bugün

(bkz: #22193941)
çirkin ama seksi, çirkin ama karizmatik, çirkin ama çok zeki, çirkin ama sevimli.

yenir ki bu.
itici buluyorum kendisini sürekli atar yapıyor sanatçılık ile alakası yok simit falan satsın.
konuşma tarzıyla tebessüm ettirebilen bir oyuncudur.
ramazan güzeldir dizisinde çok uyanık ve tatlı bir dilenciyi canlandırmıştı. işler güçlerde de iyiydi ama o dizinin yıldızı ahmet kraldır*
Cemaattenmiş galiba. Bilmiyorum Çok inanmadım ama bunu söyleyen arkadaş da cemaatten olduğu iÇin bi inceden kıllandım.
bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki hep aynı rolü oynuyormuş gibi geliyor konuşmalar vurgulamalar falan bilemedim.
yeraltı filmindeki performansı akılda kalıcıdır. sadece bir komedyen değildir. takva da oynadığını sonradan fark edince insanın ufku iki katına çıkıyor.
dizi kariyerine baktığımızda üsküdar'a giderken'de çıkardığı muhteşem,oğuz karakterinden sonra iki dizidir kendini tekrarlamaktadır.* buna özellikle,kullanmaktan bıkmadığı şivesi öncülük etmektedir.
Stv dizilerinden geçmiş, yıldızı yeni yeni parlayan oyuncudur.
ülkenin en orjinal sesli oyuncularından biridir. sesini mükemmel kullanır.
masumiyetin tradının taklidini yapmıştır bir zamanlar kendisi hemde kader filminin zagoruna... http://www.youtube.com/watch?v=08UIQhqMhiU
samanyolunda şuanda yayınlanan söndürülen hayatlar isimli beşinci boyut mudur nedir o saçmalıkta oynamış arkadaştır.

http://imgim.com/3950incin5139688.jpg
Ahmet Kural ile birlikte harikalar yaratan oyuncudur kendileri. Mizahi zekasını, o tuhaf ses tonunu ve mimiklerini harikulade kullanmaktadır.

Not: Yaratmak allaha mahsustur'cular size de ekmek çıkardım. Hadi yine iyisiniz.
ahmet kuralla birlikte iyi bir ikililer.
Cemcire gülmüyorum ben yeaa diye tribe girince iq 1500 çıkmıyorsunuz ya da yunus bülbül e güldüğünüz gerçeğini saklayamıyorsunuz.

Cemcir o ya Elleşmeyin ben tek başıma da gülerim.
en samimi ve en içten, gerçekçi rolünü ramazan güzeldir'deki dilenci rolüyle oynamıştır. üsküdara giderken'deki oğuz cemcir karakteri de fena değil esasında ama işler güçler ve kardeş payında açıkçası ilk ikisinin tadı yok, ahmet kural'ın gölgesi olup peşinde tin tin ediyor.
tam bir komedi oyuncusudur. ayrıca hemşerimin mütevazi bir kişiliği vardır.
oyunculuğunun niye bu kadar eleştirildiğini asla anlayamadığımdır.
siz nasıl yerlerde büyüdünüz bilemiyorum da hani semtte bazı abiler olur ya başın sıkışınca yanına gidersin derdini dinler, çare arar bana o hissiyatı yaşatan bir oyuncudur. umarım bigün tanışabilirim kendisiyle diyebileceğim yegane adamlardandır ayrıca.
zamanında stv dizilerinde oynamış oyuncu.

görsel
görsel
kendisini pek hatırlamıyorum ama ramazan bayramıydı sanırım. orada keşfetmiştim. pek ünlü olmadığı zamanlar bi çay bi simit olayımız vardır. şimdi nasıl bilmem ama o zamanlar insandı.
Türk sinemasının bana göre şu andaki en yetenekli ve kaliteli oyuncusu ahmet kuralla birliklte.Kendisi pes etmemenin dipten tepeye nasıl yükselinir sorusunun yaşayan cevabıdır.Adamdır.
Sirlar dünyasında oynamış oyuncudur.
bu dizi harici bir yerde konuşunca direk soğuyorum.