bugün

ahlat ağacı filminde izledim. muazzam ya. ne denilebilir ki. (soru işareti bile koyamıyorum oyunculuğu hakkında en ufak bir soru işareti olmasın)
herkes ahmet kural'ın yancısı gibi görüyor ama ahlat ağacı'nda iyi oyuncu olduğunu göstermiş.
ahmet kural da komedi dışında oyunculuğunu göstermeli.
başlığı altında, 188 entry içinde "itici" kelimesinin sadece 3 kez zikredilmiş olduğuna inanamadığım itici oyuncu.

evet 5 oldu. çok iyi oldu, çok da güzel oldu.
Sevimsiz.
Şu adamın normal kişiligiyle televizyonda görmeye dayanamıyorum. Bi değişik bir şey, halleri hareketleri bi acayip. Kendini mi kasıyor yoksa ciddi böyle garip, sevimsiz bir kişiliği mi var bilemedim ama gay olabilir. Anca o zaman "haaa tamam o zaman dilebiliyorum"
görsel
yokluk level 250.

görsel
Hass. Aynısı lan. Sadece km'si az.
"isteyen halk adamı olsun, halk ekmek yesin. Ben yemiyorum."

görsel
Neredeyse birbirinin tamamen aynı rolleri oynadığından iyi oyuncu mudur değil midir bilemem. illaki nuri Bilge Ceylan düğün dernek tarzı bir film çekmeyeceğinden ahlat ağacı’nda farklı bir rol sergilemiştir ve oyunculuğu değerlendirilebilir. Fakat bence oyunculuğunu şu zamana dek izlemek asla leziz değil. Cıvık roller cıvık komedi. Eş değeri için (bkz: ahmet kural)
sağlam oyuncudur. jest ve mimikte aşmıştır. ama şu capse çok güldüm.

görsel
Ahmet kuralla aynı dönem çıkıp,yakışıklılığı yüzünden daha ön planda olan ahmet kuraldan kat kat daha iyi rol yapma yeteneğine sahip oyuncu.
Nuri bilge ceylan filminde oynamış olması bunun göstergesi.
Hep saygısız olduğunu düşündüğüm ve O kadar paraya dişleri rezalet halde dolaşan adam.
Sevemediğim itici tip.
ahmet kural zibidisinin peşinden ayrılmayan at ağızlı bir adam.
görsel
Dişleri sezaiden mi çaldın ne yaptın amk ?
(bkz: pişkin)
bu ve bunun kankisi; ikisinide sevmiyorum.. tip desen tipsiz, oyunculuk desen vasat.. fazla şişirilen balon..
iyi oyuncu. adam zaten doğal komik. yapacak bişey yok. mimiklerini cidden üst düzey kullanıyor. çalgı çengiyi çıktığı dönemde izlemiştim, o tarz kara mizaha devam etmelerini isterdim.
Sır gibi sakladığı sevgilisiyle yakalandı! ‘Ocağımızı söndürürsünüz’ diyerek rüşvet teklif ettiler!

görsel

http://www.posta.com.tr/o...otograflihaberi-1349369-2
son yıllarda türk sinema-dizi sektörünün kesinlikle kazandığı en iyi oyuncu. bazı oyuncular gibi tek bir rolde parlayanlardan değil, verilen farklı farklı rollerin başarıyla hakkından gelen bir virtüöz. ilk 2010 da çalgı çengide tanımıştım kendisini. tabi gösterimde değil internete düştüğünde indirerek. o dönemden beri takip ederim.

bir de bu adamın oynadığı rollerde bazen kendimi görüyorum, bu kadar ısınmamın bir sebebi de o olabilir.

edit: aşağıda bir tanesi hep aynı tiple karşımıza çıkan oyuncu demiş. olum harbi götünüzle mi izliyorsunuz tv yi.
Sivaslı gibi konuşurken komik ama normal hali komik değilmiş. Yılbaşı programında 3 adamdan bile daha az güldürdüler hayat arkadaşı ahmet kuralla birlikte.
kenan ve ozan doğulu kardeşler ile birlikte memleketteki en çirkin gülen adamdır. korku filmi gibi bunların kahkahaları. bitmiyor da aküü. aahahhahahahahahahahahahahahahahahahahha diyerek.
Sevdiğim ancak bazı eksikleri olduğunu düşündüğüm oyuncu, komedyen. Iki kez söyleşiye katıldım. ilki işler güçler dönemiydi ve murat, sadi ve ahmet'e pek söz vermiyor, dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyordu. film söyleşisine bu ay katıldığımdaysa aynı durumun devam ettiğini düşündüm.