliği, açılım sevdası, saçma sapan şarkılar, şarkıcılığın para kazanmak için araç olması, politika vs. ... ama bir türlü çekemedi dikkatleri üzerine ta ki bugün disko kralına çıkana kadar. sözlükten bahsetmiyorum sadece, sözlüklerle alakası olmayan arkadaşım bile "ne saçmalıyor olm bu adam?" diye tepki verdi. ah seda ne hale getirdin bu adamı? tam bir çılgın oldu.

(bkz: çılgınsın men)

tanım: bu akşam disko kralı nda çılgın atan şarkıcı, filozof, politikacı, ince sesli şahıs.
(bkz: in nihat we dogan)
doğulu olduğu için kendisine kıro denildiğini sanan, kıro olduğu için kıro diyoruz be adam dediğim şarkıcık bozuntusu.
orda konuşurken, diğer konuklar ona gülüyor, okan söylediklerini not ediyor, dalga geçiyor ama adam hala sanki hiç bi bok olmamış gibi konuşmasına devam edebiliyor. tebrikler, takdir ettim bu yönünü.
anlattıklarına gelince ybsg demek istiyorum.
avatar'ı gözlüksüz izlemiş zihniyet.*
garip tehlikeli şahsiyet dün yine iyi reklam yaptı.
30.05.2010 tarihli Okan Bayülgen programında sinirlerine hakim olamayıp öfkesine yenik düşen, her kürt gibi klasik ezilmiş halklar muhabbeti yapan, sonra da bizi neden sevmiyorsunuz diye soran şahsiyet.
birileri bu adamı fena gaza getiriyor. böyle bir izlenim var bende.
evde, "sen şöylesin, aslansın, kaplansın, modern yunus emresin" falan diyorlar heralde. nedir bu tavırlar ciddi anlamda anlamıyorum.
çocuk olsa mahalle maçına almazlar o kadar itici.
kendisine gülenlerin kendisinden farkı olmayan ve bunu kendisi dahil herkesin bildiği duygusunu yaşatan adam.
kendine türkücü denilmesine acaip sini olduğum kişidir. bir kere türkücü dediğin oturaklı akıllı sosyal sorunlara duyarlı olur ya bu tam bir kazma iki tane uyduruk parça söyleyerek kendini türkücü sandı. Eğer türkücülük buysa sabhat akkiraz, neşet ertaş, arif sağ,ruhi su gibi şahsiyetlere büyük bir hakarettir.
birşeyler anlatmaya çalışan, ama kimseye yaranamayan insan. burdan kendisine saygılarımı sunuyorum.
hakkında bu kadar entry girilince gazze ye yardım gemisinde yaralandı sandım.
soğan cücüğü.
Kendisinin kro olmadığını, krolukla anlatan şahsiyet.

Her fırsatta kendi türlerden olmadığını ispatlamaya çalışan er kişi...
gece yarısı okan'ın yanında bir sürü ses çıkartıp aslında hiçbir şey demeyen insan.

gökten isa gelecek hezeyanıyla millete şirk dini fetvası çekip ardından 35 kere halk kelimesini kullanıyorsa bir insan ciddi sorunları vardır. sözlüklere sataşması ise ayrı bir hezeyan, be kardeşim şimdi sen o denli bağır çağır sonra bekle sözlükler senden bahsetmesin. al işte entry manyağı yapılmışsın yine.

ardından korkunç bir aşağılık kompleksine girip ben muşluyum, ben kürdüm, ondan böyle davranıyorlar diye şekilden şekle girmesi akıllara zarardı yani. adam tam bir tayyip prototipi, önce biraz din sonra millet, halk sosu ardından kürt açılımı...durmak yok yolmaya devam...

ağzımı bırakıp bi tarafımla güldüm izlerken.

bu adamın saçma sapan laflarına reyting uğruna ses çıkarmayan, hatta alkışlayan, alkışlatan okan bayülgen ve hakkı devrim de ciddi gözümden düşmüşlerdir.
ajdar anık la beraber güzel bir düet bekliyoruz.
her seferinde keni okan bayulgen ve beyazıt öztürkün programında kendini kanıtlamaya çalışan bir varlık.okanın dalga geçmesine bile göz uyuman bir türkücü kardeşimizdir.o anadolu insanıdır.ama kendisi dolumudur boşmudur bilemem.
sözlüklerde çift üniversite bitirenlerin yazdığını düşünen şahsiyet.
yazmamak için kendime söz vermiştim dün okan ı izlerken. aslında saçmalamalarını bir kenara bırakırsak, adama kendine çok beter laf soktu, arada sözlüklere de hakaret etti.
saydığı sana ve bilim insanlarına 10 entry girilirken nihat doğana bilmem kaç sayfa entry giriliyorsa o zaman sen dibine kadar batmışsın nihat doğana diyerek çok pis laf geçirmiştir. haklı mıdır? valla haklıdır. bide doğru duuyduysam eğer "ezel" dizisinin senaristiymiş. şok oldum yahu.
seda sayanın el attığı herkes maşallah aldı başını gitti. mahsun çakmasıydı hala öle davranıyor. mahsun kimin çakması tartışma konusu. ama gerçekten senaristlik yapıyorsa ki ezelin senaryosunu gerçekten beğenmiştik, taktire şayan bir kişidir.
şu an bizi dinliyor mu? dinliyorsa ona sesleniyorum. biz seni dinlemiyoruz. şarkıcı zaten değildi siyasete atlamak istiyor heralde onuda şarkıcılık gibi beceremedi. akşam gördük.

(bkz: medya kralı)
(bkz: nihat dogan vs ekşi sözlük)
olur da bir yerde görürsem ünlü düşünür Ferhat Güzel'in de dediği gibi "sözlerin bana kahverengi geliyor" diyeceğim şarkıcı.
mide bulandirmaya baslamistir.
onceden bas donduruyordu.
saçmalama konusunda sınırları aşan adam. ulan kimse de çıkıp demiyor ki "hacı ne diyorsun sen?"... kendine gülenlere bakıp gülüyormuş bir de abimiz.
israil in yardım konvoyuna operasyonu (180)

nihat doğan (214)

herif harbiden haklıymış be. yazık.
güncel Önemli Başlıklar