bugün

tarantino'nun 9. filmi. Başroller Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in. Bilindiği üzere film 1969 yılında geçip Manson ve çetesinin, Sharon Tate’i katletmelerini anlatacak. Çekimlere yazın başlanacak...

edit 2 : al pacino da filme dahil oldu. pacino, leo dicaprio’nun karakterinin menajerini oynayacak...
hippi ve rock'n roll çağını easy rider dışında hiçbir film iyi yansıtamamıştı. tarantino, charles manson ve polanski karakterleri üzerinde durarak, 68 jenerasyonunu sinemaya dökmesiyle, kennedy'nin ölümüyle yaşanan buhranı nasıl açıklayacağını merak ediyorum.

tarantino'nun külliyatında 68 jenerasyonu ve bilim kurgu eksikti. onlarda tamamlanıyor.
Oyuncu kadrosu: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Margot Robbie. Çok sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip. Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio'yu ilk kez aynı filmde izleyeceğiz. Çok umutluyum bu filmden bir Tarantino hastası olarak. Film çıktığında askerde olacağım için sinema da izleme şansım oldukça düşük ama inşallah denk gelir de izlerim dediğim filmdir.
Bir an önce vizyona girsin diye sabırsızlandığım bir film di caprio ve brad pitt gibi isimler oynuyor ve tarantino yapımı bir film beklentim aşırı yüksek .
çok efsane bir kadrosu olan film. baş rolleri geçin, asıl yan rollerdeki oyuncular efsane. şöyle ki:

(bkz: burt reynolds)
(bkz: kurt russell)

ve tarantino klasikleri

(bkz: michael madsen)
(bkz: tim roth)

uu beybi oldum resmen.
one upon a time in west
filminin başlığından çalmışlar.
Al pacino da filme dahil olmuştur .. resmen şampiyonlar ligi .
Tarantino zaten başlı başına harika bir adam, kadro mükemmel ama sebepsizce beklentileri karşılayan bir film olmayacağını hissediyorum.

Edit: ben demiştim.
Hassiktir Al Pacino da dahil olmuş filmin kadrosuna. Tarantino filminde Al Pacino görmek çok iyi olur, bu filmi sinema da izlemek lazım...
görsel
Sabırsızlandığım film. Gösterime girdikten sonra buralar entry dolacak.
tarantino hollywood'un bugini bulmus amk o kadro nedir oyle.
piyasanın tozunu atacak efsane olabilecek film.
9 ağustos 2019' da vizyona girecek bir quentin tarantino filmi.

oyuncu kadrosuna şaşırmamak elde değil. çünkü leonardo dicaprio, brad pitt ve margot robbie var. sonradan al pacino da dahil olmuş.

gerçi böyle çok fazla iyi oyuncuların bir araya gelmesinden iyi filmler çıkmıyor. nedendir bilinmez. sanırım birbirlerinin yıldızını söndürüyorlar. ama yine de sabırsızlandırıyor...
Tim Roth ve Harvey Keitel olmayan bir tarantino filmi düşünülemez ama hadi bakalım.
26 temmuz 2019 da vizyona girmesi beklenen tarantino filmi görsel

Kadro fenaa:
margot robbie
brad pitt
leonardo dicaprio
damon herriman
dakota fanning
al pacino
timothy olyphant
kurt russell
james marsden
burt reynolds
emile hirsch
tim roth
michael madsen
scoot mcnairy
margaret qualley
austin butler
damien lewis.

Setten görsel
Askerliğimin bitmesine 1 ay kala vizyona girecek film, yine izleyemeyip babayı alıcaz anasını satayım. Şeytan diyor 1 ay kala izin kullan...

Edit: Oyuncu kadrosunda hastası olduğum Michael Madsen'i görmek çok sevindirdi beni, ulan gene kötü bir rol vermiş galiba ama filmde olması bile yeter.
Filmden ilk poster;

görsel
Taze teaser geldi. Marget :(

https://youtu.be/Scf8nIJCvs4
Fragmanı izlerken içim kıpır kıpır oldu, kalp atışım hızlandı yeminle. 26 Temmuz gelmez amk.

Türkçe altyazılısı;

https://www.youtube.com/watch?v=H-YxOYItKbs
bu filmde alpacino yok muydu ?
Kadrosuyla büyük beklenti oluşturan film. Umarım beklentileri karşılayabilir.
Ayrıca tarantino'nun sondan bir önceki filmidir.
yıllardan sonra sinemaya gitmeme sebep olacak film.
kan gövdeyi götürecek yine. ilk fragman sizi yanıltmasın.
Aksine Margot Robbie'nin isminin Al Pacino'dan geride yazılması gerekiyor. Ben Tarantino olsam Michael Madsen, Tim Roth, Kurt Russell gibi isimlerden bile geride yazardım.