bugün

on ikinci nesil yazar. hoş geldin kardeşim.
Bana troll diyene bakın. (bkz: #41893016) “garı” düşkünü bir insan, bir de biz yokken seviyeyi yükseltenlerdi, döndüm, şimdi de düşürüyor. Bu arkadaşı linç etmemiz lazım. (bkz: swh)
ruhunda kafiyeleri olan güzel saçlı yazar.

kendisi bir süredir sözlük platoniğim.
arada gidip üzer; sonra geri gelir, çiçek açar buralar.
oldukça tehlikelidir. az önce benim gibi bir Rambo'nun ellerini titretti, sadece nickimi kullanarak. (bkz: #41941422)
ama o ne kullanış...
özel miyim neyim?

neşeyle, süreklilikle yaz sevgili sinemasever.
(en çok bana!)
görsel

Kendisi sinema delisi, film çekme ateşiyle yanıp tutuşan, şimdinin atanamamış hitchcock’u, geleceğin hitchcock’u. (bkz: swh)

Geçmişteki bazı sorunlarımız ortak, bizi şu anki halimiz yapan olaylar bunlar. Bu kadar anlaşabilmemizin sebebi de bu büyük ihtimalle. Bu gece arkadaş romantikliğim tuttu. (bkz: swh)

Kendisine bir umutTur yaşatan insanı diyerek kaçakçı kurban şarkısını armağan ediyorum.
https://youtu.be/25hMVEKLdxI
görsel

söğüt ağacı filmi ile cannes film festivali'nde palme d'or ödülünü kazanacak olan yazar.

(bkz: altın palmiye)
(bkz: #42051919) yalanlara bak. izmir’miş de, zuvaz’mış da, sözde izmir’e gelecekti gelmedi. Elimi öptürmeye ben gidiyorum. Türk kültüründe küçük gelip, büyüğün elini öper. Hiç aile terbiyesi almamış bunlar. (bkz: swh)

Tanım: atanamamış hitchcock. (bkz: swh)

Edit: doğum günü yarın olan yazar, yanlış bilgi vermeyelim.
sürekli entrylerimi kopyala yapıştır yapan yazar.
hazır böyle güzel bir günde doğmuşsun, bari aslan burcu olsaydın da karnını kaşısaydım. kedileri severim bilirsin.
pis başak seni.

iyi ki doğdun filmci.

not: yanlış tarih yazmayana plaket veriliyormuş, doğru mu?
gümüş tabak tercihimdir.
beni bir de favlıyor, tövbe tövbe...
Elmas boğaziçi ile komşu değillerse adam değilim çok senkron açık oyluyorlar çok senkron olaya dahiller. Köşeye sıkıştırıp nicklerini tersten okutacaklar diye çok korkuyorum.
senaryoda 'dürrük' kelimesini görmezsem fularını elinden alacağım yazar.

yazdığını okumayı çok isterim. çektiği filmleri görmeyi ise daha çok...
altın portakal'da görüşürüz.
Sözlüğün sinemadan sorumlu yazarı.
Benim gibi sinemasever yazar.iyi yazmalar efendim.
sinemadan sorumlu etiketini kabul etmiyorum. *
Sözlüğün atanamamışlarından, yaşasın! (bkz: swh)

Yakında yapacağımız filmle, kendisinin artık atanmış hitchcock olmasına önayak olacağım. (bkz: swh)

Edit: kim sevmiyor bu çocukcağızı? Yav bu adam size ne etti?
nickimi tatlı bulan tek ve sevilesi yazar.
Filmler ve filimler kanalının sahibi Taha. Burada da eskiden hesabı varmış. Tabi o zaman kimse tanımıyor. Hesabın adı bile aynıymış. Filmler ve filimler.

Aynı insan olduğunu sanmıyorum. Öyleyse bi görüşelim.
meksika'lı yönetmenlerinin filmlerini pek sevdiğim gibi, cennet mahallesi'nin de ilk zamanlar sıkı takipçisiydim. (bkz: swh)

Ayrıca, taha beyfendi ben değilim. Teşekkürler.
görsel
Mezbeleye kültürel dönüşüm yaşatan yazarlardan bir yazar. Kumaşı kaliteli, müzikal ve çokça sinematografiktir. Üslubu bizdendir. Biz mi? Hoyrat ama naif atlar cemiyeti.
Üstad mı? O anca benim pabucumun üstadı olur. Şaka şaka kendisi jr. Tarantino’dur, atanamamış hitchcock’tur.

Kendisine “allah kurtarsın, allah kurtarsın kardeşim!” Diyorum.
(bkz: uludağ sözlük entelektüel sinema günleri)'nin kurucusu olduğu gibi, atanamamış hiçkok'dur, doğru.

yalnız, gelin hep beraber tarantino'nun once upon a time in hollywood filmini kadıköy rexx'de izleyelim dediğimde, kimseden çıt çıkmadı.

bir ara tekrar deneyebiliriz.

Edit; allah hepimizi kurtarsın. (bkz: swh)

Bir daha edit; tarkovsky ve zeki demirkubuz'u zerre sevmeyen yazar. Ama sizi mi kıracağım sevgili feslemegen? Tarkovsky adamdır.
Duydum ki tarkovski ve filmleri hakkında öyle böyle şöyle diyormuş. Ayağını denk alsın yazarı.*
Kendisi geçenlerde izmir’e geldi, alsancak’a adım atar atmaz, derin bir nefes alıp “ohh be mis gibi laiklik kokuyor” dedi ve sonra “yaşasın atatürk ilke ve inkılapları, yaşasın tam bağımsız türkiye, yaşasın marksizim, yaşasın leninizm, kahrolsun yobazland!” Diye bağırdı. Eğer bıraksaydım çırılçıplak soyunup denize atlayacaktı, alsancaktan Karşıyaka’ya kadar yüzecekti.

Neyse yine de ben kendisini seviyorum, 2 günde özledim seni ibne, yine gel.

Artık marşımız olan şarkıyı armağan ediyorum sana. Böyleymiş kara yazımız. Bu şarkıyı açıp, halay çekerek pizza yemeye gittik.

https://youtu.be/Mu8fY5_MPNM
adam gibi adamdır, alfadır ve delikanlıdır.

Çok afedersin meriç zall'dır.

Edit; maraşa otobüs bileti alan yazardır.