bugün

disko kralında yerlere yatmamıza neden olan espri seviyesi ve mimikleriyle kendisine hayran bırakan oyuncu.

o - daha önce bir albüm çalışmanız olmadı.
n - hayır olmadı
- olmadı
- yok olmadı hayır olmadı
n - yok bunların herbiri benim bebeğim gibi çok özel isimlerle çalıştım.
o - peki daha önce bir bebek yaptın mı yani içinde bebeklerin olduğu bir albüm yaptın mı
n - doğru adamı bulursam yapıcam
o - hayır onu sormuyorum.
n - hayır yapmadım bu benim ilk göz ağrım.
o - ilk göz ağrınız. parça çok güzel hakkaten biraz hande yener gibi.
n - çok rica ediyorum. hiç öyle birşey yok tüm sözler bana ait.
o - biraz sözleri mırıldanır mısın peki.
n - kalbimi evren, ruhum... ayyy heycanlandım galiba ( seyirci kopar )
ay şey çıplak söyleyebilirim aslında gerçekten bak.
o - çıplak
n - yani o anlamda değil hani çıplak söylüyorumda evde falan.
o - peki çıplak sesle söyleyebiliyorsun.
- evet şunu izleyelim o zaman.
*** ah le le yar ah le le yar ***
** alamazsın sen beni **
o - nahide daha önce bir albüm yapmışsın
n - evet, bununda söz ve müziği bana ait. ( bu kadın çok komik ya )
(bkz: nihal yalçın)
küçük sezar şarkısını beğendiğim oyuncu-şarkıcı.
ilk defa şans eseri bir videoda izlediğim, ve tüm videolarını araştırdığım tek tek izlediğim ve izlediğim kadarıyla hayran kaldıgım, müthiş bir oyuncu.
televizyonu kapatma nedeni.
nihal yalçının başarılı performansıyla diğer kendisini tanımayan ünlü diye geçinen şahışları deli etmesinde kullandığı kimlik.
http://youtu.be/4DOa9jxgcrU *

şarkısı çalıntı olan karakter.
Disko kralında Okan'ın ekibinden olan Nihal yalcın Nahide Ekengil kılığına bürünerek Okan'ın programına çıkar salak salak hareketlerle ekran başındakileri ve stüdyodakileri gülme krizine sokar.
Okan'ın reyting listelerinde biraz daha üst sıralara çıkabilmesi ve konuk ettiği kişilerle polemik yaratarak programı renklendirmeye çalışmasına yardımcı olan kadındır...
çok zorlama olduğundan mı bilinmez ama zaman zaman itici olan şahıs.
uğruna zaga band'in harcandığı tiplemedir.
Pilates şarkısı koparmıştır.
Arkadaşlar boku çıktı ne demek ya zaten bu karakter bir seferliğine yapılmadı ki. Sonuçta bi marka yaratmaya çalıştılar..Ayrıca Nihal yalçın gayet yetenekli nahide karakterine de iyi uyum sağladı .O zaman neden bitsinki .Arada bir komik nahide şarkıları duymak gülümsetir.O yüzden götünüzle düşünüp yorum yapmayın.
ilk çıktığında tamamdı bir kerelik hoştu iyiydi de şimdi boku çıkmış çıkmış.çok saçma gülen varmı diye merak ediyorum doğrusu?
keşke tadında bırakılsaydı dediğim karakterdir. ilk başta da o kadar komik olmasının sebebi oyuncu olduğunun farkedilmeyişi, gerçek bir medya maymunu sanılması hatta ona laf sokmaya çalışan bir densizin bulunmasıydı. oyuncu olduğunu herkes öğrendikten ve bu anlamsız şarkılara devam edildikten sonra kimseye komik gelmemeye başladı.
okan, bunları da okuyorsan lütfen şu nahide ekengil saçmalığına bir son ver. güzelim oyuncuyu harcıyorsun okan. bir günlük sevimli bir şaka olmuş olsaydı tadı damağımızda kalmış, her komedi filminin aranan yüzü olacaktı belki nihal yalçın. ama antipatik oluyor artık, beğenmiyoruz. gittikçe daha da tiksineceğiz.
zaga band gerçekten yalnızca bu sebeple gittiyse... yazık, çok yazık.
çok afedersin bu defa... sıçtın batırdın okan!
binnur kayanın evrim geçirmiş bir üst modelidir. yeni medya maymunudur.
embesillik modası akımındandır.
ah le le klibinde spor aletinin üstünde yaptığı hareketle gönlümü fetheden, şarkıcı rolüne bürünmüş oyuncudur.
eleştiri yapalım, ironik bir olay yapalımdan yola çıkan okan bayülgenin meydana getirdiği bir sevimsiz karakter. ilk önce güzeldi ama cılkını çıkarıp albüm yapmaya kadar götürmek de neyin nesi? hele plates şarkısı hiç olmamış, zorlama olmuyor maalesef. *
boku çıkarılmış karakter. güldürmüyor abicim, bilakis artık tiskiniyorum.
ülke olarak tadında bıraktığımız tek şeyin ''süper baba'' olduğu gerçeğidir.
beğendiğimiz şeyi beğenmiyor gibi yapmamız gerekiyor sanırım. sonra böyle oluyor.
süper ses, süper yetenek ve aynı mükemmellikte bir zeka.
işte nahide ekengil.
Televizyondaki halini seyrederken ilk aklıma gelen evde kendisini izleyen ailesinin ne düşündüğü oldu.
şu bilinmeli ki okan bayülgen'in programındaki mizah sokaktaki adama hitap etmez, hatta itici gelir. "ne yapıyo bu salak?" falan.. öte yandan bu mizahın asıl hitap ettiği, güldürdüğü ve hatta yardırdığı hedef kitlesiyse bizleriz. orada ortaya çıkarılan ve bize sunulan grotesk karakterin hareket, tavır ve söylemlerinde ciddi olmadığından haberdarız. kısacası bize mizah * diye sunulan her şeyin farkındayız. ve tüm bu farkındalıkla diyorum ki:

bu hafta hiç ama hiç komik değildi. "ehe" deyip bile geçemeden burun kıvırdım yapılan işe. olmamış abicim. (zaten zaga band de yok..)
kendisi bana rahmetli kemal sunal'ın çöpçüler kralindaki abdi tiplemesini hatirlatti. abdi sahneye cikar, cok sevilir, salon yikilir herkes ondan bahseder. Sonra bir sürü aksilik olur,kendisini alkişlayanlar bu sefer deli gibi yuhalamaya başlar.Galiba bazı şeylerin dozunda tutulması onemli. özellikle yapılan iş komediyse.
kemal doğuluyla dans ederek beni benden alan, coşturan tipleme.