entry'ler (28)

uludağ sözlük freestyle kapışması

dikkat et hepsi yazarlar,
saçmalarsan kuyunu kazarlar.
boş vakit öldüren yazarlar,
kötü oylanırsa azarlar.

bunu yazarken içim kan ağlar.
ama çare yok baylar bayanlar.
hemen entrylerine bakarlar.
iyi oylanırsa coşarlar.

uludağ sözlük freestyle kapışması

başlığı açtım, biraz bakındım,
ne kadar saçma, aman allahım!

hadise dünyanın en güzel kadınıdır

bunu söyleyen kişi muhtemelen sarhoştur.

milf

(bkz: anna gunn)

karizmatik olan kadınlar

(bkz: anna gunn)

benim adım x ben istersem alırım

aa! x nerelerdesin ya, biz arkadaşlarla bütün sene seni aradık valla.

en piç hayvan

sivri sinektir. odanızın ışığını kapatıp huzur dolu bir şekilde yatağınıza uzanırsınız, fakat tam uykuya dalacakken o piç hayvanın sesiyle ayılırsınız. ışığı açmak için yatağınızdan kalkarken onu bulup gebertebilmek için dua edersiniz ve bir umutla ışığı açarsınız. odadaki her köşeye defalarca bakarsınız ama görünmez pezevenk. söve söve ışığı kapatıp tekrar yatarsınız ve bu olay sivri sineğin saklanma yeteneğine göre defalarca tekrarlanabilir saat sabahın bilmem kaçı olmuştur fakat doymamıştır pezevenk. sizin acı çekmeniz onların çok hoşuna gider. sabahın köründe hunharca küfür etmenizin, doğru düzgün uyumadan geçen koca bir gecenin ve bunun verdiği bitkinlikle dinlenemeden kalkıp işe gitmenin sebebidir bu piç yaratıklar.

çok zor kilo verip çok kolay kilo almak

endomorf vücut tipine sahip bireyin özelliğidir.

kilo almak vs kilo vermek

ektomorf vücut tipine sahip birinin sağlıklı bir şekilde kilo alması, endomorf vücut tipine sahip birinin kilo vermesinden zordur kanımca.

kilo almak vs kilo vermek

ektomorf vücut, mezomorf vücut ve endomorf vücut olmak üzere 3 vücut tipi vardır. ektomorf vücut tipine sahip insanlar, uzun ince kemiklere sahiplerdir, metabolizmaları hızlı çalışır. vücutları kilo vermeye yatkındır. dolayısıyla kilo almaları onlar için zordur. mezomorf vücut tipine insanlar, atletik yapılıdırlar. kilo almak ve vermek onlar için kolaydır. endomorf vücut tipine sahip insanlar, iri yarıdırlar. kolaylıkla kas kütlesi kazanabilirler fakat yağ yakmaları onlar için zordur, çünkü metabolizmaları yavaş çalışır.

fitness

hiçbir şey bilmeden başlanmaması gereken spor. zira boşa kürek sallarsınız önce bir araştırın yapılması gerekenleri iyice sonra başlarsınız.

kenan karaman

fm14' e göre geleceği parlak.

armin hodzic

1994 doğumlu, bosna hersekli forvet oyuncusudur. dinamo zagreb' de forma giymektedir.

üç kelimeyle uludağ sözlük

çaylaklık, kurtulmak, istemek

benim için uludağ sözlük yukarıdaki üç kelimedir.

ahmet kural

mimiklerin efendisidir. yakışıklı ve komik bir insandır.

çaylaklıktan kurtulmak

ne kadar süreceği kesin olmayan durumdur.

erdal beşikçioğlu

adam gibi adamdır. fanatik gençlerbirliği taraftarıdır.

inanç konukçu

sakalların bir insana ne kadar karizma katabileceğinin canlı örneğidir. ayrıca oldukça iyi bir oyuncudur.

maltepespor

bu sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacak olan takımdır.

seda bakan

behzat ç deki eda karakteriyle tanıdığım, ardından kardeş payı' ndaki feyza karakteriyle oyunculuğunun zirvesine çıkmış sempatik kişilik. sesi oldukça güzeldir.