bugün

(bkz: izmir kuresel isiniyor biz hala iciyoruz zirvesi)

sağ kroşesinin çok kuvvetli olduğunu öğrendiğim yazardır. her kavganızda rahatlıkla yanınızda götürebileceğiniz türden bir insandır. artık zirve yapmama kararını beraber aldığımız ve büyük ihtimalle de uygulayacağımız insandır.

(bkz: yapın gelelim durumlarının başgöstermesi)
bu gece benden feci dayak yemiş kişi.
seyir zevki veren dövüş sahnelerinin ustası. en son misisipikedisi'ne denk gelmeyen uçan kroşesini hatırlıyorum. sonrası yıldızlar...
başkası olmayıp kendi olan kişi.
hala yaşıyor. baktı ulusozluk de hala yaşıyormuş. demek ki sorun yok.*
seri eksi veren ibne bile hala yaşıyormuş, ben butonundan iliklerime kadar hissettim. güzel kardeşim birkaç aydır yazmıyorum, bırak peşimi. zorla güzellik olmaz, sana varmam dedim. gencim güzelim seni üzerim.

edit: anladık ya ben tek'im, eşsizim, benzerim yok... ama g.t bu kalkar güzel kardeşim, yazıp durmayın... ehe ehe şaka lan yaz iyi oluyo.
kendinden başka benzeri olmayan.
bugün tanıdım bu günümü güzelleştirdi, kalbisi kadar temiz sayfasını yazarak kirlettigim diye devam edecek cümlelerin hepsini hakeden, ama asla yazmayacagım, pop up olmasın diye üstelik..
(bkz: one of a kind)..
vodka tercihleri konusunda fikir alış-verişinde bulunduğum, söz konusu para olunca gerisini ayrıntı olarak bulan; güzel insan.
sonuç olarak vanilyalı vodka mango suyuyla güzel olur başka bir şeyle değil. *
pek bi' garip insan, eti puf falan istiyor lan, ehe mehe.
turk kizlari tedavulden kalksin rus kizlar gelsin kampanyasını çürütecek güzellikte olan bir bünye, yersen. *
anormal kişilik abidesi.
tek, başka olmayan, kendisine has özellikleri içisinde barındıran, nadide.
taş değil daş.
hakkında yazılanları görünce " noluyo lan burda " diye isyan ettirip hönkürdememe sebep olan en sevdiğim ( ki zaten 1 tane var ) ablam.
20 senedir ona bir tek ben asıldım bundan sonra da bir tek ben asılırım, şeklindeki haykırışlarımı duyurmak isterim. *
daha biraz önce beraber pizza yiyip, muhabbet edip, kahkahalara boğulma şerefine nail olmamı sağlamıştır. * uzun lafın kısası severiz kendisini ailecek ( gerçi babam beni daha çok sever ama neyse ) ayrıca an itibariyle bana kahve yapıp getirmiş ve bu sebepten dolayı kendisini daha çok sevdiğimi düşünmüştür ( bunu dile getirmemi beklemesinden bahsetmiyorum bile ), ben de bu düşüncesine saygı duymuşumdur. * *
kızlar tarafından özel mesajlarla tahrik ve tahriş edilen yazar. kendisine kız kaldırmak istiyorsan lan, lun diye mesaj atmamalısın tavsiyelerinde bulunulmuştur. halbu ki istediği ufak bir öpücüktü...

neyse ki artık karşı taraf da istiyor, mutlu ve mesut bir halde... bir de isteyen yazarlara tecrübeyle sabit kız kaldırma taktikleri verebilir. taktikler için özel mesaj butonuna basıp, nevi şahsına münhasır isimli kişiye " tavsiye " yazılması yeterlidir. bu hizmet, uludağ sözlük yazarları için sadece 10 saniye sürüp ücret alınmamaktadır. mühim olan yazarların kazanması.

edit: biri daha lezbiyen misin diye mesaj atarsa orgy zirvelerinde boğulsun e mi?
sabahtan beridir entry yazamama nedenim.
sözlükte saklanan herkese entry armağan edendir.

(bkz: #3299825)

*** oku lan, yemiyo valla! ***
tanıyanların en nasıl geyik yapılacagını ögrenecegi hatun zat.

(bkz: geyik candır)
kafayı yiyen yazar. evet evet direkt sıyırdı...
bütün gün taa izmir'den istanbul' a cv aktarımı yapmakta. istanbul' da iş bulacam diye yırtınıyor ama nafile...
1 ay daha bu stresle yaşamaz dedi doktorlar. bak yine delirdi, üniversiteden yeni mezun olan biri olarak 3 yıllık deneyim istediler, yine şizoya bağladı.

ey işverenler! yeni mezun olan adamın 2-3 yıllık deneyimi olmaz. varsa da okulu 2-3 uzatmış demektir. 8 dil de bilmezler, 2 tane ile yetinceksin. seyahat sorunu da yoktur, evli ve çocuklu hiç olmamıştır. gençtir, enerjiktir, zekidir! lan daha ne istiyosun? ben bi şey derdim de...
kendi gibi olan.
kendi gibi olan. böyle başkasına benzemeyen... nasıl desem daha önce bunlar yazılmamış belirtmek istedim 102534. kere... böyle şey gibi ibne gibim puşt gibim değil de çok da tekin değil gibi... anaamm işte bizim mahallenin bakkalının çırağına hiç benzemiyor mesela. ya da kapıcının oğlu rüstem' e de. ha şu zengin piç ayşen gibi de değil ya. daha önce söylemiş miydim? kendi gibi olan demek...

çok özel insan. ayrıca bir katil. milyonlarca spermin/ doğmamış kardeşlerinin ölmesine yol açarak birinci gelmiş ve annesinin rahminde büyümüş bu. aaa nerdeyse unutuyordum başkasına benzemeyen demek...

bi de yazarmış bu. entry leri yorumlanacağına hala başkasına benzemeyen denirmiş. sanırım bize bişeyler anlatmak isteyenler var. buldum buldum, entry leri harika, kimseye benzemiyor demek istemişler di mi? yok lan götten sallamanın dayanılmaz hafifliğine kapılmıcam. unutmadan; kendi gibi olan demek.

edit: 2 haftalık kafa iznine çıkıyor. uludağ sözlük bir yürek olmuş bitirme finallerini destekliyor. o da ne son kulvarda çıkış yaptı, hey yavrum hey yoksa okulu mu bitiyor...
bekaret hakkında düşünceleri merak ediliyormuş. yetkili merci ya kendisi, sorulması da uygun kaçmış bazılarınca! özel mesaja sığınanlara kamuoyu açıklaması ile duyurmalı dedim. bilinçlensin genç dimağlar...

her türlüsü caizdir arkadaşım ama şahsen tercihim şudur;

tazeyse ketçaplayıp yerim, bayatsa sosa yatırır 3 gün çürüttükten sonra yerim.

(bkz: söyleyene değil söyletene bak)
dersler konusunda aynı kaderi paylaştığım yazar bünye.
(#3518283)
pek bir havalı ama ben onu bu özelliği ile seviyorum. yüz vermiyor o da ayrı bir konu ama olsun. ben onun beni sevebilme ihtimalini seviyorum.