bugün

Yeni fönlenmiş saçlarla dışarı çıktığınızda aniden yağmurun bastirmasi.
anlamsız yere çaylak olmak. adamın canını en çok sıkan kısmı ise nedenini bilmemektir. hayırlısı olsun diyoruz.
fm'de fenerbahçe'de 3 sezon oynayıp , barcelonadan teklif almak ve oraya gitmek. oyunun hiçbir anlamı kalmadı sözlük , barcelonayım lan , kime yenilecem.. ühü..
anneme karşı sabırsız olmam. ya kadın geliyor güzel güzel bir şey söylüyor. hemen tersliyorum. derdim ne benim sahi ? rahat mı batıyor ?

hava çok sıcakken istanbulun gri havasına aldanıp mont giymek,

kolum tatlı tatlı kaşınırken kafamı koluma çevirmemle kolumun aslında sivrisinek tarafından ısırıldığını görmem,

tabağımdaki yemekten sırf sevimlilik olsun diye * bir parça alınması.
(bkz: sivilce)
acısa da öldürmicek şeylere verilen genel ad.
(bkz: erik yedikten sonraki diş kamaşması)
sinek ısırması. her kaşındığında mutsuz bir halde dudak bükerek kaşırsın. of diyorum! allahsız sinek!
eski sevgilinin yeni sevgilisinden ayrıldığını duyduğun halde, hala onu seviyor düşüncesiyle sevinememektir.
sürekli kafamızda, gözümüzde büyüttüğümüz mutsuzluklardır.
izlenilen dizinin en güzel yerinde reklama girmesi.
mutluluk veren büyük şeylerle anında önemini kaybetmesi gereken şeylerdir.
ulan küçük işte, ne takıyon.
(bkz: eklembacaklılar)
bujinin meme yapmasi.
yeni aldığın kışlık bere ve atkıyı giymek için sabırsızlanırken kış boyu güneşli günlere uyanmak.

çok sevdiğin bir film yarısına gelmişken televizyonu açmak.

tırnağının kırılması.

evden çıktıktan sonra acele ile sürülen ojelerin bozulmuş olduğunu farketmek.

mağazaya gittiğinde çok ihtiyacın olan ürünün %50 indirime girmiş olduğunu ve tükendiğini görmek.

aşık olduğun aktörün evlendiğini, hatta yıllardır evli çocuklu bir adam olduğunu öğrenmek.

çok küçük şeylere bile mutsuz olduğunu farketmek...
(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları)
- iki kişiyi aynı anda dinlemeye çalışmak...
- yeni kesilen ayak tırnaklarından birinin yorgana takılması... (inat eder düzeltmek istemezseniz uyku kaçırır inat ettiğinizle döner durursunuz)
- ters katlanmış çoraplar...
- kaldırımdaki logar kapaklarına yanlışlıkla basmak...
- topuklu ayakkabıyla yürürken topuğun kaldırıma sıkışması...
- lavabodaki nemli havlu... (o saniye için dünya adeta başıma yıkılır)
kıl efendim kimsenin yazmaması garip. hele ki yemeğin içinde çıktıysa... devam edemicem.
çok uzun süredir birilerine sarılmamış olmak. eksikliğini hissediyorum arada bir.
telefon kulaklıgının birisinin uzun birisinin kısa olması ve daha kötüsü bunu neden böyle ürettiklerini çözemeyip sinir olmak..
Böbrek taşı.
(bkz: pipi)
kalemin ucunun bitmesi,kırılması
televizyonun tozlanması
pantolunu yakacaklara takmak, yırtmak..
belki tırnağının kırlması..
(bkz: şeytan tırnağı)

(bkz: sivrisinek)
mp3 çalarıın sarjı bitmesi.hayatım alt üst oluyor.
güncel Önemli Başlıklar