bugün

Bu sözden neden rahatsız olunduğunu anlıyamamışımdır. Bu sözü söylemek benim için onurdur, ama bu sözden rahatsız olan canlı türleri acilen tedavi edilmelidir.

Misakı milli sınırları içerisinde yaşayan tüm halklara verilen genel ad türk milletidir. Türk milleti bir ırkın adı değildir.

Kökeniniz ne olursa olsun gelin kardeşlerim hep bir agızdan haykıralım "Ne Mutlu Türküm Diyene"
yaşamak ne kadar hakkıysa bunu söylemek de o kadar hakkıdır o insanın.
(bkz: yediği çanağa pisleme sanatı)
(bkz: gidin olm o zaman tutan mı var)
(bkz: ölümü ye kal bak)

edit: vay anasını eksi oy alma konusunda rekor kırdım.
(bkz: kocaman bi alkış istiyorum)

edit2: entry başlığa ithafen yazılmamaıştır. gerçi anlaşılmıştır demek istediğim.
dünya o gezegen senin bu gezegen benim gezerken havucu bulmuş, hala türklerin dağı eritip esaretten kurtulduğuna inanan güruhtur.
kimdir bu grup harbiden ayıp ya.

cidden turk oldugunuz için mutlu musunuz?

ayıp yazıq tuh lan.

ben bunu değiştirelim ne üzgünüm ki türk olana yapalım derim.

maksat eşitlik demokrasi felan filan değil mi?
(bkz: ırkçı değilim ama türk olarak yaratılmam mucize)
(bkz: ırkçı değilim ama asil kanımda bir kudret var)
(bkz: ne mutlu troll um diyene sözünden haz alan güruh)un her zaman karşısındadır.
haz alarak seslendirmesi muhtemel gürdür, uhtur. tabi anlayana... şimdi buradaki "türk" ırk değil, ulustur gibi mantıklı açıklamalar yapardık ama algı eşiği önemli bu noktada laf anlattığımız adamın.

şimdi bu söz yüzünden o kadar çok can yandı ki anlatamam. bu söz değil miydi arkadaş pkk'nın kurulma sebebi? bu söz değil miydi türkiye'nin geri kalma sebebi? hani ekonomimizin bile boka sarma sebebi bu sözdür. yoksa devlet yöneticileri, bürokratlar, ekonomistler beceriksiz olduğundan değil. türkiye'nin belli yerlerinde konuşlanmış yabancı ajanlar falan da hurafe. hepsinin temelinde bu söz var...

ama öte taraftan mutluluk olarak bakacak olursak sevip de kavuşamayanlar için:
(bkz: ne mutlu türk üm diyene)

he bir de dipnot: başlık (bkz: ne mutlu türk üm diyene sözünden haz alan güruh) olmalıdır. zira türk özel isimdir. bunu gözardı ederek küçülteceğini sanan zihinlere selamlar...
türküm diyene demek ile türk olana demek arasındaki fark. öncelikle bunun farkında olmayanların anlayamayacakları gurühtur.
aslında çok iyi anlarlar lakin işlerine gelmez bu amiplerin. bahsetmeye bile değmez aslında. fazla uzayan diller elbet birgün kesilir.
türklüğüyle övünmeyi bir halt sanan cahil insan topluluğu. ermeni, rum, yunan kelimesini hakaret olarak kullanabilecek, kürt olmayı bölücü olmakla eş değer tutabilecek, gündüz ya allah bismillah şeklinde slogan atıp akşam da meyhanede kadeh tokuşturabilecek,uzun uzun uzadıya auuu çekebilecek extra özelliklere sahiptir.
(bkz: yediği kaba sıçan köpekler)
insanın seçmediği, çalışarak elde etmediği sadece doğuştan kaderinde yazılı olan bir durumdan gurur duyan, haz alan kitledir. bir insanın Allah vergisi zekası ya da güzelliği ile övünmesi gibi saçma bir durumdur. Ayrıca bu insanlar Türk bir anne babadan doğmamış olsalardı yatıp ağlayacaklar mıydı merak konusudur. insanın onur duyacağı, haz alacağı şey yaptığı seçimdir. esas olan türk, kürt, ermeni olmak değil hür iradenle islam'ı seçip müslüman olabilmektir.
(bkz: saidci orospu çocukları)
bu söze kompleks yapan güruhtan daha az başkalarının gazına gelmiş, bağımsız ve mantıklı düşünmekte olan güruhtur. bazıları neden illa azınlık olmak istiyor, kendini bu milletin ferdi olarak görmek istemiyor, anlamak mümkün değil. kimse sizi burda zorla tutmuyor aslinda, mutlu değilsen kalbinin götürdüğü yere git.
(bkz: içinden geçen haftanın en beğenilen entrysi çıkması muhtemel başlıklar)

