bugün

entry'ler (352)

ağzı bozuk kızlar

Artık bitsinlerdir.

zall erkek ise beni silik eder

Silik etmek diyecek kadar naptım sana diye sorabilir.

birinin nickaltına ibne yazmak

Soyadini da yazsaydin faceden eklerdim, denilebilir.

yatağa girdiği gibi uyuyan insan

Dertsizligi dert edinmis yazar sorunsalidir.

eğitim sisteminin tek eksiğinin osmanlıca olması

Yabancı ülkelerden sırf osmanlıca belgeleri çözebilmek için insanlar geliyor ve bu dil üzerine ihtisas yapariyor. bizim elemanların "ayy osmanlica miiaaa o da nee gericiler gene buldular biseyy osmanli devletine geri dönüyoruz koşuuuun kurtarıınn" diye veryansın etmelerini anlamıyorum.

Süleymaniye kütüphanesi var istanbulda. Ve içinde hir tarih yatiyor. Şuan orada bulunan eserler bilim tarihinin temellerini de iceriyor. Gelismek icin saga sola kapi acacaginiza gecmisimize bakin. Kafa yapinizi degistirin artik. Gecmisini bilmeyen bi millet ilerleyemez!!

pazar günü saat 17 00 ten sonra nereye gidilir

Istanbulda tek basina takılabilecegim yeri ben 4 senedir bulamadim, cikma otur evinde :/.
Cani sıkılan yazar sorunsalıdır.

hz muhammed vs recep tayyip erdoğan

Ne bos insanlarsiniz yaa dedirten baslik. Kiyaslama yaptginiz kisiye bak. Peygamberimizle rte kiyaslanabilir mi. Muslumanlari kiskandiginizi dusunuyorum artik. Surekli bi ugrasmalar felan. Madem bukadar seviyosunuz bizi gelin siz de bize katilin.

sözlük yazarlarının dini inançları

Kim de islâm’dan başka bir din ararsa, artık kendisinden aslâ kabûl edilmeyecektir. Âhirette ise o, hüsrâna uğrayanlardan (olacak)tır. Ali imran 85.

unutulmaz kezban sözleri

(bkz: alo aşkım ben akşam şahin k da kalacağım)

sözlük yazarlarının itirafları

http://m.uludagsozluk.com/e/25939314/ Merhaba sözlük. Ben arkadaşını her gördügü yerde en az bir eksi yapıştırıp giden kisiyim hatırladın mı.

dün gece saat 04.30 suları arkadaşım masumca gelip
"Napıyon orda, napıyon orda?" Esprisiyle beni yasa boğdu. O ne lan öle espri mi yapılır ben yapsam neler demezdi. Neyse konumuza dönelim. Ve bir iki nesajdan sonra: " kanka bi sapık entrylerime dadandı sürekli eksi veriyo ibne, ahh bi bulsam. Bi de ugrasmis 30 saniye bekleyip üst üste eksilemis ugrasmista ahh bi bulsam. Ama ben bikac kisiyi tahmin ediyorum, kesin ismini verdigim eziklerden biri yapmistir. Bi tanesine ben de eksiyi bastim ohh olsun ama dur bulucam" dedi.

Ahh be sözlük nasil pisman oldum nasıl, lan üstüne üstelik ibne dedi yaa. Haklı tamam ama neyse ben de gayett gülerek anlasın diye "vallaha mı :p yapmıs mı? :p" dedim. Anlamadi dalga gecme bee felan dedi.

Gene saydırmaya devam etti ben de isim ver lan kimi düsünüyon ben de gidip eksilim hepsini hücum edelim dedim. Cevap gelmedi sözlük, ne zaman farkederkii?

Eksilerimin yerine 12 tane artılasam acaba bu sefer melek der mi? Bana nee yaa o da az ilgilenseymis benle.
Lan bi baksa son yazdiklarima, anlicak zaten. Haketti bunu sözlük. Çok bosladı beni çoookkk. Anlayana kadar bilmiyomus numarası yapıcam. Bakalım farkedecek mi?

acun ılıcalı adriana lima aşkına verilen tepkiler

Adriana ılıcalı.

ecellizz

(bkz: sen insan mısın be)
(bkz: sen insan olamazsın)
(bkz: sen insan değilsin)
(bkz: sen insansan ben istifa ediyorum)

Çok diyesim geldi kanka. Hayırlı isler bol güneşler.

sözlük yazarlarının itirafları

En yakın arkadaşımı sürekli eksileyen benim. Evet aha da açıkladım.
Her gördüğüm yerde en az bir eksi yapıştırıyorum.
Sanırım bundan zevk alıyorum.

(bkz: ecellizz)
(bkz: ben ettim sen etme)

türklük mü müslümanlık mı

Müslüman türklerdeniz.

ilahiyatciadayadayi

Bugün tanıştığım ve destek verdigim yazar arkadasımızdır. Şu üstteki ateist ne zırvalıyo bilemem de müslüman olmanin geregi akpartili olmaktan gecer zihniyetinden vazgecse iyii olucak. Neyse konumuza dönelim. Helal olsun kisisidir. Tebrik edilmesi gerekmektedir.

önce güldüm sonra bastım eksiyi

(bkz: sözlük yazarlarının yolda başına gelenler/#25927570)

sözlükteki erkeklerin sanki biraz şey olması

(bkz: şey ben bi giydirip çıkacaktım)

sözlüğün facebook a dönmesi

Sadece görünüsüyle degil sevgili yazarsı arkadaşların başlık altlarını chat sayfasına çevirnesiyle biraz daha yaklaşılmış durumdur.
Tanım bile yapmadan şöyle yapsana, böyle yapsana, msj atsana vs vs diye ortalıkta dolaşmaktadırlar.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız).

g3 diyinci akla gelenler

Arada donup duruyor. Hepsi ayni midir bilinmez.

abdest aldıktan sonra ıslak kalan çorap

Yıl 2014 ve ayak havlusu diye birsey icat edilmistir. Saygılar.