bugün

Çoğu abazan olur desek daha doğru olur.
%50mal %50 abazan.
Cimri olur genelde.

görsel
haşa benden diyor ve tespitlere katılıyorum. ben farklıyım canlarım.
takım elbise giydiklerinde " at tarrağına kelebek konmuş " gibi durur bunlarda.
Abaza, mabaza vs. bi yere kadar-ki bu arada (bkz: abazanlık sınıfsaldır)-genelde muhabbet çevirme, boş yapma, oyun oynama gibi az maliyetli ve çok verimli vakit geçirme çabalarının kralı olurlar. Her arkadaş ortamına en az bir yada iki temel mühendislik branşından mezun kişi gerekir bence. Kötü özelliklerinden biri de düz insan olmalarıdır bu sebepten anlaşılması ve anlaşması zor olabilir. Fakat sonuca giderler. Ama sığır çıkarsa hiç göz göze gelmeden oradan uzaklaşmak gerekir.
9.

Genel özellikleri vardır.

Ent.
Ohooo muhabbetlere bak saçma sapan konuşmalar.
T cetveli.
iletişim becerileri gelişmemiş, sosyalleşmeye direnç gösteren kapalı kutu mühendislerin sektörde tutunma şansları maalesef yok. Abazan olmayan adamın senle işi olmaz zaten. O yüzden çevrenizde abazan mühendisler olmasını yadirgamayiniz
sağ lob rafa kaldırılmış, empati 0. evet.
Eğitimini yaşama şekline, düşünce ve davranış refleksine uyarlayabilen; bu matematiksel sebep sonuç, etki tepki ve determinizm gibi kuralları içselleştiren.
Aydın, seçkin ve yönetici.
Bütün branşları uluslararası nitelikli.
Güzel kadınlar herzaman ilgisindedir çünkü kadınların ilgisini çeken sosyal sınıf temsilcisidir.
Size bakmazlar.
genele şamil bir şey söyleyemem ama dönem arkadaşlarımdan edindiğim intiba, kafalı çocuklar oldukları yönünde.

Özellikle sosyal bir bölümde yüksek lisans yaptığımda fark ettim ki, biz çevremizle sınırlıymışız ve birçok sosyal bölüm (lisansı, mastırı ve phd’siynen) mensubu geri zekalılık sınırında varlığını sürdürmeye çalışıyormuş.

Düşün koca akademinin önemli bölümünün analitik düşünme yetisi uludağ sözlük seviyesinde. Diyalog kurdukça anlıyorsun. Distopya gibi bir şey.
o değil de, bu sosyalciler nasıl hayatta kalıyor amk? çok şaşırtıyor beni bu durum.
mühendisler olarak mesleğimiz dışında bir insanın genel olarak bizi anlamasını zaten beklemiyoruz.
Yürümeyi sevmiyorlar, dikdörtgen çerçeve kemik gözlük ve kareli gömlek. Standart paket mi geliyorsunuz.
esprileri eşekleri bile güldürmez.
Zekidirler. akıllıdırlar, yeteneklidirler, iş bitiricidirler.
nerd'türler.
genelde mühendislik fakültesinden mezun olurlar.

evet, genelde.
Genelde Çok zeki olmak gibi bir iddiaları vardır. Hepiniz odtü mezunu falan değilsiniz ki arkadaşlar bu kadar kasmayın ya.
güncel Önemli Başlıklar