bugün

entry'ler (1102)

ben bu yazıyı sana yazdım

Selam sana uzun zamandır anlatmak istiyorum ve konuşmak istediğimi söyledim her konuşmak için çağırdığımda da konuşmadım konuşamadım.
Korktum belki yalnız kalmaktan, sensiz kalmaktan, bilmiyorum.
Söylemem lazım bir gün bitecek ilişkimiz çünkü her ne kadar seni seviyorum desende aslında sevmediğini biliyorum artık öpüşürken gözlerini kapattığında artık beni öpmediğinin bilincindeyim peki neden gitmiyorsun.
düşüncen nedir şuan ilişkimizi bitirirsek çevrendeki herkes durumu farklı anlayacak beni sevmiyorsun başka sebeplerle şuan yanındayım aslında bende artık gitmek istiyorum fakat şu intihar girişimin beni alıkoyuyor.
daha önce de intihar girişiminde bulunanlar oldu evet ama sen bunu ciddi anlamda yaptın o kamera kaydını izlemesem yaptığının sadece dikkat çekmek için olduğunu düşünecektim fakat değil sen gerçekten ölmek istedin ve bunun sebebi ben değilim.
şuan iyi olmanı bekliyorum gitmek için iyi olduğun an gideceğim, gideceğim çünkü bunu benim yapmamı istiyorsun hoşçakal meleğim. umarım mutlu olursun.

dojd dlya nas

viktor tsoy'un nacizane güzel şarkısı.*

viktor tsoy

(bkz: Dojd dlya nas)

beş vakit namazını kılmayan müslüman

kiliseye gitmeyen hristiyan ve sinegoga gitmeyen yahudi gibidir.

leave the apaçi kids alone

baskılara dayanamayan bir apaçinin gavurca serzenişi.**

türklerin cinsel ilişkiye girdiği objeler

(bkz: futbol hakemleri)*

türk milletinin yardım sever olduğu yalanı

olayın batı şehrinde geçiyor olmasından kaynaklanır.
aynı olayın tıpkısının aynısını biz gaziantapten adanaya gelirken yaşadık ilk el kaldırdığımız araç durdu bize yardımcı oldu sağolsun.

fransa cumhurbaşkanının 15 yaşında kızla evlenmesi

halis toprak'ın 17lik bir çıtırla evlenmesi gibi bir olaydır.*

kağıt peçete görünce gül yapan tip

kağıt peçete görünce masturbasyon yapan tipten daha zararsız bir tiptir.

biyomedikal mühendisliği

(bkz: biyomedikal muhendisligi)

yağmur yağarken düşünülen şeyler

''ulan ya sabah kadar devam ederse ve yine evi su basarsa, uğraş dur ondan sonra''

bir gün ateist bir gün deist olmak

deiset olduğu günde ölmek daha hayırlı olacak durumdur.

kara çarşaflı grubun fotoğrafını çekmekteki ısrar

izinsiz çekildiği taktirde özel hayata müdahaleden fotoğraf çeken kişi şikayet edilebilir.

dıkıl

anadolu insanın içeri gel anlamında kullandığı sözcük.
kibarı için (bkz: dıkılınız)

atatürk ün serveti

parasız okuduğu öğrencilik zamanlarını hiç bir zaman unutmayıp, koskaca üç kıtaya yayılan osmanlı ordusunun en önemli bölgesi olan anadoluyu kurtardıktan sonra, ticarete yönelmesinden sonra kazandığı servetidir.
atatürk bir çok şeker, uçak, demir-çelik vs gibi fabrikalar kurdurtmuştur ve denildiği gibi de bunları chp'ye bırakmıştır chp de atanın servetine sahip çıkamayıp teker teker başta en önemlisi olan uçak fabrikası olmak üzere kapatmıştır.
*
ve bu servetin içinde iş banaksı da vardır, bu da diğerleri gibi chp'ye miras bırakılmıştır.
ve chp yöneticileri bu bankadan koskaca ata'nın manevi kızına beşbin tl* maaş bağlamıştır.
tabi bu bir çoğunuza göre ''vay be iyi para'' gibi laflar ettirebilir ama koskaca paşann kızı için bu az bir paradır gerçekçi olmak gerekir.*
bugün bir banka sahibinin kızının aylık ne kadar harcadığını düşünürseniz gerçekleri daha net görebilirsiniz.
sonuç olarak ata'nın en değerli mirasına yani kızına chp sahip çıkamamıştır.

yırtık pırtık converse

converse kültürünü zenciler başlattığı için çünkü bez ayakabı olduğundan zamanında ucuz bir ayakabıydı**fakat buna rağmen zenciler her eskidiğinde yeni ayakkabı alamazlardı ve yırtık pırtık giyerlerdi.
şimdi genelde bu converseleri ülkemizde beyaz türkler giyiyor fakat eskisi gibi ucuz olmadığına göre moda olmasından kaynaklanıyor olsa gerek.
demekki modayı fakirler yönlendiriyor arkadaş.

kız arkadaşı annesiyle aldatmak

eğer anne, kibariyenin annesi gibiyse, çok vahim bir durumdur.
kişinin pskolojik teaviye ihtiyacı vardır.
http://www.itusozluk.com/.../kibariye+nin+annesi/6564

düşünce gücüyle sevişmek

her küfürün gerçekleşmesi anlamına gelir.

18 lik erkekle sevişmek

(bkz: geçen yine sevişiyorum)

sözlük yazarlarının sahip oldukları

(bkz: iki yumurta bir sucuk)*