bugün

zamanının neredeyse tamamını yazmak yerine okumayı tercih eden ve girdiği acizane başlık ve entrylerin dışında aman aman kendini göstermeyen, kimsenin nickinin altına düşüncelerini yazıp, kendi varlığından haberdar etmeyen, sonrada ''e olacağı bu'' itirafında bulunan bir yazarın kendisiyle iç hesaplaşması(!) neticesinde dudacıklarından sözlüğe yansıyan düşünceleridir.
genellikle daha tanınmayan yazarların kısa bir süre için yaşadığı durumdur. üzülmeyin geçicidir.*
ilgi bekleyen yazarın sitemidir , serzenişidir .
(bkz: sözlük nickimin altına entry gir lan allahsız)
bu durumla karşı karşıya yazarlar bu başlığa entry girmeli. bizlerde onları bu dertten kurtarmalıyız.
genelde çaylakların karşılaştığı durum.
kişinin "acaba yanlış bir nick mi seçtim lan", artı bayansa yazar "keşke bayan olduğumu belli eden daha iyi bir nick seçseydim" demesine sebep olur. * *
çamur atma sanatının gerekleri layıkiyle yerine getirilmezse yaşanması muhtemeldir.
aldırma gönül aldırma deyip bağrına taş basan yazardır.
nick başka anlamlara da gelen bir şey olduğu sürece sorun yaratmayacak durumdur. *
(bkz: allianoi)
sözlükte kendini göstermekten kaçınan, köşeden köşeden sayılı entry girerek sözlükte vakit geçiren, bilgilerini paylaşmaya çalışan, yeni şeyler öğrenmeye çalışan yazarlardır. ya da üşengeç yazarlardır. ö.m atmaya üşenirler fln, sonra kimse entry girmez tabi nickinin altına.
sözlükte ne kadar saygısız insanlar olduğunu anlamamızı sağlar..
(bkz: sevin gayrı)
nicki küçüktür...
ama olsun mühim olan işlevi...
az olsun öz olsun.
"nickimden aşağı* entry girilsin diye sansasyonel entry mi yazmak lazım?" diye yakınılan durum.
selebriti olunmadığının işaretidir. ama üzülmeyin...

(bkz: nick alti entryler itina ile girilir)

siparişlerinizi bekliyoruz, entrylerimiz garantilidir diyerek kendi reklamımı yaparaktan dolu bakınıza bakmanız dileklerimle.
istatistik bölümüne "dün en çok nick altı entry giren yazar" kategorisinin konulmasıyla, ilgi çekerek dindirilebilinecek yakarış. * *
hakkında kötü entry girilmiyor ise fazla kaşınmamak gerekir entry için.
taraf olmadığınız anlamına gelir. düşünün şimdi televizyon programlarında kimler taraf olursa onlar reyting alıyor. izlemedim deseniz de bbg adlı yarışma hakkında bilginiz vardır herhalde. orda kim kime laf atarsa en çok oyu o alırdı. burası da öyle. eğer nick altınızda bol entry olsun istiyorsanız taraf olmalısınız birileriyle kapışmalısınız. ama yok ben iyiyim böyle nick altım boş ruhum hoş diyorsanız ne mutlu size.
(bkz: fakir ama gururlu yazar) ****
nick altı entry yazarlar a s kurulduğunda ortadan kalkacak üzüntü kaynağıdır.
(bkz: sözlük ara beni boya beni)
kötü bir durum.
sözlükte herhangi bir gruba dahil olmamanın verdiği huzur.
olmak ya da olmamak işte sorun bu , gibi derin ve manalı sorunlara doğru yol katedilmesine yol açan istenmeyen ve istem dışı sözlük olayı.