bugün

(bkz: ah le le yar)
gerçek adı nihal yalçın'dır. hani şu cümbür cemaat ailede oynayan. disco kralı'nda da iyi rol yapmıştır ben de ilk izlediğimde yemişimdir tabi o ayrı.
Konuşmaya değmeyecek bir şarkıcı(?)

Oyunculuk yapsın efendim, daha kaliteli işler çıkarır bence.
müthiş oyuncu nihal yalçın'ın disko kralında canlandırdığı karakter. 23 Ekim gecesi programdaki kıvırcık hatun bu olayı gerçek zannetmesine inanamadığım gibi bazı sözlük yazarları da kadını hakketten şarkıcı sanmıştır. Sen böyle yaparsan kıvırcık aptal esmerşın naapsın!? Hakketten çok aptalmış la..

gecenin bi saati sayın nihal yalçın hanfendi bizi kırıp geçirmiştir. Elleri öpülesi, gıdısı okşanası oyuncudur. Saygılardır..
yeni ikoncanımız. okan bayülgenin programına renk katan yıldız.
gülmekten dona bırakmama sebebiyet vermiş hatun. nasıl bir yetenektir o yahu. ayakta alkışlanası yaratık. tebrikler
okan bayülgen'in programındaki görüntülerini izlediğimde gülmekten altımı pislettiğim insancık.

edit: kişi hakkında araştırma yapınca benzettiğim kişi olduğunu farkettim * oyunculuğunu çok beğeniyorum ne yalan söyleyim.
http://www.facebook.com/v.../video.php?v=453366187862

ya konuk şarkıcının bunu yemesine yarıla yarıla gülerken bizim yazar tayfasınında olaydan bi haber olması şaşkınlığımı iki katına çıkarmıştır. okan gürgen öz'den sonra yeni bir keşfe imza atmıştır.
okan'da izlediğim ama ne olduğunu anlayamadığımdır.
Aynı zamanda Life Sux bölümünün sunucusudur.
oynadığı dizide bir demet tiyatronun Feriştah karakterini hatırlatan erkek düşkünü tiplemesiyle güldüren yetenek..
(bkz: nihal yalçın)
makina yapımdan özgür çakıt - kafanı kırarım köpek'ten sonra bir ilk.
o değil de, ben, bizzat, şahsen feysbuk'ta bu tiplemeyi gerçek zannedip, paylaşan ve ona göre yorum yapan insanlar gördüm.
hem de bir değil, iki değil. evet, gerçekten gerçek zannetmişler bu kadını. hatta zincirleme halinde ilerliyor bu kitle.

durum çok vahim. her yer aslı kökçe olmuş.
avrupa yakası'nın meyrem'idir aynı zamanda. okan bayulgen'le birlikte konuklara hazırladıkları tuzak görülmeye değerdi.
haftaya nihal yalçın ın tekrar bürünmesi gereken karakter.
aslı kökçe olayı gerçek zannettiği için programın ilerleyen dakikalarına yer alamamamıştır.
nihal yalçının o karakteri programdaki kıvırcık saçlı kadına yedirmesi işin ilginç olayıdır. yoksa hepsi rol yapıp bizimi yedi orasıda ayrı tabi.
nihal yalçın'ın oyunculuğundaki hüneri gözler çnüne döktüğü karakterdir.
nihal yalçın'dan çıkmış bir karakterdir. Adını bilmediğimiz, kıvırcık saçlı, itici, şarkıcı bozması hatunu terslemesi olay olmuştur.
kıvırcık saçlı esmer hatunla tartışan, hayali karakter. yardırmıştır efendim.

okan : o

esmer : e

nahide : n

o : o saçlar tamamen senin mi x ?
e : ıı.. hehe.. evet benim.
n : maşallah.
biraz önce facebook' ta izlediğim videoda nihal yalçın' ın ikizi gibi derken google' layınca aslında nihal yalçın' ın bizzat kendisi olduğunu anlamış bulundum. nihal yalçın müthiş rol yeteneği ile bütün konuklarla taşak geçmiş, kıvırcık saçlı şarkıcı ablamızın rezil olmasını sağlamıştır. fake bir karakter olması çok üzdü beni; oysaki çok tatlı gelmişti gözüme, sakin şekilde laf sokması, konuşması beni kendine hayran bırakmıştı.
hala da etrafımdaki bazı insanlar tarafından gerçek zannedilen, nihal yalçın'ın disko kralında sergilediği harika performansın baş rolü tiplemenin adıdır.
başlık altındaki entrylere bakıldığında hala durumu ciddiye alan yazarlar olduğu görülmektedir.
(bkz: çık bak bakim ben dışarda mıyım)
baymıştır.
sezen aksu'nun modasının geçtiğini farkedip sezen cumhur önal'la çalışması izlerken güldürmüştür. yürü bee kim tutar seni!*