bugün

entry'ler (163)

arda turan

Açıverseydim kollarımı gitme deseydim.

bas gitar çalan file çoraplı mini etekli hatun

Hayal gücünün ulaşabildiği maksimum noktalardan biridir.

arda turan

büyüksün.

starbucks tan çıkmayıp abd lileri zengin etmek

"rte'yi zengin etmekten iyidir" şeklinde düşünenlerin gerçekleştirdikleri eylem.

çılgın proje volume 3 izmir

haberde şehrin en büyük sorunun trafik olduğu söyleniyor. bsg denilesi hareketler bunlar.

küme düşecek takımdan 6 oyuncu almak

hiddink'in galatasaraylı olduğu gerçeğidir!

sözlük yazarlarının itirafları

yarın 22 senedir yaşadığım şehrimden, işimden, annemden, kardeşimden ayrılıyorum sözlük. yepyeni bir şehirde, yepyeni bir hayata başlamama yaklaşık 36 saat kaldı. 2 gün öncesine kadar gitmeyi o kadar çok istiyodum ki, Şimdi ise içimi garip bir hüzün kaplamış durumda.*

Her dakika aynı şeyi düşünmek öyle bir koyuyor ki insana, kardeşimden ayrılacağım o son saniyeler aklıma geldikçe gözlerim doluyor. bazen s*kerim işini deyip vazgeçesi geliyor insanın ama yapamam sözlük, 36 saat sonra gidiyorum.

elveda izmir, umarım ileride yollarımız yine kesişir.

p.s.: Ölüme gidiyorum gibi anlattım ama hakikaten o kadar koyuyor...

inci sözlük

açıklama: 15.03.2011 tarihi itibari ile serverımızdaki 2 asıl disk ve 10 dakikada bir alınan yedeklerin tutulduğu 2 harddisk elektrik sorunu sebebi ile yanmıştır. 3 gün süre ile yedeklerin kurtarma işlemi yaptık ancak tamamını kurtaramadığımız için başka bir server'da 1 ay evvelki yedeklerle yayına devam ediyoruz. bu süreçte kayıp yaşayan yazarlarımızdan özür dileriz.

mozilla firefox 4

Yeni sekmede aç sçeneğinin yer değiştirmesi alışmakta güçlük çektirse de, görünümü ve hızı açısından gayet iyi olmuş.*

rte nin kılıçdaroğlu ndan daha fazla rezil olması

aynısının laciverti.

bakırköy

Daha önce hiç gitmediğim ancak bir ay sonra yaşamaya başlayacağım istanbul ilçesi, izmir'den sonra nasıl geleceğini merakla bekliyorum açıkçası. * * * *

2011 nba all star skills challenge

Bu gecenin en çekişmeli geçeceğini düşündüğüm yarışması.

arda turan ın mili takımın her şeyi olduğu gerçeği

maç sonunda yüzümüze maalesef ki acı bir tokat gibi vurmuştur.

the answer

başlık açacakken danışılınacak yazar. danışmadan açmayın.

arda turan ın mili takımın her şeyi olduğu gerçeği

Bugünkü almanya maçında da görüldüğü üzere bu adam olmadan rakip kaleye bile gidemeyen milli takım gerçeğidir.**

ayşe özyılmazel in haddini aşması

(bkz: kadın haklı beyler)

öyle bir geçer zaman ki

belki de yıllar sonra ağladım sözlük. osman'ın en son "anneeeee" diye haykırışı bitirdi beni.

erkekleri en çok ağlatan şarkılar

guns n roses - this i love

belki ağlatmaz ama garip bir şarkı. **

gecenin tek cümlelik özeti

legen.. wait for it ..dary night!

14 şubatta üzüntüden gay olmak

(bkz: bahane aramak)