bugün

türk ve kürt kardeşliğini en iyi savunan, bunu hem kürtçe hem türkçe dile getirip birlik ve beraberlik mesajı verebilmesinden dolayı nihat yeni bir deniz gezmiş'tir.. nihat doğan gerçekten müzikte devrim yapmıştır. analar ağlamasın demiş kardeşliğin arasına fitne fesat sokmayın mesajını vermiştir. came on every body halaya diyerek enternasyonel mücadeleye de dem vermuş.
nihat doğan'ı izlerken aklıma deniz gezmiş geliyor. bildiğiniz gibi o da hayatını kardeşliğe ve türk-kürt halklarının mücadelesine adamıştı. kızıl komunistler kendilerine yeni bir yoldaş daha kazanmış gibi.
(bkz: farkındayım sıçtım ve maalesef şimdide sıvıyorum)
ajdar'ın yeni tayyip erdoğan olması, ya da tayyip erdoğan'ın yeni ajdar olması gibi bişey galiba diye düşünüyorum....

yok be o bile açıklamaz bunu. hakaten bu ne la?
akp'li deniz gezmiş de oluyor demek ki şeklinde düşündüren önerme.
benim erkek halimle yeni jennifer lopez olmam kadar olasıdır.
sağcıların başına da ismail yk geçerse tadından yenmez.
(bkz: bende var ya söyle bir alet var)
(bkz: eben nasıl ali sami)
(bkz: yok daha eşşeğin ki)
olasılıksız durumdur.nihat doğan küçük bir operasyonla ancak yeni deniz seki olabilirdir.
görünce gülmekten yerlere yattığım, anında çürümüş tez. daha da yorum yapmak istemiyorum efendim.
deniz gezmiş gibi beynelmilel bir kişiliğin nihat dogan gibi oportünist bir şarkıcı ile adının yanyana alınması bence yoldaşa çok büyük ayıptır.
(bkz: soğan devrimcisi)
(bkz: nihat doğan önderliğinde ülkü ocağı basmak)
nihat dogan da insandır denizi yeni gezmis olabilir ne var ki bunda.

(bkz: salağa yatmak)
nihat doğan'ın yeni deniz gezmiş olması bile bu benzetmeyi yapmaktan daha dangalakça olamazdı.*
(bkz: yeni neslin beynini kullanmayı bilmemesi)

eğer dangalak bir nesil için hayatını feda ettiğini hissettiyse, mezarında kemikleri sızlamıştır deniz gezmiş'in.
saçmalıktır.birisi idealleri uğruna nelerden vazgeçmiştir diğeri ise gündemde kalmak için garip açılımlar peşindedir tribünlere oynayan nihat doğanla deniz gezmişin erkek ve insan olmaları dışında başka bir ortak özellikeri yoktur.
(bkz: nihat doğan yüzünden kürt açılımından vazgeçmek)
nihat doğanın daha yeni deniz gezmiş olmasıdır.bu soguk havada denizi gezip ne bok yemiştir hangi akla hizmet etmiştir onu bilemem fakat bu önermeden çıkabilecek maksimum mana budur.
ikisinin de dile döktükleri, zaten var olan bir şeydir.*
ikiside sadece bir şeyler istiyor.
ikiside aynı konu üzerinde bir şeyler söyleyerek gündeme gelmiş.
ikisinin de genç kitleleri var.
ikiside genç yaşta ölmüş.
ikiside beyazı seviyor.
görsel beyaz gömlek
http://media.photobucket..../deniz-gezmis-tutuklu.jpg beyaz kazak.
http://www.youtube.com/watch?v=opRqFI5HUyk
http://www.youtube.com/watch?v=OVuc5XZZfWM

iki video birbirine ne kadar çok benziyor aslında. deniz gezmiş gözünü kırpmadan ölüme gitmiş son sözü kardeşlik olmuştur. nihat doğan'da ülkemizin sancılı bir döneminde herkesin aksine kürtçe sözler ile kardeşlikten bahsetmektedir. evet, nihat doğan günümüzün deniz gezmiş'i dir.
Ağzıyla kuş tutsa,meydanlarda ''Kırdınız kalbimiiii''diyede bağırsa gerçekleşmesi imkansız olaydır.
komik bir önermedir...eğlencelidir.
odunla dalarım.
hacı şimdi bu kadar emonun olduğu hatta ve hatta gizli emo insanının olduğu bi yerde mezarından deniz gezmişi değil che yi getirsen kimse dönüp bakmaz. nihat doğan dururken sana ben mi devrimci olacağım.

yakışır, sonuçta nihat doğan da bu toplumunun kendine yakışanı giymesidir. siktiklerim sizi, içten içe hoşunuza gitti demi, saçlar, kıyafetler falan. ahahaha...