bugün

bu adam tokatlı, yahu bu herif tokat dan çıkan nadir adamlardan.
yeminle söylüyorum çok yakından 4 tane tokatlı tanıdım aynı evde kaldım hatta 3 üyle, ikisi evi barkı sattı bilgisayar laptop gitti.
birisi farklı bi şerefsizlik ile akıllarda yer etti ama adam gibi adamına rastlamadım.
genelleme yapmak istemem ama bu adam gördüğüm en adam tokatlı...
hımmm anladımmm der.
rollerinde iç anadolu ağzını başarıyla kullanır.
oynadığın rolün hakkını sonuna kadar veren başarılı aktör.
bıyığını sakalını kesince tipsizleşen oyuncu! bu muydun sen?! vah vah!!!
bıyık sakal kesmeden de tipsiz olan oyuncu! ama iyi oyuncudur, sevdiğimiz bi abimizdir orası ayrı.
bu adama çirkin diyenin güzellik anlayışında harç karıyım emi.
paşa, adam bildiğin tüürrrkiiiyeeeee güzeliiiiii. *

http://db2.stb.s-msn.com/...39BB14FD6FD3A4CC554A3.jpg
keşke abim, amcam, komşum ne bileyim bir şeyim olsaydıda sohbet muhabbet etseydik beraber. o kadar seviyorum kendisini. tanım: işler güçleri bir çok insanın izleme sebebidir.
taklidi yapılamayacak iyi oyuncular kervanından, içinde çok fazla karakter bulunduran yani kesinlikle çok karakterli abimiz. sayılar.
an itibariyle antalya televizyon ödüllerinde ahmet kural ile beraber en iyi komedi dizisi başrol oyuncusu ödülünü almış oyuncu.
bu gece aldıkları ödülü 70'lik ayran içerek kutlayacaklarını açıklayan, işler güçlerin ahmet kural ve sadi celil cengiz ile birlikte başrollerini paylaşan oyuncu.
oynadığı role kendini veren bir oyuncu. inandırıcı ve doğal. ayrıca miskete güzel düşüyor.*
adamın dibi denilen oyuncudur. Ödül aldığında ayranlı göndermesi ile tekrar gönüllerde taht kurmuştur.
--spoiler--
"bu gece hep beraber 70’lik ayran içeceğiz. ama ben ayranı sek severim o nedenle yoğurt yiyeceğim"
--spoiler--

göndermenin böylesi. (bkz: aynen coni vaynen)
aklına gelen ilk espriyi sahneden yaparak aslında komik olmadığını ispat etmiş laik kesimin birdenbire pek sevmeye başladığı oyuncu. evet.
yaptığı göndermeyle daha bir sempatik hale gelen oyuncu. uyumayan insanların olduğunu görmek mutlu ediyor insanı...
işler güçler dizisinde yaptığı rol ile dikkat çeken oldukça her şiveyi çok başarılı bir şekilde taklit eden, cümlelerin sonuna .net .org koyarak güldürmeye çalışan ve güldüren insan.
ramazan güzeldir'de yardırırdı bir dönem.
taksim- jadore da gormustum. 2 tane guzel kadinla birlikteydi. surekli guluyorlardi.

ah gitseydim yanina, bir hi deseydim keske.
ilk zamanlar aşırı çirkin olması sebebiyle bir garip gelen oyuncu, zaman geçti alıştık tabi çirkinliğine *.
Ozlettıren abıdır bı projeyle aramıza donse ıyı olur.
Garip bir şekilde sempatik hatta yakışıklı bulduğum oyuncu.
yapımcı, senarist ve yönetmenlerini aklına hiç mi gelmiyor bilmiyorum ama bu adamda kemal sunal potansiyeli var. evet kemal sunal gibi karakter filmleri yapabilir. yüzü, mimikleri ve konuşması buna çok uygun. yeni bir kemal sunal efsanesi doğacaksa bu murat cemcir'den başkası olamaz.
bahadır özder'e benzerliğini an itibariyle farkedip kamuoyuna duyuruyorum.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/murat-cemcir/
"tammam?" derken tatlılıktan ölecek oyuncu. *