örnek bir durum:

başlık : ne mutlu türküm diyene sözünden haz alan güruh
entry: en doğrusunu yapan en asil duygunun güruhu. ne mutlu türküm diyene!
(okuyan şerefli türk yazarın düşüncesi: türküm olm ben artı veririm ki. mına koduklarım sizi! millet, vatan, sakarya, türk, asil kan, türk &+%&+%&'^'+'^%^+%/&/(&/)

ulan nabıyonuz paslaşıyonuz mu? biri gelir böle başlık açar diğeri gelir ikinci entryde ayar verir. sonra artı yağmuruna tutulur. haftanın entrysi olur. bıktım lan.

ama aslında en iyisi iki tane hesap alıp, kendi kendine ayar vermek.

edit: bir de ''eksileyenin mına goyim, eksiliyen türk değil, eksileyin vatan hainleri'' gibi ilginç şeyler yazanlara da buradan öpücüklerimi yolluyorum.
güruh un kelime anlamı: Hoşlanılmayan, değersiz görülen, aşağılanan kimselerin oluşturduğu topluluk.

düne kadar ortaya çıkmaya korkan topluluğun, biraz hak tanındığında, iki dakka yüz verildiğinde götünün kalkmasıyla kıçından uydurduğu cümledir. nedense son zamanlarda türk olduğunu dile getirenler faşist oldu, aşırı milliyetçi yobaz oldu.
türk olmayı beceremeyeceğini bilen ve bunu hazmedemeyen güruhtur. ne mutluki türküm. ne mutluki papayı ayağına getiren, çin' e sed çektiren, yedi cihanı elindeki tüm imkansızlıklara rağmen sadece yüreği ve imanıyla topraklarından siktir eden, bir çağı açıp diğerini kapatan bir soyun evladıyım. ve evet bundan acayip erecede haz alıyorum. sence belki güruhum ama kim sikler seni.
(bkz: ne mutlu türküm diyene)

buyrun?
türk olduğuna mutlu olmayanların TÜRKÇE konuşmasını istemeyen ve TÜRKiYE' den defolup gitmelerini dört gözle bekleyen güruhtur. türk olmaktan dolayı çok mutludur. .
"ne mutlu türkiyeliyim diyene" sözünden nefret eden insandır.
benden de ne mutlu türküm diyene..
(bkz: adige) olarak..
ben diyorum ki; bu ülkenin ekmeğini paylaşıp toprağına ihanet eden dilediği ülkeye gidip orada milliyetini burada olduğu gibi savuna biliyorsa savunsun, kimliğini koruya biliyorsa korusun.
beni de zorla faşist yapacaklar ya ondan korkuyorum. birlik beraberliği bozup bundan kim çıkar sağlayacak diye düşünen bir aklı başında insan yok mu?
ne mutlu türküm diyene denince gocunan tarih kitaplarını okusun. iç çatışma "bize" bir çıkar sağlamaz. elleri kanlı, insanlığından soyunmuş bölücülerin işine yarar. herkesin oturup düşünerek sağduyulu hareket etmesi gereken nazik günlerdeyiz ey halkım.
ne mutlu türküm diyene sözünün anlamını bilenlerdir. ayrıca güruh değil türklerdir. güruh kelimesinin anlamını bilmeyen güruhdan değillerdir. ne mutlu türküm diyene demek türküm diyen her insanın türk olabileceği demektir.

(bkz: ne mutlu türküm diyene)

ayrıca elin gavuru biritişim biritişim emerikınım emerikınım diye çığırınca oo süper herifler seviyor vatanını diyoruz türk lafı geçince nedense arabeskleşiyor mu anlamadım ki ben.

hey fellas i'm turk yeah gimme five.
(bkz: başlık için teşekkürler)
(bkz: orgazm sigarası) *
(bkz: kemalistlerin bayramıdır bugün)

(bkz: şenlikler başlasın)

(bkz: 40 gün 40 gece)