bugün

galatasaray derbisinde oynayabilecegi aciklanan forvet. umarim yetismez. cunku formsuz doncek ve pek ise yaramaz o stoperler arasinda kaybolur gider. bekleyip gorcez.
gelecek sezon için en az 25 gol sözü vermiştir. haydi hayırlısı .
Fenerbahçenin 2012-2013 sezonunda gol yükünü çekmesi beklenen futbolcu.

Moussa Sow, Momo Sissoko, Jacques Faty.
görsel
geçen sene kendini pek gösteremese de kendinden bu sene çok iyi işler beklediğim futbolcu. bu sene de hırslı oynamayacaksa hiç durmasın.
2012-2013 sezonunun -kaba tabirle- amına koyacak ve unutulmaz bir sezon yaşayacak süper yıldız.
görünüşe bakılırsa kalıcı.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/moussa-sow-258193/

o değil de ne goldü lan.. haşıracak 6s ağlarına girmişti. bir gün gitse de hep bu golle hatırlanacak.
görünüşe bakılırsa s.kici cincon bilir.*
6s'ye çaktığı rövaşatayla daha da çok sevdiğim futbolcu.
dia'nın gidişinden sonra biraz ergen tribine girmiş gibi gözüken oyuncudur. bu adamı üzgün görünce ben üzülüyorum lan. yönetim, al lan bir senegalli allahsız!
gitmek istediği belli olan futbolcu. 'çok yalnızım' diye trip mi olur lan. görende öğrenci de annesiyle falan msn cam'da görüşüyor zanneder.
dia'dan sonra oruç da başına vurdu tabi. toparlayacak, hiçbir yere gidemez.
kuytı tanımıyorum ama fener aldıysa iyi oyuncu olmalı diyerek rıdvan dilmenin senegal şubesi olduğunu göstermiştir. ulan hiç mi şl izlemedin fransada derler adama. oyunculuğuna lafım yok ama memur zihniyetiyle bakılır mı bı işe. rıdvan dilmenin webo iyi oyuncuymuş ibb nerden bulduysa iyi etmiş sözüne lafım yok artık.

Edit: selçuk yula beğenmedi anlaşılan.
15 nisan 2012'den beri gol atamamış 10 milyon euroluk santraforumuz. Anlaşılan Aykut Kocaman'ın ilk yanlış oyuncu transferi.

edit: d3xter uyardı, gs maçında sakatlandı diye. tabi bunu unutmuşum, ama ilk geldiğinden beri düşen bir form durumu vardı - formayı aslen kanat oyuncusu olan çalışkan kuyt'a bırakmasını göz önünde bulundurarak umarım hızlıcana toparlanır diyorum.
Nisanda sakatlanıp, Mayısta sezonu biten ligimizde, kaç aydır gol atamayan adam.
Yuh edepsiz. 3 ay olmuş lan.
fener'de oynamasına rağmen pek sempatik bulduğum hatta sevdiğim tek futbolcu lan.
bize gelsene sow, top oynarız.
geçen seneki performansı necati'nin gerisinde kalan santrafor.
(bkz: moussa sow a oruç yasağı)
bu yıl alacağı yıllık ücret nedeniyle gönderileceğini düşünüyorum ama hadi hayırlısı.
bu adamı eğer gönderirlerse aykut kocamanı asla affetmem bunu gönderip gomisi alacaklarmış ulan gomis hantal herifin teki karambolden atarsa atar. sow gibi atletik bir forvetin varken onu alırsan sen hakkaten bu işlerden anlmıyorsun demektir. bienvenüyü bile gomise tercih ederim.
oruç tuttuğu için takımdan gönderilme olasılığı olan zenci forvet.
fenerbahcede harcandıgını dusundum lılle de oynadıgı zamanlar fransa gol kralı olmus senegalin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu önemli forvetlerden biri. Son toplardakı ustunlugu, mucadelecı yapısı ve ıstıkrarllı yapısıyla ligin en elit forvetlerinden biri.
Milliyet'in haberine göre katar yolcusu kendileri. şuana kadar harcanan 12 milyon tahsil edilerek satılacakmış.umarım doğru değildir. lakin bir forvet alsak bile yine tek forvet oynamak zorunda kalırız. işte o zaman kıyamet kopar.

kaynak: http://spor.milliyet.com.....2012/1575722/default.htm
fenerbahçe'den ayrılırsa kanarya için büyük kayıp.
amk adam formsuzmuş lan daha dün bir bugün 2 tutar formu sen denedikçe gidip semihle başlarsan elen müstehak zaten.
kendsi şöyle bir tweet atmış efendim:

--spoiler--
Yobo yobo yobo yobo yobo yobo yobo yobo
--spoiler--

https://twitter.com/19Sow/status/231360729654099968
fenerbahçe'nin getirirken taraftarı galeyana getirmek için basını kullandığı, sonra göndermek için yerin dibine sokarken yine basını kullandığı oyuncularından biridir. sow gibi adamı beğenmiyor ya şu taraftar ben birşey demiyorum.