bugün

sözlüğe küsme sebebi.

(bkz: küstüm lan)
karma puanını ve nick altına yazılanları pek sallamayan yazar için, sorun teşkil etmeyen durumdur. ayrıca yazdıklarının suni takdirle geri dönmesini beklemeyen ve sadece deşarj olması kısmına ağırlık vermiş yazarın gülüp geçtiğ durumdur.

(bkz: nickimin altına entry giren eşektir)
uzun bir süredir içinde bulunduğum, herhangi bir sorun yaratmayan durumdur.
son noktayı koymaktır.
"Ne boş gezenin boş kalfasıyım ne de sözlükteki herkesin kankasıyım, istediğimde kalaylar, istediğimde yan bakar, istediğimde de tebessüm ederim; birileri beni beğensin ya da yuhalasın mjeşhur olayım sol cepte görüneyim demem geçerim" dedirten durumdur.
son kampanyamın çıkış noktası. uygun fiyatlara her tür nick altı entry girilir. fiyat tarifesinden örnekler:

-zart zurtuncu nesil yazar-10 ytl
-güzel entrylerim var-30 ytl
-süper yazar, aşmış insan, öyle böyle değil-50 ytl
-aşık olduğum kişi(bayan yazarların başlığı altına)-150 ytl
-aşık olduğum kişi(bay yazarların başlığı altına)- 250 ytl

(fiyatlar pazarlığa açıktır)
(bkz: sözlükteki bakire nickler)
ben aslında kadınım.
sağcılar ibne,
solcular gay,
rte çakal,
eurovision puş,
alexandar rybak'a kafam girsin,
türbanlılar fak yu,
ayrıca ateistim.

hobaa gelsin nickaltı entryler.

dipnot: bahsi geçen bütün kavram, itham yada herneyse alayı hayal ürünüdür, şakadır, hınzırlıktır. hepsinden kediler sorumludur.
uludağ sözlük için genellikle cinsiyet ile alakalı bir durumdur.. bayan olduğunuzu belli edin sonra bakın neler oluyor nick altınızda..
nesildaşım olan ve an itibari ile yanımda olan sözlüğümüzün değerli bir yazarının serzenişi.
yaaa kimse bana yine bişey yazmamış
giriyorlar da ne oluyor? sorusunu sormama sebep olmuştur.
ama eğlenceli yine de böyle çok güzel bir duygu valla bak. *
ama yani bir şey olmuyor. inanın.
acilen nickaltı timine üye olmayı gerektiren durum.
iki ucu boklu olan deyneğin bir ucu tarafından tasvir edilen durumdur.
bazen insanlar kelimelerini harcayıp lütfederek yazarlr. belki beğenmezsin.
bazen de sallamaz kimse seni, kötü bişey düşünülmeyebilir ama sallanmamak enteresandır, olumsuza daha yakındır.
takma ad adına giri girilmesi için üç altın kural;
1-sözlükte mahallenden, okulundan yada akrabalarından bolca tanıdığının bulunması,
2-uç kesimlerde giriler girmek iyi yada kötü,
3-dişi bir cinse sahip olmak. *
zaman zaman insanı mutlu eden zaman zaman ise insanı depresyona sokabilen durumdur.
en güzelidir. tükürük içinde kalmazsınız. sonra sivilce filan çıkar yüzünüzde.
(bkz: çok yalnızım be sözlük)* *
(bkz: koy götüne rahvan gitsin)
yaraya tuz basan başlıktır. merhem de ol allahsız.
sözlük ağlıyorum şu an biliyormusun
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) *
sözlüğe, 'nickinin altında enrty olsun' diye girmeyen yazarlar için, çok da önemli olmayan durumdur.
çok da önemsenmemesi gereken sözlüksel olaydır. kitap basmıyoruz, kaset çıkarmıyoruz; nickimin altına yazı girilmiş, girilmemiş; ne önemi var? sanki girilenlerin hepsi içten ve çıkarsız. (ohaa, çıkarsız mı yazmışım? aptalca bir entry olmuş)
yalnızlığınızdan biraz olsun kurtulmak için tercih ettiğiniz sözlüğün acı gerçeği dolaylı bir biçimde tekrar tekrar yüzünüze çarpması durumu.
yazarın kimseyle kavgası döğüşü olmadığını gösterir; gözüne takıldığı bir kaç kişi ve bir kaç seveni entry girmiştir, öylece yazıp gidiyordur...
10 sayfayı geçenler için

(bkz: grupsuzluk özlemi)