çok hanımefendidir. şaşarsın.
"bi boka benzemiyor, garip bişi" demenin kibarı, gurur okşayanı.

edit: böyle yazar mı var la bide? selam edeyim kendisine. sevgiylene.
uzun zamandır kendisinden haber alınamayan, (alındıgında da kendi entry sine göre) uygunsuz vaziyette yakalanmış sözlügün hanımefendi oldugu kadarda sexxi yazarıdır, hoşgelmiştir yeniden. koca bir 2009 yılında hakkında entry girilmemiş kendisine çagrı bırakılmamış, kendime kızdım bak şimdi, insanlık bu degil.
kendime yazdığım entry'imi küfürlü diye silmişler. çok güldüm la. kendimi becermişim, self-motivated imajımı çökerttiniz. mastürbasyonu yasaklayan zihniyetinize tüküreyim. tecavüzcülerin türemesinin en büyük nedeni bu yasakçı zihniyet. kendime küfür etme hakkım var, çomağıma dokunmayınız yoksa size batar mazallah...

kendi kendiyle oynaşan deyyuzun tekidir. kızdırmayın pozisyonları açık ve net yazarım.
"gene gelsin lan! iyiydik!" dememi sağladı. iyiydi güzeldi. döner herhalde beklicez.
sözlüğe küsüp terki diyar etmis yazar.
helime dön dedim
arkadasim once o elini bi indir dedi.

neyse efenim gelmesini temenni ettiğimiz entryleri okunasi yazar.
yüzyüze gelmenin tehlikeli oldugu yazar insan, harbi bi yazar ve farklı uslubu ile insanı çarpabilir, kıymetli kişiliktir kendileri, güzel yazar, okkalı küfreder.
başka sözlük-ler-de başka nicklerle yazan yazar. kendisini yakalayanlara da bravo. kesin fısıltı gazetesidir diyorum.
ha bu arada uludağ sözlük'te en bi seveni silik kutusudur. ne bu şiddet? bu celal?
sokayım siliğine kalan entrylere bi şey olmasın.
gitmesin yazari. tanimasam, ozel mesaj atmasam, msn de moderasyon da cok picirik diyemesem, radyo da kar$ila$amasam ve kar$isinda oturup iki kadeh parlatamasam bile icimde garip bir saygi uyandiran, bir nevi dorduncu nesil $ahsina munhasir.

hasir alti etme kendini. kal benlen.
uslubundan oturu kendisini erkek sanan yazarlarin cogunlukta oldugunu ve boyle bilinmekten rahatsizlik duymadigini bildigim bir insan. o nedenle nick altinda "ama o kiz, nick altinda bi suru entry var" diye cemkirmenin sacma oldugunu dusunuyorum. benim gozumun onunde "aaa ben seni erkek saniyodum" diyen cok olmustur kendisine. cinsiyetiyle degil de entryleriyle degerlendirilmeli.
espri yapayim derken yanlis anlasilmalara mahal verdigim yazar. ozur dilerim.
msn zirvelerinden tiksinen insan! evet evet bildiğin iğreniyor. msn' de zirve yapılacaksa önce katılmak istiyor musun diye sorulur! uyarıma rağmen msn zirvesine alan kişi sözlükten en baba dostum olsa da silerim. yeter lan, sıkıldım kız ismi görüp ekleyenlerden! bi defolun ya. ulan sanki msn'de kızlar veriyo hepinize de kız ismi görünce ekliyosunuz.
futbol hakkındaki şık yorumlarıyla dikkat çekendir.
yanlislikla bize bir of bile deseler dunya baslarina yikilacak(!) arkadaslarimiz icin canla basla calistigimiz guzel ortagim. harcadigimiz emegin karsiligini alacagimiza dair sozler verildi. ama tutulmazsa da biz mutlu mesut yasariz birlikte, herkese inat.*
seksapelitesi sözlük semalarında dillendirilen. çok ayıp, kınadım kendisini.
umursamaz tavirlar takinip cesur yürek kadar seksi olabilen insanlara verilen isim.
ifşa ediyorum ki gıcığın biridir. bir kere televizyonda görmüştüm, oradan biliyorum.
bildiğin hatundur.
(bkz: nevi kim lan)
itiraf etmeliyim ki 217361286312863 uludağ sözlük kullanıcısı onu hala erkek sanmaktadır. zehir ne ilk ne de sondur.
itiraf ediyorum 5 dakikaliğina bulasiklari yikamaya gitmis yazardir.
itiraf etmeliyim ki her izmirli gibi çok sempatik olan güzel bir insandır.
itiraf etmeliyim ki taliiplerini uludag sozluk oyuncakbuluta es seciyoruz yarismasının yoğunluğu yüzünden gözardı edendir.
cümle içinde kullanmak gerekirse;

a- olm bu kafandaki tuvalet kağıdı ne ?
b- ağladığım zaman kafamdaki tuvalet kağıdını çekiyorum böylece mendil taşımaya gerek kalmıyor, nasıl iyi değil mi ?

a- lan olm ne yapıyorsun öyle...
b- otobüse binmeden önce ısınma hareketlerini yaparım ben heloheyy...

a- bu ne lan kıtlıktan mı çıktın ?
b- 3 günde 1 yemek yiyorum ondan işte...

c- b'yi tanımak isterim , nasıl biridir ?
a- son derece nevi şahsına münhasır biridir, ne sen sor ne ben söyleyeyim...
itiraf etmeliyim ki herkes ile tanısmayan cicidir.