bugün

birinci nesil çaylak efendim kendileri. *
uzun suren caylaklık döneminden sonra (kimsenin kabahati yok kendi kabahati) nihayet yazar olabilen yazar .
her haliyle ilginç bir yazar. birinci nesil çaylaklık yaşamış, türk musikisi konusunda bilgili. *
an itibari ile ben butonuna bastigi vakit entry sayisindan dolayi ben ne yapmisim diye bedford carpmis urfali aptiye donen kisi. *
her cümleye; efendime söyliyim, velhasıl kelam gibi osmanlıca terimlerle başlayan, konuşurken ortamda da referandum havası yaratan bir adam. ilk defa gördüm canlı performansını çok begendim *.
yılan adam efendi adam efendime söyleyim. baba daha uzun muhabbetler edelim senle tadına doyum olmadı başladığımız her cümleyi baba sabaha kadar bitmez başka zaman inşallah diye kapadığımız yazar kişisi. sevdik bilmem sevildik mi?
mühim olan sevebiliyor olmak değil mi?
ilk bir kaç cümlesinden sonra kendisini aliye dizi ünlülerinden kocaeli devlet tiyatrosu sanatçısı olan namı değer müjo ya benzettiğim ve ilerleyen anlarda kendisinin de tiyatroya emek vermiş birisi olduğunu öğrendim.
bilinçli bir tüketici olması ve kurduğu vurgu yüklü cümleler hasebiyle takdirlerimi sunmak istediğim insandır.
güzel bakıyor,,, yakışıklıdır ayrıca, endamlıdır da...

noluyo lan bana? yoksa, kılavuzu karga olanın...
cini sek seven tiyatroyla ilgili düşmüş insan. (bkz: olsun sen bizim gönlümüzün düşenisin)
cini sek içen ve aynı cin tarafından çarpılmayan eşsiz uuser *. birde konuşurken osmanlıcadan uzak olsa daha mulu olcaz be.

ooooooo 1 2 3 (bkz: bombacı mülayim)***.
sabah kalktiginda kendini bedford carpmis urfali apti gibi hisseden yazar. *
sonraki eylemi icin:
(bkz: lambo ustanin katli)
9. 8 lik romen havasında benimle zorla tango yapan yazar. içtiği cin yaptırtıyo tabi buna herşeyi.
hayır hayatımda ilk ve son tango denemesi oldu, olacak . naptın mülayiim.
11 kasim 2006 fasil reloaded zirvesinde tanıştığım ilginç bir arkadaşımızdır. sözlük kurdu olarak nitelendirilebilir.
cin gibi adam. *
herkesin beyoğlu'na indiğinde yanına beni çağırdığı bir anda, kendisi ne kadar sarhoş olsa da 11 kasim 2006 fasil reloaded zirvesinden ne kadar memnun kaldığını şu sözlerle anlatmıştır;

- salça sana şunu söyleyeyim; hiç bu kadar sarhoş olup, böylesine eğlenmemiştim.. * *
bilgi veren, güzel entryleri bulunan, uludağ sözlük'te bir yazar.
kamera ve fotoğraf çekimlerinde dehşet bakış atan güzel insan.
isminin tam zıttı bir kişiliğe sahip yazar. fasıl zirvesinde yaptıkları daha çok uzun süre konuşulacağa benzer. sırf bu yazar için bile içkili zirve düzenlenmemeli kardeşim. memnun oldum seni tanıdığıma.
okuma aşkıyla her perşembe taa kalkıp balıkesirlere giden azimli insandır.. takdir edilesidir. Allah herkese böyle azim versindir..
nickini normal zamanlardaki duruşu ve bakışlarıyla anlatan nickini söylemesine gerek kalmayan yazar ayrıca sözlükte en sevilesi sevmeye doyulamayası yazar öpüyorum ellerinden abi saygılar benden..
sahtekarlığın, dolandırıcılığın kitabını yazmış, her türlü kötülüğü bekleyebileceğiniz, hayatın sırrını çözmüş yazar.*
abi bu adam sözlükte yazarmış, abi bu adam birinci nesilmiş, abi bu adam aylarca çaylak kalmış... tamam bunları anladım, inanamadım ama biraz entrylerini karıştırınca anladım. ama anlayamadığım bir şey var ki neresi mülayim? yoksa mülayim sert mi? ya da mülayim olmak istiyor da başaramıyor mu? sebatkar bir arkadaş, sevdiği şeylere yıllarını verebilir.
bir erkek ismi.
beni meşhur yapacak yazar. iilk görüşte sevdim...
mülayim bir abimiz, ayrıca sesinin çok kötü olduğunu kabullenmekte de usta.